Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1231

jak im zaszkodzić

Polecane posty

Gość gość1231
Ale ja bym go tylko uprzedził, w co się pakuje. Jak mu to nie przeszkadza, to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
ale ja chce go tylko uprzedzić w co się pakuje. Jeśli mu to bedzie pasowało to ok. No i przy okazji dowiedziałby sie, że gdy była juz z nim to jeszcze nie rozstała sie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''i uwierzy mi, bo mam na to dowód w postaci rozmów na fb, gdzie jeszcze próbowałem walczyć o związek'' walczyłeś o związek przez FB?? HAHAHA to rzeczywiście walka na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
tak, bo ona nie miała czasu sie ze mną spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie az morda sie ciesz gdy wiem,ze moja byla lize sie ze swoim nowym chlopakiem,a on nie wie ze miala w mordzie mojego k******** a i robiła z polykiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Napisze mu że gratuluje zaręczyn ale ona jest oszustką. Była z nim, a nie zerwała jeszcze ze mną. Tu nie chodzi o zazdrość Ale sprawiedliwosć I o to żeby winni zostali ukarani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperacja. Zajmij się sobą. Nie miała czasu czytaj nie miała dla ciebie. Gdyby zależało to by się spotkała. Laska nie chciała cie dobijac a ty sobie bog wie co z rozmowy wywnioskowales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miała czasu się spotkać,bo właśnie kończyła z tobą znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
ale ona mowiła, że trudno jej sie ze mną rozstać, że to niełatwe i że to nie jest tak że mnie nie kocha. w czasie kiedy z nim już była jeszcze sie spotykaliśmy kilka razy, co prawda nie tak często ale wydawało sie że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''winni zostali ukarani'' psychopato heheh! może popatrz na siebie dlaczego wybrała życie z innym! i się zastanów...zresztą jak piszesz kilkanaście m-c minęło więc odpuść ,bo to już pod nękanie podchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz obsesję. Ona jest szczęśliwa z innym. Ty się nie możesz pogodzić. Może coś czuła ale wybrała gościa. Czemu? Bo był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Jeśli z nim sie spotykała to powinna od razu ze mną sie rozstać. A swoją drogą tego kolesia też tym samym oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jak długo z nią byłeś? bo skoro byłeś z nią kilka lat i się z nią nie zaręczyles to dobrze że cie kopnela w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
w tym wszysytkim chodzi mi o sprawiedliwość postąpiła nie fair a ujdzie jej to na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ,może wybrała lepszego,przystojniejszego,mądrzejszego i przede wszystkim konkretnego jak się jej oświadczył ty miałeś swoją szansę...Oni się kochają a ty..tylko cały czas myślisz jak im zaszkodzić..dziwny jesteś.NIC już nie pomoże pogódź się z tym. Widać że nie masz swojego życia!I do roboty! a nie na kafe siedzisz :P może tam nie będziesz miał czasu na paranoje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
chciałem się zaręczać ale ona ciągle to odsuwała w czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może on w tym czasie też miał dziewczynę i kończył związek. To nie jest nie fair tak własnie kończy się związek ,nie z dnia na dzień tylko stopniowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo cię nie chciała. Weź zostaw ją w spokoju i zajmij się swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
no ale czemu tak postąpiła? ciągneła 2 sroki za ogon przez kilka miesiecy. nie wiem, co powinienem mu napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
myślę, że trzymała mnie w zapasie, jakby jej z tamtym nie wyszło a że wychodziło to mnie kopneła w d**e i to mu napisze że jest oszustką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz co chcesz i tak będą łacha z ciebie mieli ,że po takim czasie coś jeszcze odnich chcesz , tylko burak tak bez godności robi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ten związek się rozwali to ona i tak nie wróci. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
bo to niesprawiedliwe że ona tak postąpiła. I on powinien to wiedzieć. A ona powinna ponieść konsekwencje. A nie żeby uszło jej na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nieudacznik może tak myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
co jest złego w takim myśleniu? oszukała dwóch facetów mnie i jego a jego pewnie oszuka znowu jest to uczciwe myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda. Chcesz rozwalić jej związek bo jesteś nieudacznikiem który nie potrafi zatrzymać baby. Są szczęśliwi i nic ci do nich. Pogodz się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
nie nie jestem nieudacznikiem, tylko jej ufałem. a ona mnie oszukała. Teraz ona ma sobie układać życie a ja mam być sam? przez to że mnie oszukiwała zamiast zostawić wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty taki święty??Będąc z nią w związku nie oglądałeś gołych lasek w necie?i nie walił*eś ?? to też jest nie uczciwe.Musiało wam się nie układać jak odeszła do innego i nieważne ile czasu z tobą ten związek zakańczała..może z litości.Nic na to nie poradzisz co się stało to się stało a sprawiedliwości to ty nie szukaj tam gdzie jej nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
no a czemu nikt nie broni tego typa? ok, ja sie rozczulam, ale on? Bogu ducha winny. Myślał ze jest już dawno sama a nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×