Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody na patyku

Polecane posty

Gość gość
Dobra, teraz pchaj ty, spami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madi, no i gdzie jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff zalogowałam się. Demencja mnie bierze Eve, stąd te zmiany.Bo zapomniałam swoje hasło. Ale jestem.Ale gorący dzień. To co, może po lodziku? Dzień Dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lodziku ;) Przejaśniało tu na chwilę, ale już jest swojsko i po staremu, jak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki k*******n, no wiesz? :O To tylko szczęśliwa, spełniona kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve mam truskawkowe lody. Chodź nałożysz sobie kilka gałek.:-DWidzę, że bardzo ładnie się wyeksponowałaś. Ech Tobie i bez tego jest we wszystkim ładnie. Kwiatuszku Ty nasz forumowy. Widzisz- Standardowo zapomniałam 😘:-) 🌼 Wybacz demencję starej Ciotki Magdy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka śmierdziuszka
Dziękuję Ci gościu 🌻 Pozdrawiam wszystkich.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, a gdzie Ty fruwasz? Co słychać? Masz też ode mnie 🌼Częstuj się lodami. Do wyboru i do koloru. Nie martw się o kalorie=Spalisz wieczorem :-D Chyba, że idziesz wieczorem że mną biegać? O ile burza nas nie zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościul
Muszeczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Zakończe dzień lodem, ale bez patyka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawsze może.... Jeżeli samotność nie zostanie pokonana, narasta proces prowadzący do dezintegracji osobowości. Rosną społeczne bariery w postaci alienacji, wstydu, poczucia winy, braku zaufania. Niepowodzenie w próbach pokonania barier interpersonalnych powoduje wzmaganie się napięcia i trwałe podwyższenie poziomu lęku, co w konsekwencji prowadzi do coraz większej samotności. Uporczywość tego stanu może powodować samotność chroniczną. Trwałe poczucie osamotnienia wzmaga podatność na zaburzenia psychiczne i choroby psychosomatyczne. Stan chronicznej samotności ur******* mechanizmy obronne, mające na celu redukcję cierpienia, lęku i bólu. Należą do nich mechanizmy zaprzeczenia, stłumienia, wyparcia, a także rozmaite formy uzależnień, w tym także od zastępczych relacji z innymi (np. czerpanie wtórnych korzyści z choroby). Mechanizmy te pogłębiają samoalienację i wyobcowanie społeczne. Kiedy w miarę narastania poczucia samotności mechanizmy obronne zaczynają zawodzić, wówczas samotny człowiek ucieka w świat nierzeczywisty, jak poprzez mechanizm tzw. fuzji złudzeń – zlanie w wyobraźni z konkretnymi osobami, żyjącymi realnie lub istniejącymi w fantazji. Czasem ucieczka od samotności może prowadzić w kierunku schizofrenicznej izolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D:-D:-D To dla tych,co stąd do lekarza wysyłają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ochotę na loda ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka śmierdziuszka
Dzień dobry :) Jak mija niedziela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam, bo jem loda na patyku. Na zewn. Jest czerwony, a w środku biały .bardzo dobry, złapał temperaturę i rozplywa sie w ustach. Lekko owocowy w środku smietankowy. Nie bardzo kwaśny ;) . Lubię ten smak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Ja sobie pozwoliłam na jednego na patyku i włoskiego :p Przyszłam rozruszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszalin dziś rządzi - teraz widzę w TVP 2 koncert live z amfiteatru w tym mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×