Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia kiper

Naważyłam sobie KAWY

Polecane posty

Gość Przebrana Madzia
Ostatnio zaproszono mnie na bal przebierańców do sąsiadów🌻❤️ Nie miałam pojęcia za co się przebrać. Rozejrzałam się po pokoju i postanowiłam przebrać się za muzułmankę:classic_cool: Tylko cholera te zasłony takie zakurzone :( a do Wielkanocy daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Go Go
Manolo był wczoraj smutny i osowiały, więc chciałam zrobić dla niego coś, co przypomni mu jego ojczyznę Hiszpanię❤️ Zatańczyłam flamenco na rurze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia niedoceniona
Ta rura to był jak się okazało słup nośny :(🌻 Rumoru i hałasu narobiłam. Manolo tak się wściekł, że wyklinał na wszystko i wszystkich 👄 Żylaków można dostać od tego cyrku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D 🖐️ ))) Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Nowy, o tobie też założymy temat 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia ostatnio dała ogłoszenie w Kurierze z Krakowskich Przedmieści o treści : Oddam mocz w dobre ręce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Wielka Stopa
Ugniatam kapustę w wielkiej beczcę🌼Idzie szybko,stopą rozmiar 40 daję radę i nie rozumię w czym problęm🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapętlona Madzia
Ostatnio zdarza mi się zapominać o ważnych sprawach🌻 Postanowiłam dla przypomnienia wiązać węzełki na rogach chusteczek higienicznych👄 Sąsiedzi mieli ubaw ale łyso im było jak na Mazurach pewien stary Wilk Morski pochwalił moja technikę wiązania❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z  Przedmieścia
"- Sze teraz ze mnie pół Warszawy szmieje, co ja mówie pół Warszawy, cała Warszawa i pół Konstancina"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubawiona Madzia
Zawsze zanim zacznę ugniatać stopami kapustę w beczce robię staranny pedicure. Raz zapomniałam, ale śmiechu było co nie miara :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyspana Madzia
Kochani, to ostatni moment by napić się aromatycznej liściastej kawy bez cukru, bo ja nie słodzę🌼 We środę napiłam się kawy po 15.30 i całą noc nie mogłam spać❤️ Sąsiedzi mieli ubaw, bo oni mogli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyspana Madzia
Kochani, to ostatni moment by napić się aromatycznej liściastej kawy bez cukru, bo ja nie słodzę🌼 We środę napiłam się kawy po 15.30 i całą noc nie mogłam spać❤️ Sąsiedzi mieli ubaw, bo oni mogli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podejrzliwa Madzia
Ostatnio to myślałam, że kociokwiku dostanę🌻 Byłam na proszonym podwieczorku u sąsiadów❤️ Na stół wjechał rosół, ale ja popatrzyłam, pomyślałam i zrozumiałam, że to rosół Amino. No to jak nie huknę! Co to jest ? Do diabła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Krakowskim Przedmieściu w Krakowie krążą słuchy, że Madzia jest tak stara, że pisała listy do Koryntian :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Kruk
Jestęm zdziwiona tym, co się tutaj dzieję. Dlategą, że ja potrafię pracować dobrzę. Potrafię coś tam, coś tam... i dziwią mnię takie właśnię zachowania”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Kruk
Jestęm zdziwiona tym, co się tutaj dzieję. Dlategą, że ja potrafię pracować dobrzę. Potrafię coś tam, coś tam... i dziwią mnię takie właśnię zachowania”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Gwiazdą
"Gdy tylko oglądam w TV te biedne, głodujące dzieci gdzieś na świecie, nie mogę powstrzymać się od płaczu. To znaczy, chciałabym być taka szczupła jak one, ale z tymi muchami, wszechobecną śmiercią "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* ale NIE z tymi muchami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kazdej plotce jest ziarenko kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia zadziwiona
Co ma kawa do wiatraka. Na każdym Krakowskim Przedmieściu w tym kraju stoi taki wiatrak. Wielkie rzeczy :O Nie rozumię o co tyle zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Strongmen
ostatnio stojąc w kolejce do kasy w Biedronce bawiłam się złotówką:) w pewnej chwili tak mocną ją ścisnęłam że się orzełek zesrał:( musiałam zapłacić kartą na punkty z Orlenu wszyscy w kolejce mieli ubaw:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manolo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Madzia
Manolo zawsze miał pecha:(🌻 Już podczas porodu, położna zgapiła się i biedaczysko plasnął na ryjek z dźwiękiem mokrej meduzy uderzającej o wypolerowane kafelki ❤️ Później było już tylko gorzej – pech, niczym deszczowa chmura, zawsze wisiał nad Manolo i pomimo jego dobrych chęci, los uparcie płatał mu co raz bardziej upokarzające figle👄 Dlatego tak bardzo docenia związek ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G. E. N. I .A. L .N. E. !!!!! Po orzełku zeszłam :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia chciała kiedyś wypuścić komara... tworzyła okno i wpuściła 4 muchy, 8 os, 12 szerszeni i 2 świadków Jehowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manolo lolo
Od tego czasu mam płaskogębie, płaskostopie i płaskod***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×