Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMoia

Mam straszną ochotę na seks

Polecane posty

Gość MMoia

widuje się z facetem tylko w weekendy od 3 lat, dla mnie to za mało, tym bardziej że on nawet w te weekendy nie zawsze ma ochotę :o A ja potrzebuję seksu co dzień, albo kilka razy dziennie. Kiedyś tak nie miałam, od kilku miesięcy mam jakąś ruję :o Często myślę o przypadkowym seksie z obcym mężczyzną. :o Przeszkadza mi to bo mam faceta i dziwnie się z tym czuję. Zaczynam nawet rozumieć kobiety które uprawiają przypadkowy seks, kiedyś myślałam że są łatwe i puste, a teraz zaczynam rozumieć co to znaczy mieć taką ochotę na seks, że można to zrobić nawet z obcym facetem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem Cie, tyle ze ja nie mam faceta. ale w każdym zwiazku było mi mało. I jak to dobrze określiłaś ja też czuje że mam ruje :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMoia
Ja wcześniej tak nie miałam w sumie do 25 roku życia w ogóle praktycznie nie mialam ochoty na seks, robiłam to często z przymusu a nie czystej chęci. Teraz to jakiś obłęd :O Z rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdźcie sobie z faceta z waszych okolic, bliżej będzie mieszkał, to i częściej będzie wpadał. A tobie autorko nie szkoda czasu na faceta który od 3 lat wpada tylko w weekendy i to nie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMoia
w sumie szkoda, ale mamy jakieś tam plany wspólnego zamieszkania razem, choć średnio nam to wychodzi. :o i coraz częściej się zastanawiam czy to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, bo co to za związek skoro jest się z kimś 3 lata, a widziało się tę osobę 150 razy przez ten czas. Jeśli masz ten komfort i mieszkasz sama, to facet sam z siebie powinien chcieć do ciebie wpadać znacznie częściej i to nie tylko na seks, ale żeby po prostu spędzić razem chwilę czasu. Chyba że to związek na odległość i to znaczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMoia
tak, to związek na odległość ponad 100 km :O on ma tam swoją prace więc cięzko to jakoś wszystko pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMarzenn999
Ja również mam ochotę, ale nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMoia
Koczki są super :) Moim ideałem jest charlie hunnam z czasów grania w sons of anarchy. Piękny męzczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam z kim i jakoś żyję, choć jestem facetem :) Jeszcze brak seksu to pół biedy, najbardziej to mam ochotę na wylizanie cipki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMoia
A mój nawet lizac nie lubi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za seks bez lizania cipki? Bez minetki nie ma seksu, taki seks jest marny i mechaniczny, żadnej frajdy. Z seksu najprzyjemniejsze jest pieszczenie kobiecego ciała, bawienie się nim, docieranie językiem w najintymniejsze zakamarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa1032
hej mam 19 lat moge c pomóc :D jesli nie seks to moge chociaż polizać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×