Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona przyznała się...

Polecane posty

Gość gość

ze swego czasu, z pewnym kolesiem jezdzila od hotelu do hotelu. byli z roznych miast, spotykali sie na seks. Az mnie to podniecilo:) Tak czy owak, czy sporo kobiet umawia sie w hotelu na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zonka miała ochotę i spytała co ja na to.Chetnie się zgodziłem tylko w mojej obecności i moim udziałem była to jej nie spełniona miłość z lat szkolnych. Po latach mieli okazję przeżyć wspaniały sek. Gdyby potajemnie mnie zdradziła bym ją zostawił bo nie lubię obłudy i kłamstwa do tego zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z moim spotkalismy sie w hotelu z inna para fajne odczucia polecam bylam troche zazdrosna ale mi przeszlo nastepnym razem maz obiecal mi zniecie na dwa baty ciekawe jak bedzie czytalam gdzies ze to fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu12
chyba wiekszosc fajncyh, atrakcyjncyh kobieta miala tego typu przygody. Ja rowniez:) Nie widze w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam po hotelach się nie włóczę. Jak mam ochotę to spotykam się w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkania w hotelach sa fajne, szczegolnie w cosplayu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nieraz moj facet zabiera specjalnie do hotelu bo lubie poczuc sie nieraz jak dziweczka... moze i Twoja zona od czasu do czasu tez tak lubi? Chyba w sumie kazda kobieta, zgodzicie sie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jantez tak jezdze z pewna mezatka. I bardzo podnieca mnie jak dzwoni niczego nieswiadomy maz a ja akurat ja obracam. Przerywamy ale zostaje w niej a ona z nim rozmawia jak by nigdy nic. Super uczucie przyprawiac rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kochankiem spotykalam sie w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×