Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Ola skoro sie nie meczysz i dobrze Ci w pracy to nie dziwie sie ze chcesz wrocic :) Patka witaj Mnie nic nie meczy od poczatku ciazy a tu juz 19 tydz ruchy juz czuje a co do ubranek nic nie kupowalam ale to tez dlatego ze bardzo duzo mam dostac i nie wiem czy teraz wogle kupowac a i u nas chlopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
No to moje gratulacje :) a chcialas chlopczyka czy dziewczynke ?? Ja chcialam dziewczynke ale teraz jest to juz obojetne :) najwazniejsze aby dzidzius byl zdrowy :) bedzie malutki Alanek albo Natanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo mi to obojetne byle zdrowy choc fajnie bylo juz sie dowiedziec jaka plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Gosciu teraz juz wiadomo jak sie zwracac do dzidziusia :) najwazniejsze aby dzieciaczki byly zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny jak tam dzis samopoczucie :) Patka masz racje a ten gosc z wczoraj wieczor to ja nie zalwazylam ze nie ma mojego niku :) U mnie ok choc wieczorami i z rana maly kopie moj chlopak smieje sie ze maly pilkarz mu rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, u mnie jak zwykle boli szyja i kręgosłup i do tego główka:) ale staram się przyzwyczaić. Oj żeby mój dzidziuś tak kopal często to byłoby cudownie:) ciagle każdy pyta mnie czy znam już płeć, wszyscy są ciekawscy a ja jak już poznam to i tak nie powiemy nikomu dopiero po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Nie mialam pecha i dostalam wypowiedzenie akurat skonczylam pracowac na miesiac przed zajsciem ale i tak odrazu bym poszla na L4 nie ogladala sie na pracodawce bo to taki typ co lubi wykorzystywac a zwolniji bo nie chcialam isc na pewien uklad Co do kopania to tez sie nie moglam doczekac tego momentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej przykre to ale niestety prawdziwe i częste:/ ja dzidzie czuje ale tylko chwile wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina tez tak na poczatku czulam glownie wieczory i czasami ranki ale od jakis 2tyg dopiero jest inaczej ze i w dzien poszaleje maly no i juz wyraznie go czuje :) wiec jeszcze moze nawet kilka dni i tez bedziesz tak czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie nadal nic kompletnie nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi22
a u mnie nadal nic kompletnie nic nie czuje smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi mi lekarz powiedzial ze to roznie z ******* i zalezy tez od wagi u mnie na poczatku sie zdziwil ze juz takie rychy czuje ale za chwile ze to pewnie dlatego ze jestem szczupla to tak szybko bo ja jestem nawet bardzo szczupla wiec kazdy kilogram do przodu to mnie nawet bardzo cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u szczupłych szybciej, ale tez przy pierwszej ciąży można mieć kłopot z zauważeniem i interpretacja:) domi jesteś już bliżej niż dalej lada dzień mały Cie zaskoczy:) ja swojego malucha zgniotłam ostatnio jak zakładałam skarpetki i od razu się zbuntował seria kopnięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina moj maly tez zaczyna protestowac jak mu sie nie podoba np moje ulozenie Domi na pewno juz niedlugo poczujesz blizej juz niz dalej do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Domi wczesniej czy pozniej poczujemy te kopniaczki, jeszcze bedziemy narzekac, ze juz zebra bola z tego kopania :D a jak sie dzisiaj czujecie dziewczyny :) ?? Ja dzisiaj bez zadnych mdlosci :D jupiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Ja od 5tyg ciazy jestem na l4 ale to z tego powodu, ze moja praca nie pozwala pracowac kobietom w ciazy ( zmiany 12h, godziny nocne, praca stojaca i wymaga dzwigania ciezkich rzeczy ) wiec niestety jestem zmuszona siedziec w domu chociaz przyznam, ze czasami z przyjemnoscia wrocilabym do pracy :) no ale od pazdziernika zaczyna mi sie szkola i przynajmniej jakies zajecie bede miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od początku ciąży na zwolnieniu od czerwca mam umowę o prace a na zwolnieniu od lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od pierwszego dnia jak się dowiedziałam to na l4, nie dość ze praca nie pozwala pracować to początkowe problemy z ciążą tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz mówi ze mam odpoczywać ile się da bo jak będzie dziecko to się skończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Wlasnie teraz musimy korzystac z tego czasu wolnego bo jak juz urodzimy to dzieci dadza nam popalic :) zaczna sie nieprzespane noce, pieluchy itd :) ale czego to sie nie robi dla takich malutkich skarbkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Byle do lutego a pozniej sie zacznie ale kazdy usmiech malenstwa pewnie wynagrodzi nam nieprzespana noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc przyszle mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Byle do swiat a potem to juz szybciutko zleci :) kiedy chcecie dac wasze pociechy do zlobka/przedszkola ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Patka o tym na razie nie mysle zobaczymy jak to bedzie jak maly bedzie nam sie rozwijal :) Dziewczyny a myslicie juz jak byscie chcialy karmic ktoras z was juz wie ze butelka czy zobaczycie jak to badzie bo ja bym chciala piersia ale wiem ze z tym roznie i nie zawsze sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Ja bede chciala piersia oczywiscie jesli bede mogla :) ale bede musiala odciagac mleko bo w weekendy bede miala szkole i moj bedzie musial z dzieckiem zostawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×