Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie teoretyczne Mając ok 20lat związałybyście się ze starszym 10lat facetem?

Polecane posty

Gość gość

cechy w skrócie: - ma stałą pracę, mieszkanie, bez prawka i samochodu - nie ma nałogów np. alkohol, narkotyki - szanuje kobiety, gentelmen, nie przeklina - miły, uczynny, kulturalny w skrócie porządny i dobrze wychowany -potrafi ogarnąć zadania domowe np. gotowanie, pranie sprzątanie - lubi dzieci, potrafi zajmować się dziećmi, materiał na dobrego ojca - kawaler, szczupły, w miarę zadbany, mający gęste ciemne włosy - wyznający partnerstwo w związku I dodatkowe pytanie: Czy posiadanie doświadczenia seksualnego było by konieczne? Nie przeszkadzałoby wam gdybyście były pierwszymi jego kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy jaka byłaby chemia między nami :) jesli ogromna zgrane dusze to owszem jak najbardziej , ale przecież 10 lat to niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Może za 10 lat ale nigdy koło dwudziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobal 20 lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
nie i tu nie chodzi o jego wiek.Te cechy co wymieniłaś wskazują na maminsynka. Facet ok 30 lat dopiero zaczyna być atrakcyjny, reszta to szczyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez prawka w tym wieku? a torby z zakupami jak wozic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
julka19xx dziś nie i tu nie chodzi o jego wiek.Te cechy co wymieniłaś wskazują na maminsynka. x Jak będziesz w poważnym związku to zmienisz zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie może wozić własnym autem? kobiety to materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 19l i nie związałabym się z facetem nawet o 5 lat starszym, wiek jest dla mnie zbyt dużą przeszkodą, maksymalna różnica wiekowa to 3/4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i mając do wyboru taką kobietę nie przepuścił bym okazji by z nią być a wy skreślicie fajnego mężczyznę bo nie ma prawka? Dziwne jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem inaczej, moim zdaniem pytania o wiek kompletnie nie mają sensu. Można mieć rówieśnika czy starszego i brak chemii do niego, można mieć rówieśnika i starszego i chemię do nich. To czy ma akurat tyle lat czy tyle nie warunkuje pojawienia się chemii. Bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo każdy człowiek jest inny jak wiadomo i każdy facet wywołuje inne wrażenie na kobietach, niezależnie od wieku. Jeden już w wieku 20 lat nie wzbudza w nikim iskierek, inny potrafi to całe życie i tu jest sedno sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem tego, jeśli musisz się kogoś pytać o to, czy kogoś pokochać to znaczy, że go NIE kochasz. jak ja chcę zjeść mango to nie zakładam o tym tematu p.s. ma ktoś mango?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak...trzydziestolatkowie to takie bachory jeszcze wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czaję problemu autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś A niby dlaczego twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby dlaczego twoim zdaniem? x a jak inaczej się odnieść do tego, że ktoś się pyta czy się z kimś związać? widziałaś kiedyś takie zwierzę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w takim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, 30 ktory szuka 20 jest niedojrzalym szczylem, ktory potrzebuje nieuformowanej partnerki, by ja urobic na wlasna modle a boi sie kobiet w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te cechy co wymieniłaś wskazują na maminsynka x Aha, czyli aby facet nie został uznany za maminsynka, to powinien traktować kobiety jak szmaty, służące jedynie za materac, powinien pić, palić i ćpać, być chamski dla innych, w domu jedynie co powinien robić to siedzieć przed tv z piwem w ręku, powinien mieć brzuch piwny, myć się raz na tydzień i żeby lubił zdradzać... wtedy taki facet zostanie uznany za prawdziwego męskiego faceta :) Każdy ogarnięty facet, to dla kobiety maminsynek i ci/pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego się spodziewałeś? Kafeterianki to bardzo specyficzny typ kobiet, często sfrustrowane, wiecznie samotne, nieźle pieprznięte w dekiel, w świecie realnym takich kobiet nie spotkasz, więc szkoda czasu na dyskusję z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się zgadzam z wypowiedzią o chemii. Nie ma znaczenia wiek, jeżeli jest chemia, lub jej nie ma. Jeden nie zauroczy sobą dziewczyn mając 18, 20, 25 i 40 lat, inny może zauroczyć sobą pół świata mając ponad 50 np. takie typy jak George Clooney. To zależy tylko i wyłącznie od indywidualnego faceta, trzeba być ograniczonym tępaczkiem aby tworzyć takie uogólnienia typu starsi się podobają/nie podobają. Nie każdy i nie każdej, a nawet tym którym się podobają to przecież nie wszyscy starsi. Musi być chemia i może wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×