Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, czy ktoś może polecić we Wrocławiu gabinet, gdzie można usunąć makijaż permanentny brwi bez blizn i skutków ubocznych. Proszę o opinie, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie we wrocławiu też usuwają makijaż permanentny laserem ale ja akurat usuwałam w warszawie za pomocą picosure. klinika miracki w tym temacie jest nr 1 w Polsce! mi usunięto efekty makijażu bezboleśnie i bez bólu. a usuwałam bo niestety ale znudziło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam usuwany makijaż permanentny w Perfect Glamour na Kamieńskiego. Byłam załamana jak do nich szłam ale że tak powiem przywrócili mnie do życia. Dziewczyny naprawdę dokładnie sprawdzajcie miejsca gdzie przychodzicie na zrobienie takiego makijażu bo nikomu nie życzę tego co przechodziłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
A jaka metoda miałaś usuwany makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
Tam nie usuwają za pomocą lasera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitonka36
Z tego co wiem, to na pewno laserowe mają w Keramedzie na Porannej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, z Wrocławia najlepsze jest zdecydowanie Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ z zielonego potworka zrobili mi normalne, piękne brwi. Najpierw usunęli zielony kolor a potem wykonali zabieg microbading. Umiejętności mają cudotwórcze, jestem pod wrażeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz kogoś kto usuwa makijaż permanentny to myślę, że warto sprawdzić np. http://dermexpert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savana30

Ja usuwałam sobie makijaż w Poznaniu w studiu Art Line laserem. Jestem bardzo zadowolona bo za pierwszym razem zeszło mi chyba prawie wszystko, został tylko na niektórych partiach taki szary cień i z prawej strony po boku trochę tuszu bo lingeristka się tam najmocniej wbiła igłą najwyraźniej. Robiłam to w zeszłym roku jakość 3 miesiące temu. Drugi i już ostatni zabieg miałam robiony 2 stycznia 2019, tym razem zeszło wszystko. Goje sie już 5 dzień i jestem naprawdę szczęśliwa że pozbyłam sie tych sztucznych namalowanych brwi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie w Poznaniu usuwałam źle zrobiony makijaż permanentny w Gabinecie Medycyny Estetycznej Madame Art www.madameart.pl . Polecam super miła obsługa, mają tu taki nowoczesny laser szybko i sprawnie usunięto stare brwi. nawet strupków nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×