Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie na prawde tanio kupić biustonosz?

Polecane posty

Gość gość

Interesuje mnie rozmiar 65b/c, 70a... Tak na prawde dosyć tanio, nie jestem zbytnio przy kasie. Mam tylko jeden stanik, chciałabym coś jeszcze kupić. Interesują mnie z push upem troszke większym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie staniki kupisz tanio na bazarze/ w chinczyku. Mysle ze bardzo niewiele sie róznia od ''polskich''. Ja kupuje polskie i place słono, od 70 zł wzwyż, tylko ze względu na rozmiar. Chinczyki nie produkują moich wymiarów. Z twoimi wymiarami wszędzie kupisz tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio u takiego chińczyka, ale te staniki to po prostu najgorszy szajs! Krzywo zrobione, chińska tandeta po prostu. Z tym push upem może źle się wyraziłam, nie chce takiego grubego 5 cm. Taki lekki push up, ale nie za mały. Ostatnio w kappahl kupiłam stanik za 13 zł z przeceny, ale prawie nie miał push upu i w ogóle nie powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym rozmiarze cyce w każdym bedą ładnie wyglądać.Wyzsza cena nie powieksza cycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, skąd jesteś, ale mogę polecić Ci outlet Intimissimi w Factory na warszawskim ursusie. Kilka razy udało mi się tam znaleźć porządne modele za 19,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem akurat z Warszawy :-) planowałam pojechać do factory właśnie w ursusie :-) ale oglądałam liste sklepów i intimissimi chyba tam już nie ma? :/ kiedy to było jak kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam też w atlanticu w Piasecznie, w outlecie ale tam nic nie taniej. Ceny jak w normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko targ lub Chinczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie jeszcze są takie dwupaki w h&m za 60 zł więc cena jeszcze może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś z warszawy to zajrzyj do Marksa&Spencera, w moim 70D mają niektóre modele przyzwoite i bywają dwupaki do 100 zł. Może w mniejszych rozmiarach też. Pusiapków masa jest też w Biustokracji przy żelaznej, ale jak z cenami nie wiem - firmy mają różne, zadzwon i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję na bazarku, mniej więcej 20zl. Są ok, może nie mega jakość ale nic nie wyłazi żadne druty,materiał przyjemny. Kiedyś kupilam w sklepie z bielizną, dużo zaplacilam i zaraz koronka się zaczęła psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz na prawdę tanio to tylko chińczyk, targ lub pepco. W pepco jeszcze są te staniki fajne, ale na targu i od chińczyka są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_poleca
Polecam sklep internetowy Alles :) Tanie i fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa! won ze spamem sraalesa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, sam jesteś spam gościu, ja się nie dziwię, że Allesa polecają, bo to naprawdę świetne staniki. Chociaż fakt, że tanio raczej nie mają, tzn w dłuższej perspektywie czasu się zarąbiście opłaca, ale jako jednorazowy wydatek to już zależy od funduszy pytającej, ile to jest "naprawdę tanio"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spamówo z tą żałosną reklamą! Ile jeszcze spamerskich wpisów naprodukujesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Aniia
Tak jak już ktoś wyżej pisał, sprawdź na http://odkupuj.pl/, można tam znaleźć za rozsądną cenę bieliznę różnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam www.sklep-biustonosze.pl mają wyprzedaże fajne i super promocje do każdego zakupu jakieś prezenty czy cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wygodę dla cyców nie trzeba załować.W tej części bielizny chodzisz opięta cały dzień i nie kiedy noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na złotych wyprzedażach można często kupić naprawdę tanią bieliznę - i to markową, np. z chantelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góównową raczej jak z chantelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo ja też lubie www.sklep-biustonosze.pl :D Rzeczywiście mają taniej niż w innych sklepach(porównywałam sobie) za te same modele o 10 zł conajmniej a to przy kupowaniu kilku sztuk na prawdę dużo kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!! kuVurwosrosze PIIIZDO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×