Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość introligator

smutny mąż

Polecane posty

Gość gość
ale ja już dawno temu prestałem być twoim mężem wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looi
bdg, dlaczego Ty jesteś taki przyziemny? Każdy przecież o tym wie (czytaj: nie chce wiedzieć). Ale to są chwile...tak bardzo niektórym potrzebne. Nawet jeśli to związek oparty na iluzji, to ta iluzja karmi ich szczęściem... a czego jak nie szczęścia potrzeba? Relacja: mąż+żona+ona/mąż+żona+on jest jak sen, który -co jest naturalne- trzeba przerwać, nie można śnić wiecznie. 'Niektórzy' wiedzą o tym i mimo, że zaczyna się jawa, to chcą śnić dalej, a Ty tak bardzo logicznymi wpisami budzisz jednym jeb/nięciem w łeb. Tego czasu zawsze jest za mało, a nie wiadomo ile uderzeń serca nam pozostało, więc cieszmy się tym, co jest. Powoli, intymnie, slow-motion... Takie relacje często są dużo bardziej bliższe niż mąż+żona, choć niestety mniej warte, bo nieoficjalne. Niech, więc biegną przed siebie nieznaną im drogą Nie wiadomo gdzie, po co i dla kogo... Znają prawdę, ale nie chcą przestać wierzyć Dlaczego jej i jego świat się zderzył A najgorsze jest to, że na te wszystkie pytania są odpowiedzi. Tylko po co pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już przebrniesz przez etap zauroczenia, euforii i górnolotności to zaczniesz zadawać po kolei te wszystkie pytania na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looi
bdg dziś na szczęście nie:) i na Twoje szczęscie także, bo nie będziesz musiał mnie przygarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looi
I nie, to nie było romantyczne;) ale nie o romantyzm Ci chodziło,a o prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Looi-tak pisze kobieta, która cieszy sie tym co ma. cieszy sie bo jest fajnie bdg- a tak pisze człowiek, który przeżył to nie raz i nie dwa. I bardziej podoba mi się to co pisze Looi. Tak mało w naszym życiu momentów dla których chce się żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czytałam
Brawo Looi, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kąfacela
Niesamowita mądrość i głębia płynie z Twojego postu Lui. Fajnie czytać teksty tak różne od siebie. napisane pod kątem mężczyzny i kobiety. Tak różne, a tak zbieżne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie pan od pchania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczarowany
Madelline nie przesadzasz z tym Bogiem? Następna 'oczarowana' Sorry kobiety ale ty i ta d z krakowa jestescie po/je/ba/ne. Koleś napisał jak sprawy się mają, a wy kurwa wielce oczarowane? Czym ? kim? oczywistą oczywistością? To wam tzreba tłumaczyć, ze tak jest? Tępota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta faceta
To, co napisałas Looi jest tym, w co my kobiety chcemy wierzyć nie zadając pytań,ale potem dzieje się to, co napisał bdg. Jednak rozumiem Twój przekaz i dlatego warto czasem dla pewnych znajomości poświecić siebie i czas i te kilometry, a niekiedy rodzinę. ale to już wyzszy level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebrnęłam pierwsze strony , oczywistym było,że polecą w cyber love , później w cyber seks.Looi jeśli iluzja stanowi dla ciebie fundament życie ( czytaj chwilowych emocji), to się nie dziwię ,że masz spieprzone małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pięc... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ileś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieoczarowany Czytaj ze zrozumieniem i rozumieniem. Poprzekręcałeś wszystko w mojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looi
gość dziś szkoda. Szkoda, że ktoś tego nie rozumie. I nie zrozumie, póki nie znajdzie się w takiej sytuacji. W takiej może tak, ale nie w mojej. A mojej nie znasz. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczarowany
Madelline dziś Bóg Sztuka sama w sobieusmiech.gif ??? Czy to ja jestem tą osobą, która czyta bez zrozumienia tak krótkiego i prostego tekstu? Tu nie ma czego przekręcać, napisałem to, co uważam. Nie reprezentujesz sobą nic w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieoczarowany pogięło Cię, o jakim oczarowaniu Ty piszesz ? wyobraźnia poniosła Cię na wyżyny, aż nad to interpretujesz zwykłą rozmowe i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdg
Miała być ostatnia bajeczka, ale skoro wszyscy uczestnicy dyskusji zgodnie twierdzą, że to są sprawy oczywiste, więc daruję sobie i wam następnych wypocin :-) Zresztą ostatnia część nie byłaby ani trochę zabawna. Mam za to kilka słów komentarza do waszych opinii. Looi, odrzucam w całości Twój zarzut, jakobym brutalnie wybudzał ludzi z pięknego snu, który śnią na własne życzenie. Moje teksty przeczytało może z 5 osób, każda z nich jutro rano o tym zapomni. To jest wciąż tylko internetowe forum dla lekko znudzonych. Postawa "każdy o tym wie ale chcą śnić ten sen" to przecież cynizm czystej wody, a cynizm jest na biegunowo odległy od romantyczności. Gość z 12.27 - przyjmując Twoją retorykę odpowiem, że bdg pisze jak człowiek, któremu chce od życia czegoś więcej, niż żeby było tylko fajnie, właśnie dlatego, że "fajnie" było mu nie raz i nie dwa. Nieoczarowany - spróbuj być milszy dla ludzi, to naprawdę się opłaca. Kraków - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kąfacela
a ja zgodzę się z nieoczarowanym. On ma poniekąd dużo racji, choć nie powinien obrażać. Od Ciebie z krakowa i od Madelline wyczuwa się pewien stopień, duży dosyć oczarowania bdg. co prawda zaprzeczacie, próbujecie umniejszyć swoje wpisy, a pogrążyć nieudolnie tego, który Was demaskuje. Ja tam was obrażać nie będę ale ktoś kto spojrzał na was obiektywnie ma rację, bo ja pomyslalam o tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdg może później zajrzę, mam mnóstwo pracy, a dostala mi dobra godzinka, tymczasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bdg mam dużo pracy..." ojej pffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×