Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

molestowanie rano w autobusie

Polecane posty

a ty lubisz rimming? co to jest? pierscionki na penisie ?:-o x tak J. kocha :-) mnie sie nie da niekochac. x mam kulinarny dylemat: - zjesc kurczaka z piekarnika (jest noga i cyc juz gotowe) - mrozone danie z Lidla (male pierozki ze szpinakiem) pychots za 9,99 - mam schab przyprawiony, pozostalosc z grila ale musialabym go usmazyc - mam tez opakowanie ciastek-zapychaczy :classic_cool: co dama powinna wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🖐️😭 a ja głupi napisałem pare dni temu że jestes intrygująca :O zobaczymy jak Ty będziesz kiedyś w potrzebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss rimming to lizanie facetowi zwieracza przez partnerkę. Robiłaś tak już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem :classic_cool: ? jakos owacjami mnie na forum nie przywitali po tym poscie 😴, moj kobiecy instynkt mowi ze chciales mnie zwyczajnie sprowokowac abym sie zalogowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poyebało cie? jeszcze tak nisko nie upadlam by lizac dupsko facetowi :-D jak jakiegos to jara to feel free - moj o***t jest na ogol nieskazitelny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Wódki z Tobą nie piłem ;) X Jestem kiepskim provokatorem bo mało osób lyknelo moją historię. Choć po części jest ona prawdziwa. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez myslalam. przysnales w autobusie i miales wizje jak to zgrabna blondyna stojaca kawalek od ciebie zaczyna cie molestowac a ty w szoku bo w koncu kobieta powinna sie szanowac... :-) dalej bylo jak pisales - ocknawszy sie wysiadles z autobusu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Moja reakcja była inna. Bardziej prozaiczna, typowa dla faceta. X Czyli jesteś brunetka o niebieskich oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po części prawdziwa? czyli prawdziwa była ta część, że byłeś w autobusie. Tylko nie molestowała Cię zgrabna pupa blondyny w leginsach tylko wąsaty Marian. Przyznaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok stanal ci - to typowe dla faceta :-) zaraz po tym jak macnales jednak ten wypinajacy sie posladek. Jestem w niezmiernym szoku ze pamietasz kolor moich oczu, tak to bardzo powierzchowny obraz mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Jestem trollem z charakteru. Co taka osoba mogła być zrobić w chwili kiedy ładne pośladki ocjeraja się o jego rękę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się wasze toki myślenia ;) Juk chciałbyś, żeby mnie podniecała wizja Ciebie w objęciach Mariana? Miss - Marian okazał się kanarem i zamiast molestowania wlepił mi mandat za jazdę na gape. Stąd ta trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama je pieczonego cyca z sosem BBQ - nie przeszkadzac, nie udzielac kontrowersyjnych odpowiedzi. dama musi sie skupic by tapczanu nieupiedrolic :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lubisz łysych na głowie, ale z moherem na klacie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
na temat lesbijek i gejów też mogę przeprowadzić pogadanke na Stadionie Narodowym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
naukowcy prowadzą wykłady na temat dinozaurów a wygląda Ci któryś na dinozaura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj to Gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×