Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy związałabyś się z facetem który ma duże zadłużenie w banku?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam fajnego faceta ale przyznał mi się ze ma pozaciąganych kilka kredytów i płaci bardzo duże raty w wysokości ponad 1000 zł miesięcznie i tak będzie płacił jeszcze 5 lat. Nie wiem na co wydał te pieniądze, tłumaczy że na życie. Po opłaceniu rat zostaje mu niewiele na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem czy warto w to wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo juz na poczatku skazywac sie we dwoje na wegetacje z braku pieniedzy jest bez sensu; chcesz sponsorowac wszystkie atrakcje, albo siedziec a domu? 5 lat to jest kupa czasu, kiedy sie jest mlodym; tych lat juz nie odzyskasz i przyzwyczaisz tylko faceta, ze nie musi za nic placic, bo ma wygodna wymowke; niech on najpierw posplaca naleznosci, a potem ma ambicje posiadania partnerki, a nie odwrotnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szuka goos kto go bedzie utrzymywal czy po prostu nie bedzie ci mial kto wakacji sponsorowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bym się nie związała z takim. Co innego gdyby miał kredyt np. na dom, mieszkanie czy na rozwój firmy. Ale skoro brał kredyt na życie to znaczy, że ma skłonności do rozpierdzielania kasy i łatwo bierze kredyty. I nie chodzi o to, żeby ktoś mnie sponsorował, ale mieszkając razem chciałabym aby ten ktoś płacił połowę za rachunki, zakupy, za wyjścia czy wakacje. A skoro jemu zostaje mało kasy, to albo ja będę biedować z nim, albo jego sponsorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszcie dalej z przyjemnoscia poczytam ile w zyciu mialem szczescia zaciagajac kredyt studencki... wszystkie paniusie ktore dalyby noge w sytuacji gdy trzeba bedzie zacisnac pasa puscily mnie kantem wlasnie z tego powodu :P kredyt splace a zwiazawszy sie z nieodpowiednia kobieta sporo musialbym sie naszarpac w zyciu. po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z takim się rozstałam bo nie zostawało nam praktycznie nic. Mogłam pomarzyć o wakacjach czy czym kolwiek, nawet na jedzeniu trzeba było oszczędzać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie zwiążała bym się z facetem który ma takie długi.No chyba że chcesz go sponsorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie związałabym się z takim kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×