Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1231

jak im zaszkodzić

Polecane posty

Gość gość
nikt się nie przejmuje bo to już ani twoja sprawa ani nasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz żeby zrobiła nadania na hiv bo tobie testy pozytywnie wyszły to sie strachu najedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz godności? Teraz po takim czasie będziesz im niszczył życie? Po pierwsze facet prawdopodobnie wie, a nawet jeśli nie to nie jest to nic dziwnego ze jeszcze stary związek gdzieś tam jest i dogorywa. Po drugie, zazwyczaj kobiety pod koniec są już z litości. A teksty w stylu byłeś mi bliski kocham ale już nie chcę być mówią żeby wam było lepiej,co jest złe bo moze gdyby mowily ze was nienawidzą i chcą zapomnieć to byście później ich tak nie meczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, nie widzicie, że to troll? nie produkujcie się :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
tylko że nie umiem teraz zaufać już komuś z kim mógłbym coś zbudować. za tamtą dałbym sobie rękę uciąć i nie jestem trollem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zranione serce bo ją kochałeś. Życie Ci pokazało, że jednak ona nie była tego warta. Zdarza się i tak w życiu niestety. Jesteś młody więc pierwsze koty za płoty. Nie pielęgnuj w sobie nienawiści z tego powodu, że ktoś Cię zawiódł. Ludzie są słabi i trzeba im to wybaczać. Najlepiej będzie jak mimo wszystko będziesz im życzył wszystkiego dobrego. Serce nie sługa. I rozejżyj się dookoła bo również są inni ludzie na tej planecie. Którzy są Ciebie warci bardziej niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce po prostu żeby ona poniosła konsekwencje swojej nieuczciwosci. Jak myślicie Dlaczego ona tak postąpiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
poza tym jest oszustką i nie zasługuje żeby teraz ot tak być szczęśliwa i układać sobie życie jakby nic się nie stało z kimś, kogo też oszukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
buduje swoje szczęście na moim nieszczęsciu i oszukaniu mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź już skończ! I odpuść ,bo nudny jesteś jak zacięta płyta.Lepiej poszukaj nowej panny ,bo to co piszesz to bełkot.Jak nie z nim to sobie z innym życie ułoży.Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuść sobie, Ja też wiele razy wchodziłam w nowy zwiazek nie kończąc starego. Całe szczęście nie trafiłam na takiego człowieka jak Ty.... Tak się zdarza, nic nie zrobisz. Zajmij się swoim życiem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postąpiła tak bo cię nie kochała a nie chciała ranić,stopniowo kończyła związek. Żeby szok był mniejszy. Czytając twoje wypowiedzi, dziewczyna zrobiła najmądrzejszą rzecz i w końcu Cię zostawiła. Serio. Nie dziwię się jej. Zrozum że jeśliby Cię kochała już dawno mielibyście ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary zgred
Uśmiałem sie do łez czytając wypowiedzi.Wszystkie gremialnie bronia te k/u/r/w/y co walila w rogi oby facetow obwieszczajac jaka to ona szalchetna nie jest.gdyby temat byl,ze facet tak robil,to by zaraz sie posypalo.kazda ktora zaczyna nowe,a nie konczy starego jest zwyczajna d/z/i/w/k/a i nie usprawiedliwiajcie sie gremialne k/u/r/w/y ty chlopie ciesz sie,ze wyszlo to teraz bo bys sie z k/ur/w/a ozenil ktora ma wscieklizne macicy i wydoila by cie z kasy!Dzis nie ma porzadnych kobiet sa same k/u/r/w/y i materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź na poziomie autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy faceci mają farta, ale w pierwszym momencie myślą, że to tragedia. Potem spotykają super laskę i dziękują bogu, że tamto się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
czyli radzicie mi, że nie powinienem nic pisać? nie mogę pogodzić się z tym, że ona buduje szczęscie na moim nieszczesciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się uśmiałam. Wszyscy coś radzą a autor w kółko to samo. jak dziecko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
buduje, bo zaczęła z nim być jak jeszcze była ze mną. i mnie dla niego zostawiła. i teraz ona szczęśliwa a ja nie bo nie umiem już nikomu zaufać to bardzo nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×