Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mama_Ola

Dobre sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Żywność zamawiam na NaturalnaSpizarnia.pl sympatyczna obsługa i szeroki wybór zdrowej żywności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może www.mlamp.pl ? Jeśli lubisz mieć duży wybór to zdecydowanie polecam. Dodatkowo pomagają w doborze lamp na podstawie opisu pomieszczenia czy zdjęcia, a to ułatwia sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitsy
Ja ostatnio korzystałam z Teletorium. Szybka przesyłka, do tego całkiem fajne ceny. Jak dla mnie naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sklepem z zabawkami, a tak na prawdę z modelami jest https://www.satamax.pl/. Ceny fajne, zawsze można z nimi negocjować,przyjemni ludzi, zawsze doradza i dobiorą najlepszy produkt dla Waszych potrzeb. A co najważniejsze wszystko co można u nich kupic jest w pełni naprawialne! Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już mowa o sklepach z zabawkami to polecam www.Sezamek-zabawki.pl mam do nich duże zaufanie, zawsze bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idryssia
Ja lubię Teletorium, ostatnio kupowałam tam ładowarkę i nowe słuchawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest dużo bardzo fajnych sklepów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaardzo polecam polską markę Aeterie. Tworzą wspaniałe projekty ubrań. Są nie tylko piękne, ale i super wygodne. Koniecznie sprawdźcie ich stronę internetową. Ja mam w planach zamówić kolejne projekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o buty i ubrania to tylko renee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość często widzę jak do mojej córki przychodzi kurier z paczkami z born2be, tam zawsze buty, ubrania, ostatnio jakaś torebka. Córka sobie chwali co mnie zawsze cieszy. Również możecie u nich rzucić okiem, następnym razem może i ja się na coś zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i godnym polecenia, zaufania sklepem internetowym jest również www.Imbryczek.net.pl gdzie każdy znajdzie swoją ulubioną kawę i herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić bardzo sklep www.Olmix.pl - zawsze stamtąd kupuje przyprawy, są one najwyższej jakości i idealnie doprawiają smak dań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dobrym sklepem internetowym jest www.Water-Star.pl - najlepsze filtry do wody i jonizatory w Polsce moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księgarnia to też sklep, dlatego śmiało mogę polecić www.CKwiedza.pl - dobre ceny i przydatne książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony moge polecić sklep www.Imbryczek.net.pl - zawsze stamtąd kupuję kawę i Yerba Mate, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepem Internetowym ,który mogę z czystym sumieniem polecić dla każdego jest www.BK-Market.pl - niezwykle konkurencyjne oferty i bardzo szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaS.

Ja największy strach miałam przed kupowaniem butów przez internet, ale sprawdziłam jeden sklep i okazał się spoko.

Konkurencyjne ceny i super modne te buty mają- w szczególności a właściwie głównie damskie.

Męskie i dziecięce słabo, ale damskich mam z 40 par- super tanie sandałki na słupku mają/ Modne, z dżetami i w panterkę!

Pierwszy raz mam buty w panterkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaiiica

Ja polecam zaś aukcje internetowe, mozna tam kupić świetne, praktyczne rzeczy w bardzo tanich cenach mając gwarancję uczciwości - ja ostatnio kupiłam rzeczy dla dziecka  od użytkownika - COCCODRILLO1983 na allegro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłam fanką aukcji, zdecydowanie wole zamiawiać z opcją kup teraz, niezależnie czy to allegro czy zwykły sklep 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×