Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko Prawo i Sprawiedliwość

Kocham i popieram partię Prawo i Sprawiedliwość

Polecane posty

Gość podbijame

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tente

Zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS wymiata!

I gitara, tych mongołów z oPOzycji trzeba całkiem usunąć z Sejmu, niech się wyje... na ryj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSS

Słaby trolling. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość ASSS napisał:

Słaby trolling. 

Co słaby trolling, ja myślałem że zacznie się wojna na maczety a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a bo co tu dodać? wszyscy wiedzą że p.o. to banda złodziei i kombinatorow, których pis po kolei wyciąga jak rybe ze saka i wp..la do pier/dli. A ci co jeszcze nie siedzą, chodzą jak zes/rani 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zal

Ciekawy jestem jaka bedzie reakcja kawalerow jak wprowadza bykowe. Nagle okaze sie ich kochana partia PiS stanie sie najgorszym wrogiem, zlodziejem i bandyta. 

Bedzie zabawnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

PiS i PO to jedno i to samo g00vno. Tylko Konfederacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bykowe już po wyborach, prawackie mendy. A to dopiero początek. Te 500 zł będzie mniej warte niż 50, będziecie jeszcze bardziej ye.bać na podatki, a jak sobie postoicie pół dnia w czterdziestostopniowym upale w kolejce po bochenek chleba za 30 zł, to wam rozum powróci z düpy do głowy. Niestety będzie już za późno. Ale mi to lotto. Pozdrowienia z Konungariket Sverige😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

cieszcie sie, ze PiS ma wladze

X

Qrva, de. bi. li nie siejo. Sami się lęgno w śmietnikach😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etir
9 minut temu, Gość gość napisał:

Bykowe już po wyborach, prawackie mendy. A to dopiero początek. Te 500 zł będzie mniej warte niż 50, będziecie jeszcze bardziej ye.bać na podatki, a jak sobie postoicie pół dnia w czterdziestostopniowym upale w kolejce po bochenek chleba za 30 zł, to wam rozum powróci z düpy do głowy. Niestety będzie już za późno. Ale mi to lotto. Pozdrowienia z Konungariket Sverige😂😂😂

Ta, bo w Szwecji chleb nie kosztuje 30 zł xD Wolę Polskę rządzoną przez PiS (choć daleko mi do ich zwolenników, ale są jednak troszkę lepsi niż PO, a inni przy naszym durnym społeczeństwie nie mają szans dojść do władzy) niż kalifat szwedzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

POje/by rządzili przez 8 lat i co? Było przeje/bane jak w ruskim cyrku - bo sie złodzieje nażreć nie mogli. POzamykać bandytów i nie wypuszczać!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

JA!RO!SŁAW!! Polske zbaw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj nam chleba, wody i na wina 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Arystoteles napisał:

autor tematu to oczywiscie troll. , ale jesli juz nawiazac do tematu to cieszcie sie, ze PiS ma wladze bo gdyby POsr.ance nadal żądzily to na naszych ulicach byloby juz to co w niemczech i paryzu... , zreszta o czym tu rozmawiac, lewactwa nie przekonasz

powiem jedno, NIGDY W POLSCE NIE BEDZIE MIEJSCA DLA MULTIKULTI, P3D@LSTA I INNYCH G0WIEN !

To w Czechach i na Słowacji dzikie hordy już szabrują i palą miasta?

Ja prdl, pis jest genialny we wciskiwaniu bzdur, które ludzie później bezmyślnie powtarzają jak ameby.

To im wychodzi nad wyraz dobrze.

I jeszcze propaganda w TV. Tak skùrwiałej informacji nie szerzyli nawet za prl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etir
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To w Czechach i na Słowacji dzikie hordy już szabrują i palą miasta?

A co mają Czechy i Słowacja wspólnego z tematem?

2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja prdl, pis jest genialny we wciskiwaniu bzdur, które ludzie później bezmyślnie powtarzają jak ameby. To im wychodzi nad wyraz dobrze.

Z tym się zgodzę.

3 minuty temu, Gość gość napisał:

I jeszcze propaganda w TV. Tak skùrwiałej informacji nie szerzyli nawet za prl.

Spójrz na TVN, tam jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co za pisowskie płatne trolle zye.by😂 Akurat ciapate będą chciały siedzieć w tym śmierdzącym biednym zacofanym kraju, gdzie przy.głup na przy.głupie😂

A może jest w tym sens? Pisiory łupią i celowo trzymają ten kraj w nędzy, by ciapki omijały go szerokim łukiem?😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Stara Arystotelesa musiała się napwier.talać wywrotkę śniegu, że takiego bałwana zrodzić 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Arystoteles napisał:

koncze temat z toba

Pisiorski zy'eb nie ma argumentów to ucieka😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość etir napisał:

Ta, bo w Szwecji chleb nie kosztuje 30 zł

W Szwecji zwykłemu robolowi na budowie płacą 80 zł na godzinę w przeliczeniu. Wyciągniesz tyle w pisowskiej polszy u Janusza biznesu? Nie? Więc zamknij pysk i przestań zasłaniać się arabami, bo nie masz zielonego pojęcia o świecie, pisowski czopku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Wyciągniesz tyle w pisowskiej polszy

Nie wyciągnę. A to dlatego że   twój ojciec i dziadek, p..leni komuniści wyssali ten kraj jak rurke z kremu. A ty, jak wszystkie pomioty wykarmione tym wyssanym kremem - zwyczajnie spie/rdoliłeś z ograbionego przez twoich przodków kraju. Jak to menda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etir
33 minuty temu, Gość gość napisał:

W Szwecji zwykłemu robolowi na budowie płacą 80 zł na godzinę w przeliczeniu. Wyciągniesz tyle w pisowskiej polszy u Janusza biznesu? Nie? Więc zamknij pysk i przestań zasłaniać się arabami, bo nie masz zielonego pojęcia o świecie, pisowski czopku.

