Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mama_Ola

Dobre sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Jesli chodzi o kupowanie butów dla dzieci, to ja kupuję je w http://trammpy.pl/. Tenisówki są bardzo dobrej jakosci, nie rozklejają się, nie rwą. Dzieciaki bardzo lubią w nich chodzić, bo im się stópki nie pocą, dzięki węglowej i skórzanej wkładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mink
Bardzo dobra jest porównywarka cenowa Co-Za-Cena. Również, jeśli szukasz czegoś dla dziecka, znajdziesz tam coś odpowiedniego. Spróbuj tutaj http://www.cozacena.pl/dla-dziecka-i-mlodziezy a na pewno nie będziesz zawiedziona i wybierzesz coś dla malucha w każdym wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobre to polecamy się bez zbędnej bawełny ;) Bo jeżeli poszukiwany jest sklep z modą męską to warto do nas zajrzeć i ocenić. Rozstrzał znajdziecie duży, od sportowej odzieży: bluz, dresów, butów, po koszule, marynarki czy płaszcze. Faceci wychodzą od nas bardzo zadowoleni, a o to przecież właśnie chodzi! A w internecie jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobre to polecamy się bez zbędnej bawełny ;) Bo jeżeli poszukiwany jest sklep z modą męską to warto do nas zajrzeć i ocenić. Rozstrzał znajdziecie duży, od sportowej odzieży: bluz, dresów, butów, po koszule, marynarki czy płaszcze. Faceci wychodzą od nas bardzo zadowoleni, a o to przecież właśnie chodzi! A w internecie jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, ja to zazwyczaj wolę sobie na przykład słuchawki przymierzyć przed kupnem. W taki właśnie sposób kupiłem sobie niedawno słuchawki z efektem wibracji przez sklep online www.world4gamer.com Wcześniej przymierzałem je stacjonarnie, a potem zamówiłem już internetowo bo taniej wyszło. Marka Easars, fajnie leżą, nie uciskają i nawet po wielu godzinach gry nie mam takiego poczucia, że mi zaraz łeb pęknie, a przy moich starych słuchawkach tak właśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę podpowiedzieć serwis www.motoledy.pl Mają bardzo rozbudowaną ofertę i generalnie sprzedają dobrej klasy led, a nie jakieś tanie imitacje, których jest sporo w internecie. Kupowałem tutaj żarówki do świateł postojowych i spisują się bardzo dobrze. Dobra cena, tania wysyłka, krótki czas oczekiwania na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę w czarnych Jordanach od kicks.land i nie wyobrażam sobie lepszych i bardziej wygodnych butów. Jordany wychodzą w tym sklepie za 399.99 złotych, dochodzi do tego darmowa przesyłka. Uniwersalne buty, także do uprawiania sportu. Cena wydaje się duża, ale chodzę w nich od trzech lat (mniej więcej). Jak się zniszczą to kupuję następną parę :P Niech to posłuży za najlepsze polecenie. Ten sklep, o którym wspominam ma wszystkie rozmiary najmodniejszych butów, więc z tego powodu zostawiam namiar. Wiem z doświadczenia, że często trudno trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nacie taką stronę Alledinge.com? Mają wiele ciekawych rzeczy i kilkakrotnie u nich zamawiałam, polecam bo zawsze szybka oraz bezpieczna przesyłka, do tego szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin1991
Jeśli chodzi o sklep internetowy z elektoroniką to szczerze polecam teletorium.pl. Ogromny wybór, przystępne ceny, bezpieczna i szybka dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno robiłam spory zakup w hurtowni magnesów www.euromagnesy.pl. Mają konkurencyjne ceny, dobrej jakości produkty i miłą obsługę klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ostatni zakup to wózek dla dziecka na stronie www.Satya.pl i także mogę polecić bardzo miła obsługa oraz ekspresowa przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfx
