Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Lody na patyku

Polecane posty

Gość gość
Eve chodzi mi o te od Ciz.. Może nie zagłębiajmy się aż tak daleko :-DCzy dziś jadłaś loda? W wafelku, na patyku czy taki z pudełka :-PU mnie dziś deszczowo, burzowo i chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Madziuniu.....smutku nie posiadam a jedynie pragnienia...ostatnio tylko kulinarne:O Evuniu...ja muszę co jakiś czas zamknąć się w sobie bo zbyt otwarty na innych jestem a to zawsze kończy się zamknieciem na pozostałych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Evuniu" ja się kręcę [tu mi ikonki brakuje]. Z braku ikonki walnę kwiatkiem 🌻. To dobra odmiana, bo często walę fochem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, CiZiunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sokole jeżeli chodzi o pragnienie kulinarne to jesteś w dobrym miejscu.Z tego co pamiętam lubisz rosół -Ale mam z makaronem i lubczykiem.Oczywiście drobiowy nie z torebki lub kostki :-)Chyba, że wolisz z ryżem = Wtedy kieruj się do reszty dziewczyn z naszej ekipy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie wiem, czy ode mnie to się liczy :( Jeśli nie, to trzeba czekać aż pan zamknięty się odemknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smofku, nie żebym się dalej dopytywała, czy jesteś w obsłudze prototypu... No właśnie nie dopytuję się 😴 Madi, nie jadłam dziś, nie lizałam, nie dojadam roztopionych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Przepraszam Cię Ciekawska ale Ciziunia źle mi się kojarzy:O Do kobiety która chciała mi rosołu ugotować w mej wielkiej potrzebie wolałbym się zwracać skarbeczku lub jak mnie zawiedziesz to zwykły skarbie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LIZANKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu znowu pchać? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynoszę Wam na spróbowanie dwie zupy, arbuzową i z mleka kokosowego. Do dziś nawet nie wiedziałem że takie są.:-) Taki piękny dziś wieczór to pewnie i ciekawe pomysły macie jak go nie zmarnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Jesteście kobietki tak urocze, że ten rosół mogę zjeść nawet z suchym chlebem. Tak naprawdę to przy Was można nawet jeść chleb smarowany nożem a i tak będzie smakował. Niestety ja jestem wybredny i lubię mięso:O szczególnie udka i piersi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciz podziel się lodzikiem bo zjadłam.A mam dziś bardzo niegrzeczne mysli.Baaarrddzo. Orgazmy mi w głowie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosole Oko, też lubię mięso, szczególnie kiełbaski (koszmarnie prymitywna uwaga, wiem :O )Gość z Wawy, a przyniesiesz te zupy jak wrócą upały? ;) Szczególnie arbuzowa będzie w cenie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośnik Koszalina jeszcze nie śpi... Miał od poniedziałku puszczać o mazowszu, afrodyzjakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa dzięki za śniadanie. Dziś biorę zupę kokosową.Ale arbuzową to może innym razem.Śmiało rozgość się i przyzwyczajaj się.To nauczyciel geografii na urlopie .Następnym razem ja zrobie elaborat o afrodyzjach lub dziewczyny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, to jest raczej kobieta :) I ona nigdy nie śpi ;) Jest bardzo mocno chora, nieszczęśliwa. Takie życie ma i trzeba ją zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchajcie żuczki. Pchajcie tę kupę gøwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokole Łoko
Ciekawska "Skarbie"...nie gniewaj się na mnie ale jestem zmuszony z racji pragnienia i zwykłej ciekawości spróbować i piersi i udek...znaczy ud Twych znaczy Twoich. Czy do ud, udek będą też dołączone łydki, pęcinki i stopy? Evuniu...kiełbaski mimo swojej prostoty bywają daniem głównym nie potrzebującym zbędnych dodatków i reklamy. Zwykła kiełbasa a tak wiele daje przyjemności:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet ona nie wystarcza, jeśli chodzi o pchanie stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerze za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerze za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelatywanie po lesie mnie swego czasu tu ściągnęło :O Chciałam się przelatywać w towarzystwie ekipy wrocławskiego górala ;) Nie przeleciałam, ale jakaś korzyść z tego mi została :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerze za co? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamerze za co? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciziu i nie wytrzymałaś do jutra.Jak ty z buzi dupę robisz.Aż za serce łapie. Mućka miłego wieczornego ryku,tylko nie popuszczaj.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś spamerze za co?xZa nico, zawiść i zaburzenia to straszne połączenie ;) Ale nie spać, zwiedzać... przepychać! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×