Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kafar13

Remont kuchni

Polecane posty

Gość gość
polecam porządne baterie mosiężne z firmy www.armaret.pl- rewelacyjna jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś potrzebował wymienić okap kuchenny, to super ofertę okapów ściennych, sufitowych, podszafkowych itp znajdziecie na stronie http://cichakuchnia.com/pl - serdecznie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiancc
Nowa kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Organizacja przestrzeni jest bardzo ważna. Odpowiedni projekt może pomóc dobrze zagospodarować miejsce zatem warto dobrze zastanowić się przed remontem niż potem żałować. Warto skorzystać z oferty profesjonalistów - http://studio24sc.pl/kuchnia-musi-byc-przede-wszystkim-funkcjonalna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Krakowa do bardzo polecam firmę DD Projekt. U mnie robili remont generalny i później projekt aranżacji mieszkania :) Robota wykonana szybko, profesjonalnie i bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moira

Ja mam dylemat, bo nie wiem na którą płytę indukcyjną się zdecydować. Znajomi mają Electroluxa i są bardzo zadowoleni, zresztą, sama znam firmę od lat, nie od dziś wiadomo, że Szwedzi dbają o jakość swoich produktów. Mam kilka modeli na oku, głównie z serii Flex i Pure, może ktoś z Was doradzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola999

A czym się różnią te płyty Electrolux z serii Flex i Pure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Arbiton

Remont kuchni to spore przedsięwzięcie. U nas było sto rożnych pomysłów i opcji, ale ostatecznie wybraliśmy na pas nad blatem właśnie szkło (zrobiła nam wszystko mała lokalna firma) a na podłogę panele winylowe (z www.arbiton.com). Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufla

kuchnia dla mnie to najważniejsze miejsce w domu. SA że los podarował mi ogromną kuchnię to mogę puszczać wodze fantazji. meble jak meble, na zamówienie w starym stylu. jednak ja kocham sprzety kuchenne. Mam teraz nową zmywarkę Electrolux MaxiFlex, z racji tego że mam dużą rodzinę a wszystcy jemy zawsze razem nnie musze się martwić że będe po sto razy wkładać i wyjmować naczynia. Wszystko sie mieści bo zmywarka ma dodatkowy kosz a przy tym wszystko idealnie umyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala

Ona jest większa od takiej standardowej 60 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercia

Kuchnia powinna być nie tylko funkcjonalna ale i cieszyć oko bo przecież tam spędza się sporo czasu. My zdecydowaliśmy się na meble robione na wymiar. Wykonała je firma Wiór Płyt. Przyjechali, obmierzyli z zrobili kuchnię jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Chciałam aby moja kuchnia wyglądała nowocześniej, ostatni remont mielismy 15 lat temu. Dlatego przydałały się zmiany. Pół roku temu firma All Concept Jakub Dalkowski zajela sie remontem, kuchnia teraz jest bardzo nowoczesna. Polecam tą firmę, jesli tylko bedziecie przeprowadzac jakies remonty ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moira
Dnia 23.05.2019 o 09:41, Gość lola999 napisał:

A czym się różnią te płyty Electrolux z serii Flex i Pure?

Hej, Pure są bardziej elganckie, takie trochę futurystyczne i mają active touch - podświetla się element sterujący gdy postawisz ganek na jakimś polu grzewczym. Flex mają taką funkcję natychmiastowego zwiększenia lub redukcji mocy a także można łączyć różne pola w jedno większe. Obie mają funkcję Infinite - czyli pola grzewcze dopasowuję się do kształtu i rozmiaru garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka

a można też łaczyć pola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkowa

do kuchni tu macie ładne i nowoczesne baterie, my u nich właśnie zamawialiśmy do nas. W stylu skandynawskim, jakoś mi przypadły te do gustu https://sklep.sotbe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co macie na ścianach bo nie chcę tradycyjnych kafelek podoba mi się beton architektoniczny słyszałem że można go stosować w kuchnii tylko trzeba odpowiednio zabezpieczyc np preparatem Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WnętrzaDlaCiebie

Między blatem a szafkami bardzo ładnie prezentuje się również szkło lacobel https://wnetrzadlaciebie.com/szklo-lacobel-kuchni-powinienes-wiedziec więc można wybrać również coś takiego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanika
Dnia 31.05.2019 o 22:15, Gość olala napisał:

Ona jest większa od takiej standardowej 60 cm?

