Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzanaE49ptg

Czy to zdrada?

Polecane posty

Gość zdradzanaE49ptg

Mój ukochany, z którym jestem już 25 lat prawie, zabawia się w erotycznych portalach. Sama nie wiem czy to zdrada czy nie. On twierdzi, że skoro za to płaci, to nie jest zdrada. A co wy o tym myślicie? Chyba woli masturbację tam, niż seks ze mną. A tę kobitkę to chyba sobie szczególnie upodobał. Komputer ma zawalony screenami z nią nago i tańczącą: http://co.blox.pl/2015/08/Kochaj-mnie-zetonami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj z ta reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem 19- letnia dziewczyna, moj chlopak po naszym rozstaniu po kilku dniach przespal sie z dziewczyną bez zabezpieczenia, obiecywał jej, ze beda razem a w tym samym czasie chcial do mnie wrócić. Jestem bardzo ciekawska i zrobilam wszystko, zeby sie dowiedziec co było... Dowiedzialam sie, ze jej mówił o mnie, ze nie bedziemy razem i nie chce juz mnie... znala moje imie takze ciężko w to nie wierzyć a on sie wypiera.. Gdy przyjechał do mnie chcial sie normalnie ze mna kochać.. Tego dnia napisal jej, ze wroci do domu o 21 ale mieszkamy w innych miastach takze nie wyrobil by sie.. Mowil mi, ze napisal tak specjalnie bo nie chcial, zeby do niego pisala..Nie daje sobie rady z tym i dlatego piszę poniewaz on nie chce mnie zostawić, palcze, blaga o przebaczenie, caluje po stopach a nawet chce sobie zrobic krzywde. Naleze do osob, ktore sa bardzo pqmietliwe i ciagle mnie to meczy.. Nie potrafie zrobic rzeczy, ktore kiedys byly dla mnie naturalne. Brzydze sie gdy mnie dotknie czyms co kiedys mi sprawialo przyjemność a pozniej robilo to innej osobie i ja dotykało. zrobił to dzien wczesniej lub tego samego dnia co ja z nim stracilam dziewictwo.. jestesmy ze soba 14 miesiecy. Bardzo jego kocham, chce sie przytulić, obudzić obok niego i opowiedzieć jaki mialam straszny sen.. Wszystko mu wybaczalam, nawet to, ze podniósł na mnie rękę. Pozniej tego nie robił takze zastanawiam sie co teraz zrobicc ? dla innych jest to proste lecz ja bardzo przywiązuje sie do ludzi zawsze mowilam, ze ten pierwszyy bedzie tym ostatnim az do smierci. Duzo mam z nim wspomnien dobrych, pierwszy raz w życiu zdradzil i akurat mnie jak ja jego tak kocham, wskoczyla bym w ogien za nim, nie potrafie w to uwierzyc a zarazem czuje pustke i obrzydzeniem. Chce zmienic swoje zycie i zamieszkac ze mna, ale czy to jest dobry pomysl ? warto sprobowac a pozniej sie wycofać? OBIECYWAL ZE NIGDY TAK SZYBKO SIE NIE POCIESZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam reklamujesz onanisto - kancelisto, zatem sam wypitalaj, niekulturalny ćwoku. Ciekawy problem to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Witajcie, jestem 19- letnia dziewczyna, moj chlopak po naszym rozstaniu po kilku dniach przespal sie z dziewczyną" Życie przed Tobą. Poznasz jeszcze wielu, a może i do czasu poznania tego jedynego, nauczysz się pisać poprawnie. Jeśli raz Cię uderzył, zawsze może to zrobić po raz drugi. Przysięgi i zaklęcia nie mają tu nic do rzeczy. Zapytaj tu na forum bardziej doświadczonych kobiet o tę kwestię. Uśmiechnij się, jutro będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli za kase - to nie zdrada - tyle na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrajca! Zdrajca! Po trzykroć zdrajca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny 19-letniej Ty się jeszcze zastanawiasz? Typowy szmaciarz, bije Cię, okłamuje, zdradza, okłamuje inną, i jeszcze szantażuje. Kopnij go w tyłek. Miej szacunek do siebie. Minie Ci "miłość " do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna1234b
Lepiej niech go nie kopie w tyłek, bo jak odda cham jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmarelda Villalobos
Cybersex to NIE jest zdrada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×