Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

AW DERMA Wrocław OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Ktoś coś może mi powiedzieć na temat tego gabinetu? Jakie efekty po zabiegach? Co robiliście? Bo ja szykuje się na modelowanie ust. Liczę na szczere opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na powiększaniu ust. Powiem Ci, że tak naprawdę nic nie bolało, zostałam do zabiegu przygotowana i psychicznie i fizycznie, a "po" to już z górki. Efekt - robi wrażenie. Jak chcesz mogę Ci podesłać zdjęcia, tylko podaj maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na depilacji laserowej i jestem zadowolona, bo włoski już nie powracają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czwartek mam mieć zabiegi powiększania ust i mega się boję... Ciągle mam jakieś głupie myśli, choć mam świadomość, ze będę w dobrych rękach, ale no.. zabieg to zabieg... Też tak macie dziewczyny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet przed zabiegiem kosmetycznym się boję :P Co do pytania, dot. gabinetu , to nie słyszałam żadnych negatywnych opinii.. Osobiście nie miałam okazji korzystać z usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Aw Derma usuwają blizny ? Ktoś wie? I w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwają blizny, ale cena jest chyba ustalana wg wielkości. Ja usuwałam jedynie przebarwienia i też właśnie było wyceniane indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokładnie znajduje się ten gabinet kosmetyczny, dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wypelnialam sobie usta w mad clinic i jestem bardzo zadowolona, efekt sie trzyma dlugo i ceny przystepne. do aw derm mnie troche zniechecily opinie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież Aw- Derma ma bardzo dobre opinie w necie, to jak Cię mogły zniechęcić???? Gabinet znajduje się przy ul. Boya-Żeleńskiego 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na depilacji laserowej i mogę szczerze polecić. Wspaniała obsługa, ciepłe podejście do klienta. Nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani dr Agnieszka, to wspaniała lekarka, doskonały dermatolog, którego mogę polecić każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we Wrocławiu trudno trafić na dobrych specjalistów, ale w AW-DERMA wyjątkowo mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obsługa faktycznie miła i profesjonalna byłam na zabiegu po raz pierwszy, ale z pewnością nie po raz ostatni zaskoczyła mnie jakość ceny też nie są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabinet pierwsza klasa :)pani Agnieszka - bardzo sympatyczna :) byłam już dwa razy na zabiegach i powiem szczerze, że przekonała mnie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sympatyczna babka, z poczuciem humoru,ale przede wszystkim doświadczeniem i wiedzą dla mnie bezkonkurencyjna gabinet nowoczesny i bardzo komfortowy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam problem z obrzękami pod oczami, dlatego zwróciłam się tutaj o pomoc i ta pomoc została mi udzielona karboksyterapia pomogła na moje niedoskonałości i zniwelowała już obrzęki w 80%, co mnie niezmiernie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, widzę, że same pozytywne opinie :-) trochę mnie zdziwiły niższe ceny niż gdzie indziej i bałam się, że niestety za niską cenę można dostać niską obsługę - nie jest to reguła ale czasem niestety tak to wygląda. chciałam się zapisać na wizytę, po Waszych opiniach widzę, że warto? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zabiegu Hydrobalans Restylane Vitalt zaskoczyło mnie to, że zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry, do tego skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą pani Agnieszka wie jak doradzić odnośnie zabiegów kosmetycznych i jak dobrać serię zabiegów, które naprawdę poprawią wygląd skóry jestem w pełni usatysfakcjonowana z zabiegu i fajnie, że wystarczył jeden zabieg by osiągnąć takie rezultaty dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka mi wiele opowiadała o Aw Derma ;) jutro idę po raz pierwszy ;) trochę się boję, bo idę z krępującym problemem, ale mam nadzieję, że będzie ok czytając tyle pozytywnych opinii ;) w sumie przeglądam ich ofertę na stronie, tak k'woli przypomnienia i parę zabiegów mam na oku,jutro dowiem sie trochę więcej na ich temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że gabinet nie jest taki popularny we Wrocku, jak w innych miastach :D naprawdę ;) chodziłam do różnych gabinetów w Katowicach, bo właśnie w Katowicach mieszkam i niestety problem z trądzikiem nie ustał koleżanka z Wrocka wyleczyła trądzik w Aw Derma i to właśnie za jej poleceniem tutaj przyjechałam po kilkunastu zabiegów po trądziku nie było ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej polecam botox, którego dzięki pani dr Agnieszce się nie bałam zabieg przebiegł jak najbardziej pomyślnie i dał oczekiwane efekty dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Aw Derma spotkałam się z wyjątkowym profesjonalizmem i doświadczenem. Uważam, że pani doktor jest wyjątkowo, wszechstronnie wykształcona. Ma odpowiednie podejście do klienta i dba o to by do każdego zabiegu został przygotowany zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Pani doktor można zaufać. Radzi, oferuje swoją pomoc i wsparcie. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki zabieg polecacie na trądzik? czy pani doktor ma jeden sprawdzony?? czy dla każdego dobiera odpowiednio inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi poleciła laser Multipulse, który moim zdaniem spisał się doskonale w leczeniu blizn potrądzikowych, nie wiem jak na trądzik, ale myślę, że taki laser też byłby świetny, nie jestem jednak pewna czy ten rodzaj lasera na pewno pani doktor dobrze ci doradzi wystarczy, że zapiszesz się na wizytę;) my też nie widzimy jak duży masz ten trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, laser jest idealny na blizny potrądzikowe i trądzik to właśnie z pomocą tego urządzenia wyleczyłam swoje niedoskonałości i w końcu mogę swobodnie wyjść z domu bez makijażu cieszę się, że też posłuchałam sie kiedyś kogoś na tym forum i spełniłam swoje marzenia o gładkiej skórze dzięki Aw Derma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o laserze dowiedziałam się właśnie w Aw Derma, na początku nie wiedziałam czy zabiegi z zastosowaniem lasera bolą, czy w ogóle są dobre dla naszego ciała w późniejszym czasie zdecydowałam sie na laserowe usuwanie rumienia zabieg jest bezbolesny i komfortowy nie ma się czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje laserowe usuwanie trądziku w tym gabinecie? chodzi mi o twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150- 200 zł więc moim zdaniem niedużo,a czasem są też fajne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×