Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

verronnicca

Czy on mnie zdradza?

Polecane posty

Od pewnego czasu mam podejrzenia, że mój narzeczony mnie zdradza. Nagle zaczął często na weekendy wyjeżdżać. Zbyt często zaczął odwiedzać rodzinę i bardzo dalekich krewnych, o których do tej pory nie słyszałam.Również niepokoją mnie jego częste rozmowy telefoniczne z nieznanym numerem telefonu oraz ustawienie hasła na wiadomość.Także niepokojące jest to, że wiele rozmów prowadzi w łazience, gdy 'bierze' prysznic. Zastanawiam się czy przypadkiem nie wpadam w paranoje. Myślałam, o tym aby go w prost zapytać, co jest grane i czy mnie nie zdradza, jednak może to z drugiej strony tylko pogorszyć sytuację - pomyśli, że jednak jestem jakąś wariatką i nie będzie ślubu. Jednak z drugiej strony, chyba lepiej wiedzieć przed ślubem niż po, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ą symptomy zdrady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassis22
Według mnie nie jest przesadzasz i nie wpadasz w paranoje. Jeśli masz pewne podejrzenia co do zdrady przez twojego partnera, to powinnaś to sprawdzić, tym bardziej, skoro macie niedługo brać ślub i nie powinnaś nawet myśleć o tym, że pomyśli, że jesteś wariatką i przez to ślubu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
Dziewczyny wyżej mają rację, sama powinnaś coś z tym zrobić jak najszybciej. Ja sama byłam w takiej sytuacji i przez ponad 2 lata łudziłam się, że to są tylko moje insynuacje. Niestety mąż się po tym okresie przyznał, doszło do rozwodu, podziału majątku, a dzieci mieszkają na dwa domy. Myślę, że gdybym wcześniej jakoś zareagowała to odeszłabym pierwsza i teraz nie czułabym się taka upokorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy wie
każdy facet zdradza, jak nie jest w pracy( choc i tam może zamoczyć ), albo z tobą to dyma jakąś inną lale, proste jak byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że możesz pewnego dnia wziąć wolne, zostać w domu i “udawać chorą”, a jak tylko on wyjdzie z pracy, to przeszukać całe nasze mieszkanie. Dodatkowo zawsze też możesz poprosić przyjaciółkę, by go śledziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama32
Jak byłam kiedyś w podobnej sytuacji, nagle zmienił hasło na maile i FB ( stare znałam) założył hasło na telefon. A z telefonem to nawet do kibelka chodził ;) Mnożyły się nadgodziny w pracy i imprezy .... Nie miałam namacalnego dowodu ale zachowywał się coraz dziwniej Obudziłam się kiedys w nocy a jego nie ma w łóżku dzwonie nie odbiera wrócił niby był z psem na spacerze, spać nie mógł od razu pod prysznic pognał bo niby się spocił .... Spytałam wprost to twierdził że to ze mna coś nie tak że mam paranoje, jestem chorobliwie zazdrosna więc moja rada NIE PYTAJ bo sobie utrudnisz sprawę zacznie się lepiej kryć. Obserwuj ja tak robiłam aż przyuważyłam hasło po haśle i się wydało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna999
A moim zdaniem takie rzeczy lepiej zostawiać profesjonalistom. Jak sama zaczniesz go śledzić to możesz wyjść na wariatkę jak cię na tym nakryje, a okaże się, że nic złego nie robił, a ty niby byłaś chora. Przejrzyj sobie oferty detektywów, możesz sobie sprawdzić np. tego http://www.spyshop.pl/content/detektyw-wroclaw-68 . Moja mama z ich usług korzystała jak tata ją oszukiwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prywatny detektyw? Dostałam od koleżanki namiar na agencję detektywistyczną http://nemezis24.pl ale nie wiem, czy się decydować na aż taki krok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kowalski
Witam Polecam Detektywa Panią Ewę Nowak z Bydgoszczy, nie dosyć że pełen profesjonalizm w działaniu oraz empatia (co się rzadko zdarza w tej profesji) to jeszcze przystępne ceny. Proszę można sprawdzić informacje na stronie: www.detektyw-bydgoszcz.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość malgorzata
Korzystałam z usług tych panów http://grupahedron.pl/ w czasie zbierania dowodów zdrady i usługa została wykonana bardzo profesjonalnie, dojechali gdzie trzeba było i załatwili sprawę bez jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z usług panów z http://grupahedron.pl/ i zbieranie dowodów zdrady przebiegło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dojechali w wyznaczone miejsce i załatwili sprawę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradę widać,wyślij mu z innego tel sms ,to mój nowy numer twój kotek i zobzczysz czy podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam się zapoznać z ofertą biura detektywistycznego Nemezis z Warszawy, tu masz ich kompleksową ofertę: http://www.nemezis24.pl/oferta/detektyw - skuteczni, dyskretni, mnie BARDZO pomogli, a wydawało mi się, że mąż jest czystą kartą, z której mogę czytać.... Jakże się myliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza. Tak to zwykle się odbywa... zaproponuj mu tylko, że chcesz razem z nim pojechać w te" odwiedziny do rodziny" zapewne się spłoszy albo zacznie kombinować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, ja też mam podejrzenia co do zdrady. Mąż od jakiegoś czasu zaczął o siebie bardzo dbać, zmienił styl na bardziej młodzieżowy itp. Myślałam, że to kryzys wieku średniego, ale znalazłam bilety do kina, dodatkowo ciągle siedzi z komórką i pisze smsy... Zastanawiam się nad detektywem. Czy mam pewność, że jak zaangażuję taką agencją jak np. ta Nemezis, www.nemezis24.pl, to detektyw dochowa tajemnicy? Czy detektywa obejmuje coś takiego jak tajemnica zawodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie, to nie mysi być prawda chociaz tak moze wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, jest taka forma tajemnicy zawodowej, jak w przypadku prawnika czy księdza. Dobra agencja deketywistyczna nie pozwoli sobie na utratę zaufania Klientów. Swoją drogą, ta agencja http://nemezis24.pl ma bardzo dobre opinie wszędzie, wydaje mi się, że do takiej agencji można się spokojnie zwrócić o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×