Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikuMikuu

Szukam chętnych do wspólnego wyrywania Brunetów

Polecane posty

teksty typu: "ty niechcesz rodziny ty pragniesz kogos na motorze i nieodpowiedzialnego młokosa jezyk.gif twoje priorytety sa na miano niewyżytej nastolatki ,lub dorosłej kobiety uwięzionej w ciele dzieckapechowiec.gif"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Albert Faja 2015.08.25 fikula jak ja pisałem powaznie ,to ty z jakims motorem wyskoczylas normalnie jak dzieckosmiech.gif wczoraj z koncertem disco polo jak wieśniara " I przypisywanie mi jakiś rzeczy któych nigdy nei pisałam, bo ani nigdy nie pisałam o tym że facet musi mieć motor ani że dico polo ... cały czas wkładasz w moje usta jakieś słowa i stwierdzenia których nigdy nei napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
Fikula aż poplułem monitor przeciez to taka przekomarzanka z toba była haha ,ale mnie rozbawiłas ,ty to na smiertelnie poważnie potraktowałas,obraził bym cie jak bym cię nazwał głupia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikus, i ty twierdzisz ze masz poczucie humoru? Bardzos specyficzne. Tak samo jak Albert z toba, ty sie draznisz z Hunterem. I wtedy to sie nazywa poczucie humoru, ale jak Albert sobie pozwoli na zarty to jest obraza. Dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
a kto szukał chetnych na koncert disco polo ? JA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
Skarbie mysle ze fikula nam od paru dni fiksuje i ma zaniki pamięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie drażnie z Hunterem, Hunter wielokrotnie przegiął, ja wiele rzeczy puszczam mimo uszu, ale Hunter jest juz totalnei bezczelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
fikuMikuu 2015.08.24 kogoś kto lubi disco, bo ja chcę wyrywać przystojniaków oczko.gif X to masz sklerozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku, jak nie wyluzujesz to zaden facet z toba nie wytrzyma. A podobno szukasz jakiegos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośció,a ja mam wyluzować? Ale jak wczoraj Hunter po mnie ejchał. Gąska rozemocjonowana grzecznie próbowała mi udowodnić że ja sie mylę. To kto był luzakiem? NIKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Albert te parę dni temu strzelił takieog focha i to nei były żadne żarty, to był foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikus, odpusc. Dla wlasnego zdrowia psychicznego. A jak nie potrafisz zaakceptowac Huntiego takim jakim jest to moze trzymaj sie z daleka od jego tematow, bo na zawal nam jeszcze z tych emocji zejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
człowiek wrócił z roboty skonany ,wchodzi na kafe ,a tu fikula ciągnie temat i odrazu naskakuje ale mi się dzis zebrało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha bys widziłą wczoraj gąskę, jak sie rozemocjonowała, no bo ktoś śmiał wytknąć cos Hunterowi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
Fikula jesli fochem nazywasz to że ktos rano wstaje i chce isc spac a nie siedziec do póżna na kafe to już twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku tak sie zacietrzewilas w tych swoich dywagacjach ze nawet nie zauwazylas jak "Gaska" jest ci przychylna. Albert, skarbie najdrozszy, Fikusi nie przetlumaczysz, takie pokolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa przychylna, Hunter zaczął pisać o moich rodzicach a gąska dalej swoje że wszystko to moaj wina 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
skarbie własnie widze ,cóż jestem winny ,dobrze ze chociaż fikula może innym wszystko przypisywac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz tak wszytkiego do siebie. Zreszta moglo byc gorzej, Mogl do twoich rodzicow nasmarowac meila ze skarga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fochem nazywam to że zacząłeś w moim kierunku pisać jakieś dziwne teksty, których przykłąd zacytowałam kawalk wyżej i już nie chciałeś mi nic napisać o brunecie, którego sam mi zaproponowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
hahaha ,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fochem nazywam to że zacząłeś w moim kierunku pisać jakieś dziwne teksty, których przykłąd zacytowałam kawalk wyżej i już nie chciałeś mi nic napisać o brunecie, którego sam mi zaproponowałeś. X O zesz kuzwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie bierz tak wszytkiego do siebie. Zreszta moglo byc gorzej, Mogl do twoich rodzicow nasmarowac meila ze skarga oczko.gif" gość k, dla mnie takie zachowanie świadczy o jakimkolwiek braku klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Faja
wybacz fikula ,ale już się w swatke nie bawie ,potem wychodzi z tego galimatias ,lub wielkie bagno ,każdy wezmie coś na poważnie do siebie i są pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiamy normalnie a ty wyskakujesz z jakimis dziwnymi tekstami, Albert i jeszcze masz do meni pretensje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAczynas zmi pisać że jestem wieśniara, że pragne młokosa i inne takie bzdury a potem pytasz no przecież ja ci chciałem dać bruneta, ty nei chciałaś, jaja sobie ze mnei robisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×