Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hipnoza palenie papierosów

Polecane posty

Gość gość
MOJA OPINIA - Mi hipnoza pomogła rzucić palenie - nie palę już 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lepiej kupić takie nagrania hipnozy czy może iść na terapię do hipnoterapeuty? Jak to kosztowi wychodzi i jak z efektami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paliłem w piecu jak opentany, po sesji za 500 zł już nie pale bo nie mam na węgiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi hipnoza pomogła rzucić palenie po 30 latach palenia. Wystarczyła jedna sesja hipnotyczna. Wcześniej byłem już na różnych terapiach i próbowałem najróżniejszych rozwiązań, straciłem masę pieniędzy, a tu zaskoczyła za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolna wola pozwala mi korzystać z różnych rozwiązań. W starym testamencie prorocy też medytowali i byli poddawani różnym odmiennym stanom świadomości. To rozwijało ich duchowość. Hipnoza na palenie papierosów działa wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym pomagać ludziom rzucać palenie, żeby móc przekazać im to uczucie jakie ja miałam po rzuceniu palenia, bez żadnych leków, tylko z pracą na sugestiach. Zajęło mi to około 2 tygodni, ale skutecznie rzuciłam palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam są też inne sposoby na rzucenie palenia, mnie np Ojciec Janusz Mękas za słuszny datek na świece gromniczną, namaścił łaską Pana i nie pale już 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu ciułananyłany gecik pękł pekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny.. brawo :) ludzie którzy piszą o tym, że hipnoza jest zuaa i nakłania do zuueeeego są średniowiecznymi ignorantami i nie mają zielonego pojęcia na czym to polega albo naoglądali się za dużo filmów. Hipnoza do działanie na psychikę przy pełnej świadomości, więc nie można wmówić komuś czegoś złego! Jak chcecie się wypowiadać na ten temat to chociaż miejcie o tym jakieś podstawowe pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam hipnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipnoterapia jest ok. Trzeba jednak trafić w ręce specjalisty. Bynajmniej nie jest to osoba po jednodniowym kursie. Trzeba sprawdzić do kogo się idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruda37
No ale jak znaleźć dobrego hipnoterapeutę w takim razie??? Nikt się nie przyzna przecież, że ma tylko 2-3 dniowy kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad hipnozą w Krakowie masz listę rekomendowanych hipnoterapeutów. Są to sprawdzone osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2018 o 23:46, Gość Maruda37 napisał:

No ale jak znaleźć dobrego hipnoterapeutę w takim razie??? Nikt się nie przyzna przecież, że ma tylko 2-3 dniowy kurs.

po opiniach trzeba szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×