Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szukam tłumacza

Polecane posty

Gość gość

Znacie może jakieś dobre biuro tłumaczeń, które zajmuje się profesjonalnym tłumaczeniem dokumentów, chodzi dokładnie o język duński? Zależy mi na jakimś sprawdzonym tłumaczu, żeby nie okazało się, że tłumaczenie nie jest profesjonalne. Sporo dobrych opinii słyszałam o Art of Translation. Czy ktoś również korzystał z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu bratu tłumaczyli wszystkie dokumenty związane z pracą po powrocie z Danii. Z racji tego, że brat spędził tam kilka lat, to papierów było sporo. Dostaliśmy korzystną zniżkę, tłumaczenie było bardzo dobre i dotarło do nas w terminie na jaki się umawialiśmy. Myślę, że warto skorzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy duńskim, jak i przy innych językach (np. hiszpańskim czy czeskim) sprawdzą się tłumacze z www.tlumaczeniakontynent.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz tłumacza zgłoś się do Amar24 wykonują tłumaczenia szybko profesjonalnie i na dodatek mnie policzyli za mniejszą liczbę stron niż wykonali polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli ktoś z was szuka tłumacza przysięgłego to ja mogę śmiało polecić firmę z Warszawy z ulicy Targowej www.100at.pl. W 100% profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Jeśli chcesz mieć rzetelnie wykonany przekład, to wybierz od razu sprawdzone biuro tłumaczeń. Wiem, że tłumaczą na wszystkie europejskie języki i to mnie do nich przekonuje. Najlepiej zajrzyj na http://tlumaczonline.info.pl/ i przejrzyj ich ofertę. Myślę, że Ciebie też to przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam okazję korzystać kiedyś z biura tłumaczeń w Warszawie , które mieści się na targowej 15/97 100 AT. W tym biurze tłumaczeń zlecenia realizowane są szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałem , że biuro tłumaczeń z Gliwic też ma dobra ofertę. Z tego co się zdążyłem dowiedzieć to biuro tłumaczeń adex oferują tłumaczenie tekstów - pisemne - ustne przysięgłe, tłumaczą dokumenty, tłumaczenia na wyjazd zagranicę i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ofertę biura tłumaczeń przysięgłych z Warszawy na Targowej w http://www.100at.pl/kontakt,20.html - wiele razy korzystaliśmy z ich usług i zawsze biuro okazywało się nie zawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z usług Language Link szybko i rzetelnie przetłumaczyli dokumenty w tym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! Jeśli jest to tłumaczenie techniczne na język duński polecam biuro tłumaczeń w Lublinie: https://euroalphabet.eu/tlumaczenia-techniczne/ Tłumaczenie techniczne online wymagają tłumacza specjalisty, który zapewni jakość tłumaczenia instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Księgowe z moje biura tłumaczą dokumentację w besttext.pl. Jak dotąd były bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam współpracę z besttext.pl, z usług tłumaczy których korzystałem oni byli najlepsi, szybko i sprawnie przetłumaczone. Do tego mają bardzo duża wiedzę o tłumaczeniu tekstów specjalistycznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×