Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

molestowanie rano w autobusie

Polecane posty

Gość Otwarta Rania
Bezkarnie, ale nie za darmo- bilet kosztuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️Trolu dziś też ktoś się o Ciebie ocierał, czy jak to było?Podziel się z nami wrażeniami. Gromi-Jakoś mijamy się ostatnio.Wiem, Tobie łysi w glowie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście też molestuje nie za darmo. Inwestuje w lizaki chupa-chups i coca-colę, na które wabi te biedne dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś desperatka dotknęła jego d**y, później cały ranek przeżywał na forum. A dziś pewnie od 6 rano jeździ Z1- wahadłowo. Żeby go chociaż za kuśkę złapała. Oto groźny troll damskiego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zwariować można z tym debilem od Nowego :O Hej Madzia a właśnie łysi. Zapomniałam o nich. Otwarta Rania, ale to dobrze wydane 3 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otwarta Rania
No tak, ale w skali miesiąca, roku ? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu - dzis przeszedłem się piechotą z meta wierzbno , boje się gwałtu I nie planowanej ciąży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King Brus Li Karate Mistrz
A ja dziś specjalnie komunikacją misat bicyklem, ale nikt nawet na mnie nie spojrzał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są plusy i minusy. Zawsze można poznać kogoś ciekawego. Później zostac dotkniętymi.Gromi Ty zawsze będziesz kojarzyć mi się z łysymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otwarta Rania
Nawet kamery monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
King Brus, bo masz za tłustą duupę, nie to co Jux 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację King Brus, ja codziennie jeżdżę rowerem i Cię nie widziałam. Może ubierz się bardziej krzykliwie. Madziu, łysi to były fajne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce poznawac kogoś od d**y strony :P nawet jeżeli ta dupa była bardzo zgrabna i jezdziła po mojej ręce jak szalona 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wariuj Sromowładna. Nie zmienia to faktu że Nowy w mieście podstępem zwabia małe dzieci i uprawia z nimi seks analny oraz oralno-analny:( Plotka głosi że z Nowym w mieście działał też Żmij84 a ich orgie z dziećmi filmowała Madzia 78 :( Na szczęście podobno Żmija już złapali i siedzi w areszcie na Białołęce.:) Nowy w mieście niestety nadal grasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie lepiej założyć coś charakterystycznego.Wtedy wyróżnisz się w tłumie i ktoś Cię zauważy :-DPrzed snem zalecany jest wysiłek=Spacer jak najbardziej wskazany.Jeżdząc na rowerze trzeba uważać. Zwłaszcza jak nasilony ruch w godzinach szczytu :-POdwalisz się od Piotra i Żmija? Bo to przestaje być śmieszne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brus po co te wulgarne zwroty :O Twoja Matka tez ma zostać opluta? Tu nie ma miejsca na takiego chama jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj też pisał, że Ci którzy przyjeżdżają do Warszafki to swołocz. Prostak :( Przypomina mi Kubek Ciepłej Kawy, też tak lżył przyjezdnych. Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ? Wczoraj byłaś gotowa mnie wysmaic za to ze nie cieszyłem się z tej przygody. :p Liczę ze może kiedyś Ciebie spotkam gdzieś w jakimś autobusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ? Wczoraj byłaś gotowa mnie wysmaic za to ze nie cieszyłem się z tej przygody. :p Liczę ze może kiedyś Ciebie spotkam gdzieś w jakimś autobusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorszy taki zakamuflowany na niebiesko cham jak King, niz popaprany zaburzony człowiek z paranoją na temat Nowego :O King , zaraz ktoś obrazi twoja matkę i podważy twoją warszawskość. Zobaczymy czy tobie sie tusz nie rozmaże, chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty od którego pokolenia taki miastowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×