Nie jestem zwolennikiem PiS.

Oczywiście, że w Polsce nie da się zarobić tyle, co w Szwecji, ale to chyba logiczne, skoro zamiast odbudowywać gospodarkę po wojnie, to musieliśmy męczyć się z komunizmem. Nie da się tego nadrobić, niezależnie od tego, kto jest u władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Arystoteles napisał:

oho.. odezwal sie lewaczek, kochajacy tuska, nawet nie proobuje rozmawiac z taka ameba umoslowa 😉 powiem krotko,l jak ci sie podoba to zapraszam do birmigham w uk, zapraszam do szwecji.., zapraszam do paryza i koncze temat z toba

Nie kocham Tuska chociaż tak, uważam że to najlepszy wspólczesny polski polityk, co widać po osiągnięciach.

Ale widzę że Ty to typowa prawacka ameba po dwóch zdaniach klasyfikujący centrowćow, liberałów, socjali, umiarkowanych prawaków itp jako "lewaków". 

Cieszę się że zrzekleś się dyskusji, nie będę się męczył z malutkim móżdżkiem upasionym propagandą i hasełkami dla umysłowych prostaków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość etir napisał:

A co mają Czechy i Słowacja wspólnego z tematem?

Z tym się zgodzę.

Spójrz na TVN, tam jest jeszcze gorzej.

To mają Czechy i Słowacja że tam też nie rządzi pis i jakoś nie ma hord muslimów, a to sugerowała ameba wyżej.

Ostatniego zdania nawet nie wiadomo jak skomentować. Jak można porównać partyjną sieczkę z codziennym wysławianiem jednej partii i robieniem nagonek na wszystkich dookoła do normalnej stacji komercyjnej, i jeszcze powiedzieć że w tej drugiej jest gorzej. Przecież to trzeba być dèbilem do kwadratu i myśleć logicznie na poziomie kamienia polnego 😄

Rany, co to się w tym kraju porobiło że tylu dèbili się wylęgło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennicy PO to thebille
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie kocham Tuska chociaż tak, uważam że to najlepszy wspólczesny polski polityk, co widać po osiągnięciach.

Tusk może i jest dobrym politykiem, ale z całą pewnością nie polskim. On nigdy nie działał na rzecz Polski i Polaków.

Ale i tak do dobrego polityka mu daleko, bo w Europie wszyscy go mają za popychadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie jest polskim politykiem bo tak twierdzi propaganda pis i kurski z dziadkiem z wermahtu.

Tak, przekonałeś mnie.

Polecam piękny esej Tuska z lat 80tych o byciu polakiem. 90 procent pisowcow i prawaków nawet nie potrafi to przeczytać ze zrozumieniem, to co my tu rozmawiamy kto jest polski, a kto nie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolennicy PO to thebille
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie jest polskim politykiem bo tak twierdzi propaganda pis i kurski z dziadkiem z wermahtu.

Nie. Nie jest polskim politykiem, ponieważ działa na rzecz Niemiec, a nie Polski.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość zwolennicy PO to thebille napisał:

Nie. Nie jest polskim politykiem, ponieważ działa na rzecz Niemiec, a nie Polski.

 

To zabawne. W latach 2007- 2015 Polska zaliczyła skok cywilizacyjny. Budżet zostawiony przez Tuska pisiory trzeci rok przejadają.

A jakiś cwaniak na Nowogrodzkiej nie miał argumentów to zmyślił bajkę że Tusk jest politykiem niemieckim.

I o dziwo znalazło się całe mnóstwo baranów powtarzających cos, co od razu brzmi jak goowniana bzdura jakiegoś oszoloma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W takim razie Macierewicz i Kaczyński to są politycy ruscy. I chùj.

Tak chyba trzeba rozmawiać z przeciętnym pisiorem i jego argumentacją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wyciągnę. A to dlatego że   twój ojciec i dziadek, p..leni komuniści wyssali ten kraj jak rurke z kremu. A ty, jak wszystkie pomioty wykarmione tym wyssanym kremem - zwyczajnie spie/rdoliłeś z ograbionego przez twoich przodków kraju. Jak to menda....

Długo myślałeś nad tymi wyssanymi z düpy obelgami pisowski ...? Nie wyciągniesz, boś jełop i leser. Liczysz tylko na ochłap przedwyborczy w ramach korupcji politycznej, zamiast wziąć się do roboty. Wara ci pisowski chamie od moich przodków. Mój dziadek walczył o Lwów w kampanii wrześniowej i był po wojnie gnębiony przez takie komunistyczne podmioty, jakich teraz pełno w pisie. Takie, co czerwone książeczki partyjne zamienili na modlitewniki i legitymację pisu. Szczekaj ścierwo póki możesz, bo po nierządach twoich idoli nie zostanie z tego kraju kamień na kamieniu. Wszystko rozgrabicie, porozdajecie, przepijecie, przeżrecie i wysracie. Będziesz wył i żarł własne cieniutkie goowno. Ye.bana mendo 500 plus, otwieraj ryj, niech ci leci manna z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×