Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

molestowanie rano w autobusie

Polecane posty

Gość gość
Nawet jeśli założę - jesteś pewny, ze dzięki mojej wyrazistości od razu poznasz, ze to ja? :D Zresztą wolałabym żebyś mnie troszkę pomolestowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordż Jukena
Dlaczego zostałem pokarany takim wlascicielem 😭 nie moglem trafic do kogos innego? :( nie wiem moze Grodzka, ona prawdopodobnie ***** wiecej niz ty 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Detektywie za Myszkę weź ię babo za robotę i zedytuj niekatualną listę. Wpisz siebie , Wilka, Widmo, Agenta, Samansarę, Imperium walącą się z Władcą Lalek Koke, Koke Amstaf, In Spe, Najszybszy w miescie Kogo to obchodzi psycholu. Niektórzy mają dystans w przeciwieństwie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jestem pewny ale zdecydowanie łatwiej jest to zrobić na niebiesko niżeli wypatrywać Cię w tłumie "gości". No chyba że jesteś liskiem spryciulkiem I lubisz sama wybierać dla siebie dogodne momenty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna nudziara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudź, mogłeś traffic na biedronia i uczestniczyć w walkach na miecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakąś propozycję jaki mogłabym mieć Nick? :D Wiem może od razu zeby uniknac wszelkich podejrzeń coś w stylu "to tylko ja. Nie miałam tu wcześniej nicka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli podam tutaj podam swoją propozycję , to podejrzewam że natychmiat jakiś damian zerezrwuje go aby podawać się za Ciebie :P mogę to zrobić na mailu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty zawsze musisz mieć rację i dodatkowo myśleć podobnie jak ja? :D Jeśli zdobędziesz już mój adres @ chyba nie będę Ci potrzebna na forum, ale upewnie sie - to była propozycja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, najlepsze akcje wykonuje się parami, tylko trzeba gdzieś wszystko ugadać :P Tak , propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze wiec stwierdzić, ze mogłabym skorzystać z propozycji z tym, ze jest niekompletna :D O wspólnych akcjach (roznych) możemy natomiast podyskutować później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordż Jukena
Może jednak poru/chamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, ze zajelam Ci tak wiele cennego czasu :) Do zobaczenia, gdzieś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Le Troll czyli Juken – zboczony homoseksualista o bliżej nieokreślonym wieku, kochający pasywny seks analny. Dodatkowo wstrętny kapuś. Śledztwo w toku." Miesiąc temu obchodził 31sze urodziny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Trolle (2016) dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Trolle_2016 „Trolle” to animowany film przygodowy ze studia DreamWorks Animation, w którym powstały takie przeboje jak „Shrek”, „Madagaskar”, „Kot w butach” czy „Pingwiny z Madagaskaru”. Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Poppy postanawia ich ratować. Z trudem namawia Mruka, by jej pomógł i oboje wyruszają do miasta Bergenów, by uratować porwanych przyjaciół. Humorem, tańcem i śpiewem Trolle zwyciężają Bergenów i wszystko dobrze się kończy. Poppy i Mruk odnajdują przyjaciół i powracają do wioski Trolli, by znów cieszyć się życiem. Jak im się to udało, zobaczysz w kinach już od 4 listopada! Znajdź swoje szczęśliwe miejsce z Trollami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakrecoony
Są jakieś chętne w Gliwicach na przygody autobusowe? Jeżdżę liniami 710 i 194 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie ja
przeczytane wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest Nieznajomy Najuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×