Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mi się dzieje

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od jakiegoś czasu czuję się źle. Nic mnie nie cieszy. Czuję się zmęczona. Przestałam się spotykać ze znajomymi, rodziną. Nie widzę w niczym sensu. A nie mam żadnych powodów. Mam świetnego męża, dobrze płatną prace. Dzisiaj jest nasza rocznica z mężem Ja przed komputerem, on przed telewizorem.Idziemy dzisiaj na kolację a mi nawet nie chce się do niej wyszykować. po prostu nei mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? Trzeba ci podpowiedzieć dlaczego tak jest bo sama nie wiesz? Żyjesz z nieodpowiednim facetem. Tylko nie pytaj jaka będzie wasza przyszłość bo możesz mi wierzyć że i tak w to nie uwierzysz a w ogóle to nawet wcale nie chcesz na razie tego wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham go i chcę z nim być. Jest dla mnie bardzo dobry. Po prostu sama nie potrafię znaleźć w niczym radości. Depresja? Przecież depresja musi z czegoś się brać a mi wszystko układa się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dół, depresja albo wypalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może nie mam racji choć osobiście uważam że mylisz sie ty ;) W każdym razie kłócił sie o to z pewnością nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda ze z "czegoś" depresja musi się brac. depresja to również zachwiania równowagi hormonalnej w móżgu, nie zawsze ma psychologiczne podłoże, najczęściej mieszane, wieć idz do lekarza. Możesz mieć chorą tarczycę, wachania cukru, niedobór mikroelemantów. To czasami są pierdoły. Sprawdz to amiast nakręcać sie przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×