Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćwawa

???

Polecane posty

Gość gość
gość zaplatany w niteczki > ♣♧♡♥:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kto do was pisze z goscia a rzucilyscie oskarzenia na konkretna osobe i wszystko super. Ale jak ktos was oskarzyl o spam i hejt to juz wielkie oburzenie prawda? Taka to ciotkowa logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️Eve, Ciz, Frido, Niteczko, Wawa> Dobry Wieczór :)Widzę, że opadły trochę emocję. Ale wczoraj czytając niektóre pomarańczowe wypowiedzi naszła mnie jedna myśl>Dla niektórych własny nr pesel jest chyba kompleksem> Wciąż jedno i to samo, stare głupie raszple, idiotki, które zniszczyły Ero, kretynki ,które wróciły z Arki. Kafe jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, statusu społecznego, rodzaju wykonywanej pracy i zainteresowań. Nie bardzo rozumiem kontekstu"Ciotki wynocha na uczuciowy" .. Tak samo było z Samansarą, gdzie wyzywano ją od szmat i Imperium. Ktoś kiedyś pisał "Tu jest Ero, tu pisze się o seksie". Przecież wymienione nicki plus In piszą bardzo odważnie i erotycznie. Więc o co Wam chodzi? My Ciotki? -Od tamtego roku leci spam. O hejtach to nie wspomnę. Skoro jesteśmy takie nudne, brzydkie stare raszple(tak piszecie) to czemu czytacie to co piszemy? Gonicie po całym forum i wrzucacie spam? To jest tylko internet.Zabawa, trochę flirtu, uśmiech> Wylogowujesz się i idziesz do swojego realnego życia zmierzyć się z troskami, bo każdy je ma i tymi dobrymi chwilami :) Kawiarnia jest duża. Miejsca wystarczy dla każdego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hola, hola, gościu, nie zapędzaj się :) Wiem, kto pisał na mnie konkretne, wyjątkowo nienawistne hejty i tej osobie wprost to powiedziałam. Ta osoba również wie, także NIC tu się nie zmienia i nie zmieni. Tak podłe i pieczołowicie sklecone hejty rzadko się zdarzają. Wieloletnia wprawa ;) A spamer... Omija pewne tematy, to wiadomo :) Niech omija i nasze i będzie upragniony przez Fridę pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gęgaj sobie, biedna gąsko :)O czym to mówiłaś, Frido? O jakimś poprawnym zachowaniu od teraz? ;) No, ale miło było, jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milion lizaków dla tego kto trafi kim jest ta gęś pomarańczowa co przeszkadza w poważnej rozmowie. ♣♧♣♧♡♣♧♣♧♥:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie w którym temacie nie ma gęsi i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie znowu inicjatywa spoleczna :) mamy kolejna hodowle gesi. inne tematy, nalezy czytac "perpetuum"? jesli tak, to jestes w bledzie. co jakis czas mamy podobny problem. nie jeden raz puscily nam nerwy, bo ile mozna znosic chamstwo. przykro mowic, ale ostatnio zle sie dzieje w kawiarni. wlasciwie coraz gorzej. moze kazdy powinien zaczac od siebie. od razu zastrzegam, ze nie bede sie logowala w siersciuchowym temacie. dla zasady :) co prawda nie zagladalam tam ostatnio, ale byc moze kiedys zajrze i z cala pewnoscia zrobie to jako "frida_bez_niku". lubie mu podokuczac. ... siersciuchu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie graj idiotki eve. Wczoraj po calej sytuacji z haja, kazdy wpis z goscia spotykal sie natychmiast z wasza reakcja i oskarzeniem w jej kierunki i to wszystkie trzy tak pisalyscie mimo ze podobno to sprawa miedzy toba i haja. Nawet moje wpisy komentowalas ze pochodza od haji, cizia tez wiec nie pal glupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze nalezy wspomniec o twoich podejrzeniach w kierunku fridy i niestalej i dziwnym zbiegu okolicznosci,ze ich tematy nie sa spamowane. Co nie eve, pamietasz prawda jak sie szyderczo z tego smialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wieczne podchody i te hasła bo ona wie to mnie chuj strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, o czym mówisz, bo nigdy Fridy o nic nie oskarżałam i nie będę dociekać, bo słabo widzę cię wśród gęsi :D Mam na "sumieniu" tylko hajabuzę, która hejtowała mnie w sposób tak ohydny, że nawet jak na standardy tego grajdoła medal się za to należy. Posprzątacie po gąsce, to zapewne jeszcze porozmawiamy 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos napisal,ze Frida czy Niestala siedza tu tyle czasu i nie dostaja spamu na co stwierdzilas "hehe, no wlasnie, ciekawe czemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę Was :-)W końcu udało pokonac mi się tą tapetę z gęsiami.Jeszcze raz się przywitam🖐️ Żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat karuzelę chyba najmniej tu można mieć na myśli ;) Przyznam, raczej myślałam o całkowicie rajskich oazach np. oazie wiecznej szczęśliwości hajabuzy, która tak nie lubi, gdy ktoś zbacza z trasy 😴 Ale pewnie rzeczywiście brak mi obiektywizmu, trudno o niego po tak obrzydliwym hejcie z tamtej strony 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zauważcie jedno. Nie ma już niczego o Koszalinie.Jedno i to samo leciało. Prosiłam wklej cos o afrodyzjakach, jakiś przepis. Cokolwiek innego .. Dziś ktoś wypuscił gęsi :-PChociaż nie lubię tego mięsa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podejrzewasz kogos z karuzeli o spam. Niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zazdroscilas haji ze jest szczesliwa i musialas ja zgnoic. Co dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, nie wiem, czy do mnie to kierujesz, ale bredzisz :) Nie pierwszy raz ktoś tu ma problemy z czytaniem, logicznym myśleniem, z każdą funkcją poznawczą przypuszczam ;) Nie dziwi mnie to jakoś szczególnie ;)Gościu z Wawy, przypuszczałeś, że szopka tak się pokręci? ;) I nawet drinków nie podano :P Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo zazdrościłam "szczęśliwej" Haji, tak "szczęśliwej", że omal nie utonęła we własnym jadzie, plując z pomarańczy w moim kierunku, tak, tak, gratuluję umiejętności wnioskowania, brawo! ;) Haja jest tak szczęśliwa od wielu lat, nie jestem pierwszą oplutą ;)xWadi, Ty też masz wrażenie, że to jakiś monty python? :D Tłumaczenie im prostych rzeczy to jak... Nie, nie będę szukać porównania, bo znów będzie, że się wywyższam :) Poddaję się na dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skad stwierdzenie,ze haja nie lubi gdy ktos zbacza z trasy? Nie widac u niej oznak wrogosci wobec nowych, w przeciwienstwie do ciotek ktore chca by cytuje "nowi najlepiej niech spiertalaja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (...) w przeciwienstwie do ciotek ktore chca by cytuje "nowi najlepiej niech spiertalaja".xMówił ci już ktoś, że jesteś albo bezdennie głupia albo podle manipulacyjna? :O Wybierz sobie, która wersja ci bardziej pasuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu a co to zabolalo,ze ktos lubi haje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skad eve pewnosc co do mojej plci skoro wciaz pisze bezosobowo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i padlo pytanie jakim prawem cizia wypowiada sie w imieniu "starych"? Kto jej dal ku temu upowaznienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze się tym chwalisz, że tak się pilnujesz, żeby nawet płeć zataić? :D xNa koniec oczywista uwaga: oprócz ciotek, aż pomarańczowo :) Żadnego niebieskiego nicka, używanego do brylowania na forum. Tchórzliwe gęby, tchórzliwe opinie. Standard. Frido, wielki szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×