Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie, czemu przestajecie się interesować dziewczyną, która się zaczyna angażo

Polecane posty

Gość gość

Panowie, czemu (czasem) przestajecie się interesować dziewczyną, która się zaczyna angażować ? Czy to jest tak, że podoba Wam się powierzchownie, np. niektóre cechy, uroda, ale nie znacie jej zbyt dobrze i staracie się poznać lepiej, uwodzicie ją, a gdy kobieta zaczyna ulegać emocjonalnie, to tracicie zainteresowanie bo: - okazało się, że nie jest taka, jak uważaliście - kobieta zaczyna za bardzo absorbować, osaczać -czujecie, że tracicie wolność - inne powody ? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mieliśmy nadzieję na luźny związek oparty na bzykanku i nie chcemy jej skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystko złoto co się świeci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiemy kiedy trzeba spierdalać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, bo sama nie rozumiem. W moim przypadku, starał się od zeszłego roku, w końcu się zakochałam, a on niby twierdził, że mu zależy, a tu od 5 dni nawet na SMS nie odpisze, telefonu nie dobierze. Poddalam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chca tylko darmowego bzykanka padalce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddałaś się po 5 dniach ciszy? Zakochana dziewczyna?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddalam się na tyle, że sama już nie pisze. Trzeba mieć swoją godność, jeżeli coś nie pasuje itd. To trzeba mieć odwagę to powiedzieć, a nie olac. Już wyroslam ze skamlania o miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skamleć o miłość - nie. Ale zaraz się poddawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat, Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skamleć o miłość - nie. Ale zaraz się poddawać? X A co ma robić płaszczyc się, błagać? I on ją niby będzie potem szanował? Mam podobną sytuację, facet wie że mi na nim zależy. Sam się odezwał po kilku tygodniach i zamilkł. Nie rozumiem o co mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiks666
Ktoś już wyżej dobrze to ujął - facet który tak postępuje, miał nadzieję wyłącznie na luźną "przyjaźń" plus seks. Zauważył, że emocje po drugiej stronie poszły za daleko, więc dał nogę, żeby nie dolewać oliwy do ognia. Ot, wszystko. Należy z godnością sobie odpuścić. A na przyszłość nie rozkładać nóg przed ledwo poznanym typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×