Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mlb_bts

Koleżanka chyba robi mi na złość

Polecane posty

Gość mlb_bts

Witam wszystkich. Podoba mi sie chłopak, którego nie widziałam ponad rok (znam go od 2 lat), tylko że wcześniej z nim nie gadałam, teraz wrócił i na nowo zaczął mi sie podobać, już od 3 miesięcy. Problemem jest koleżanka, którą poznałam 3 miesiące temu, ponieważ z nim gadała, to chciałam sie wkręcić w jego towarzystwo. Uznaje mnie za swoją przyjaciółke, ale myśle, że to są tylko puste słowa. Mówiłam jej, że mi sie podoba, i wszystko było okej. Normalnie z nim gadałyśmy. Jakieś 2 miesiące temu, on jej zaczął sie podobać (myślałam, że specjalnie chce z nim być, ponieważ zawsze powtarzała, że nigdy w życiu by z nim nie byla), była z nim 2 tygodnie. On przestał mi sie podobać, ale jak z nim zerwała to znowu, i tak chyba bedzie już na zawsze. Niedawno sie z nim pogodziła, i mówi mi cały czas: "Ej, powiem mu, że mi sie znowu podoba, ciekawe co na to powie"... I tego typu rzeczy. Nie wiem, czy chce mi zrobić na złość, ale już mnie zaczyna tym wkurzać, bo już mnie to nie śmieszy. Czy to jest prawdziwa koleżanka, czy tylko udaje żeby mi na złość zrobić? I w co ona gra, mówiąc mu takie rzeczy? Prosze pomóżcie, bo nie wiem już co mam o tym sądzić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×