Jeżeli chodzi o jakieś buty, torebki czy ciuchy itp to polecam e-kaja.pl. Fajna jakość, cena i bardzo fajnie transakcje przechodzą. :) wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Jako że pytasz, nie mogę nie opowiedzieć się za sklepem www.kostium.com ;) . Przede wszystkim witryna zwróciła moją uwagę, bo posiada szeroki asortyment, w tym również sukienek, lecz także wspiera polskich producentów i projektantów. A do tego sprzedają prawdziwe perełki , oto jedna z nich https://www.kostium.com/odziez-damska/sukienki-damskie/sukienki-wieczorowe/sukienka-model-17000-peach ;) śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zakupy w www.kashmir-butik.pl i jestem bardzo zadowolona :) Polecam. Ubrania dobrej jakości , szybka wysyłka i miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka seria oprawek jak Tonny (tutaj cały katalog produktów - www.tonnydesign.com ). Mi się bardzo podobają, modne, stylowe, eleganckie ale też w sumie casual. Mają dużo wzorów dedykowanych kobietom a ja akurat lubię sobie poprzebierać w projektach i tutaj mam taką możliwość. Nie muszę się ograniczać do kilka fasonów na jedno kopyto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sklep internetowy, a właściwie z najlepszą obsługą jaką miałam okazję spotkać, to sklep z fototapetami na ściany https://art.widi.pl/fototapety.html . Nie tylko wszystko nam wyjaśnili, ale pomagali w naklejaniu fototapety. Wprawdzie przez telefon, ale jednak pomagali. Razem nakleiliśmy fototapetę choć nie zamówiłam konsultacji :) Nie mówię, że było to trudne, bo samo naklejanie było łatwe, ale wsparcie zawsze się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldsea
Ja lubię Teletorium, ostatnio kupiłam tam smartwatcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo nosiłem różnych okularów w życiu już od maleńkości także trochę mam doświadczeń. W tej chwili dobrze mi leżą i odpowiadają Tonny, które zamawiałem ze strony www.e-glasses.pl . Solidna konstrukcja, nie muszę się bać że coś się oderwie, przekręci, czy jeszcze w jakiś innych sposób wypaczy i będę musiał do serwisu biegać co miesiąc czy dwa, a jednak łączenia to jest feler w wielu modelach okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taras11
Fajne pizamy dostaniesz w Rossli, ostatnio kupilam Coreczce i sa super, dobrze sie zachowuja w praniu, a to wazne przy dziecku jak ciagle cos sie brudzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbym polecić wiele sklepów internetowych. Często zamawiam z zagranicznych stron różne gadżety elektroniczne. Ostatnio zamówiłem na prezent dla mojej żony lampkę do przedpokoju. Nie chciałem żadnych damskich klimatów, dlatego poszliśmy na kompromis i zamówiliśmy funkcjonalną lampę, bodajże multi. Ja akurat zamawiałem z mlamp.pl. Dla mnie ten kinkiet wygląda fajnie, a żona może na nim kłaść klucze, które rzadziej się gubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.woolmed.pl sklep z odzieżą z naturalnej wełny owczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka0
Ja bardzo lubię Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli sklep internetowy z ciekawym pomysłami na oryginalny prezent czy dodatek do mieszkania to polecam tutaj -> www.pl.ericolusso.com NAJWIEKSZY zbiór stojaków , wieszaków czy barków na alkohol. Polecam bo sama kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farina
Bardzo lubię robić zakupy w more4kids.pl wybieram opcję darmowego odbioru w salonie sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia dobrym sklepem internetowym, któremu można zaufać jest www.BucikSklep.pl często u nich zamawiam, szybka i bezproblemowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że znam :) www.stonki.com.pl - bardzo polecam ten sklep na pewno znajdziesz tam wszystko czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata__1984
A jeżeli ktoś szuka środków czystości to polecam odwiedzić sklep - perfekcyjnaczystosc.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rila
Lego dla syna zamawiałam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×