Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OlaJas

Żenujące traktowanie w sieciówkach odzieżowych

Polecane posty

Gość OlaJas

Zastanawiam się , czy ktoś myśli podobnie. Mianowicie w wielu sklepach z ubraniami czuję się jak złodziejka. Ekspedientki liczą mi ciuchy przed wejściem do przymierzalni, dają jakieś numerki, a czasem każą przykładać torebki do specjalnych czujników. Moim zdaniem to jest upokarzające. Ostatnio nie wytrzymałam - kiedy w Zarze kazali mi przyłożyć KOPERTÓWKĘ do czujnika, to się wściekłam i powiedziałam, że nie życzę sobie być traktowana jak złodziej. Po prostu wyszłam, zostawiając te ubrania. Wiem, że to nie wina tych biednych pań, które tam harują za głodowe stawki, ale takie traktowanie klienta jest po prostu skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z takiego powodu omijam sephore :O jak juz z daleka widze 5 ochroniarzy, ktorzy tylko wypatruja potencjalnych klientow by lazic za nimi krok w krok, to mi sie odechciewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJas
Ja się z tym spotykam coraz częściej. Ta śmieszna Zara, która kreuje się na jakiś ekskluzywny sklep, a tak naprawdę jest zwykłą śmieciową sieciówką, tylko że z absurdalnymi cenami, potraktowała mnie ostatnio jak przestępcę. Myślałam, że tam można się spodziewać wyższych standardów, ale to niestety kolejny szajs za pięć groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się spotkałam z tym kilka razy ale jakoś mi nie przeszkadza:-) pewnie dużo kradli im ciuchów i tyle. Bramki przy wejściu są dla amatorów (raz mi zawyły, miałam książki w torbie ponoć dlatego. Ale strasznie mnie to zestresowalo;p) te wszystkie liczenia numerki itp to już dla tych co kradną profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJas
Ostatnio po prostu wyszłam ze sklepu, ale następnym razem w takiej sytuacji odmówię przystawienia torebki i ciekawe, co zrobią. Przecież nie mogą mnie do tego zmusić. Mają klipsy, kamery,bramki. Jeśli mimo to mają podejrzenie, że coś ukradłam, to mogą wzywać policję, ja poczekam. Ale mam już dość tak tragicznego podejścia do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech się w więzieniach na klawiszy zatrudnią, praca marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJas
Po prostu następnym razem trzeba powiedzieć, że jeżeli mają podejrzenie, że coś ukradłam, to niech wzywają policję, ja chętnie poczekam. Ale z tego co wiem, to sklep ma prawo wyprosić klienta. Tyle że w dzisiejszych czasach mało kto się na to odważy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie kompleksy i poprzewracane w pupeczkach normalna procedura, która z czegoś wynika, nie jestem złodziejem, więc nie mam problemu z takim systemem biorąc pod uwagę, że w niektórych sklepach za skradziony towar płacą pracownicy, to nie mam o to pretensji do obsługi zawsze zwracam się uprzejmie i z uśmiechem, jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym została źle potraktowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJas
Magda, przepraszam, ale czy wiesz co to są kompleksy? Wytlumacz mi proszę, jaki Ty tu widzisz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio bylam w Rossmanie i przegladalam oferte perfum, w tym czasie moj syn z tata poszli przegladac zabawki i oczywiscie za moimi plecami stanal ochroniarz i mnie "pilnował" :-) gdy maz przyszedl patrzac na ochroniarza powiedzialam:nie odchodz bo ten pan pilnuje zebym nic nie ukradla. Sekunde pozniej juz znalazl kolejne ofiary:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ludzie nie kradli to by takich akcji nie było - oczywiscie powinni być przeszkoleni, zeby juz od progu odrózniac złodzieli od uczciwych - no wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz dość takiego traktowanie przez sieciówki z odzieżą proponuję zakupy w internecie. Sam osobiście korzystam i jestem mega zadowolony ze strony internetowej http://www.cozacena.pl/ Tam znajdziesz szeroki wybór odzieży. Możesz porównać sobie ceny i wybrać najtańszą ofertę. Bez wychodzenia z domu wszystko w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×