Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z rodzicami :(

Polecane posty

Gość gość

hej, mam 18 lat. rodzice załatwili mi prace, szukalam cale wakacje ale ze nie mam 18 lat skonczonych nikt mnie nie chciał, poza tym wszędzie daleko, bo mieszkam w dziurze :( rodzice znalezli prace dla mnie przy zbiorze dyni. mialam jezdzic tam z moim kuzynem, starszym. chcialam sie spiąć i jeździć przez tydzień, fajne pieniądze by były :) byłam jeden dzień, 8h pracy, jedna przerwa 10-minutowa. coś strasznego, ostatnie dwie godziny były koszmarem wszystko mnie bolało, chciałam spać, co więcej pani mi powiedziała że się nie nadaję i że mam się zastanowić czy chce pracować. stwierdzilam, że dam sobie spokój, kuzyn też mi tak doradził bo jak mnie zobaczył po pracy to się przeraził. rodzice też na początku powiedzieli zebym dala sobie spokój, a teraz jak chce jechać na impreze ze znajomymi do warszawy mają do mnie spiny:( ze nie pracowalam cale wakacje, ze niczego nie doceniam.. naprawdę jest miprzykro. po prostu nie nadaje sie do pracy fizycznej, nie daje rady, jestem słaba, filigranowa, to nie dla mnie. za rok chce pracować jako kelnerka, lubie to robić. ale oni nadal swoje, ze jak teraz sie nie naucze pracy to już igdy, każa mi tam iść, pracować mimo ze to ponad moje siły. co robić? nie chce się z nimi kłócić, chciałabym jak najlepiej spędzić ostatnie dni wakacji, ze znajomymi w wawie, ale oni mi nie każą, jak ich namówić? pomocy, ciężko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz że jedziesz na dynie a w rzeczywistosci pojedz na imprę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da rady, na imperze chce jechać z noclegiem, a po pracy wracam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedziesz zagranicę do zbiorów to tam nauczysz się dosłownie zapierdalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×