Nie, MaxiFlex to normalnie sześćdziesiątka na szerokość, ma tylko dodatkowy poziom załadunku, szufladę/kosz na sztućce i narzędzia kuchenne. To naprawdę wygodne i funkcjonalne. Dzięki temu można naprawdę umyć dużo więcej naczyń jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Wilusz

Biel, drewno i cegła na ścianie. Idealne połączenie. https://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-realizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensa

W temacie płyt, faktycznie Pure są bardziej eleganckie. Mam i oprócz tego, że wygląda, jest także bardzo funkcjonalna. Dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensa

W temacie płyt, faktycznie Pure są bardziej eleganckie. Mam i oprócz tego, że wygląda, jest także bardzo funkcjonalna. Dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Nasz remont wyglądał tak, że zakupiliśmy tylko nowe fronty w firmie Prolack, kuchnia nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dobre meble polecam z salonu Siorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nad oświetleniem już myślałaś to bardzo ważne moim zdaniem u mnie w kuchni fajnie wygląda lampa Biram z Azzardo ale to wszystko zależy od tego jakie masz meble i jak duża jest kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że wszędzie się poleca indukcję ale w restauracjach, we wszelkich programach kulinarnych itd wola gotować na gazie. I moim zdaniem tez lepiej smakuje jedzenie "z gazu". Mam płytę Solgazu z tej poprzedniej serii - Optimę. Wyglada trochę jak indukcja ale to nadal płyta gazowa. Może nie gotuje się tak szybko jak na indukcji ale ja mam czas, a gotowanie to dla mnie przyjemność a nie zawody 🙂 Lubię gotować i to ma mi sprawiać przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to podczas remontu spełniłam swoje marzenie i połączyłam kuchnię z salonem i na całej podłodze mam piękny parkiet w jodełkę z parkietlux. Od razu przestrzeń się powiększyła i całość wygląda świetnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz remont był niewielki i polegał na dosłownie kosmetycznych zmianach. Ponieważ kilka lat temu robilismy kuchnię od zera to wygląda doskonale i nic w niej nie zamierzamy zmieniać. Jednak stwierdziłam, że nowe wyposażenie,mam tu na myśli akcesoria mogę wymienić, no może nie wszystko na raz ale zawsze to jakaś zmiana. Początek mam udany, gdyż trafiłam w superwnetrze.pl na super okazję, bo w promocji mają pojemniki na śmieci do kuchni, a także dozowniki do mydła. Skorzystam z okazji i kupię nowy z przeznaczeniem na płyn do mycia naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko będzie zależało od tego jak konkretny remont mamy w planach. Jeśli to tylko drobne zmiany to czasami można poradzić sobie we własnym zakresie. W internecie znajdziemy wiele pomysłów na przeróżnych blogach. Natomiast zupełnie inaczej wygląda kwestia remontu generalnego. Takie pomieszczenia codziennego użytku jak kuchnia, wymagają odpowiedniego podejścia oraz wiedzy. Zobaczcie zresztę ile możliwości zagospodarowania wnętrz mamy w dzisiejszych czasach. Może nie koniecznie będzie potrzebny architekt wnętrz ale takie usługi jak kuchnia na wymiar olsztyn zyskują bardzo na popularności. Wszystko za sprawą kompleksowego podejścia od projektu do realizacji. Przykłady możemy znaleźć chociażby tutaj - https://izikuchnie.pl/meble-kuchenne-olsztyn Dla mnie najważniejszą cechą jest przejrzystość oferty, a także darmowa wycena. Na stronie znajdziemy także szybki kalkulator kosztów, co znacznie ułatwi wycenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakończyłem remont kuchni i chciałbym kupić do niej jakiś fotel, z tym że nie wiem, czy na pewno będzie pasował. Sporo fajnych na pierwszy rzut oka widziałem w sklepie https://www.fotel.pl i w sumie zamówię chyba coś na próbę. :classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×