Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Petuniaaa5

ahh te teściowe

Polecane posty

Ja z moją teściową miałam już dużo kłótni i mam wrażenie, ze jesteśmy odepchnięci od jego rodziny. 1. Brat mojego męża zdradził żonę ale sobie wybaczyli i jest ok. Zdradził ją z moją koleżanką. Jak powiedziałam, że chcę ją zaprosić na nasz ślub to mojego męża bratowa nie przyjdzie a od tesciowej usłyszałam jaka ja jestemn bezczelna itd - nie zaprosiłam ich. 2. Męża brat pojechał na wakację i teście i reszta rodzeństwa ( brat i siostra z mężem0 pojechali ich odwiedźić a nam nikt nawet nie zaproponował 3. Jeżeli mąż odmówi zrobienia komuś tam auta bo zwyczajnie nie ma czasu jestem ja za to obwiniana ( zresztą jak za wszystkie nasze nieporozumienia) 4. Mieszkamy bna swoim dwa lata , bylui tu raptem 4 razy a my bylismy prawie co tydzien u nich (przestaliśmy bo stwierdzilismy, że będziemy robić tak jak oni) oczywiście wielkie pretensje 5. Otwarcie boiska . Cała wioska ja usiadłam koło kuzynki, póćniej doszła była kochanka mojego męża brata . Kiedy podchodziłam do rodziny mojego męża zlewali mnie a jak na drugi dzien powiedzialam o tym tesciowej - wielki placz ze zawsze ich wina itd 6. Męża brat ( ten co zdradził) nie lubi mnie doi tego stopnia, ze nie mówi mi cześć (podejrzewam , że chorobliwa zazdrość żony) 7 i na koniec wkurza mnie mój mąż , który nie umie im nic powiedzieć ani odmówić. pisać dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×