Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

muszę się 'wygadać'

Polecane posty

Gość gość

Hej... pewnie wyjdzie długo i nudno, ale muszę to z siebie gdzieś wyrzucić, przyjaciele raczej lepiej żeby o tym nie wiedzieli :) Mianowicie w ostatni weekend moja nowa firma organizowała wyjazd nad morze na integracje. Z jednego z oddziałów przyjechał też facet, tak z 2x ode mnie starszy, ale zupełnie na takiego nie wyglądający no i na tyle dobrze mi się z Nim bawiło, że poszliśmy razem na spacer. Całowaliśmy się... potem praktycznie całą niedzielę spędziliśmy razem :) w poniedziałek służbowo przyjechał do naszego oddziału, siedzieliśmy, gadaliśmy, poszliśmy na kawę - wszystko z jego inicjatywy... myślicie, że On chce spróbować sił z młodą? :D Sorry, ale musiałam się wygadać, bo się przed chwilą dowiedziałam ile On ma lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata nic do tego nie maja,jak on jest ok,to sobie znajdzie kilka takich jak ty nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie ma znaczenia ale żona juz tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony na ten moment już nie ma także tutaj bez stresu :) Raczej nic z tego nie będzie i tak, ale musiałam moje emocje gdzieś przelać. Dziwnie się czuje, ale z drugiej strony miło, że wczoraj jak był u Nas to co chwilę do mojego biura wpadał, gdzie wcześniej tylko 'przelotem' był u nas :) Chociaż mam nadzieję, że uda Nam się zakumplować, zaprzyjaźnić, bo to bardzo wartościowy człowiek i z podobnym podejściem do życia jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zrozumiem co młode dziewczyny widzą w starych facetach. Jak to będzie wyglądało za parę lat? Wizyty na oddziale geriatrycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×