Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want.......któremu dała a który nie chciał?

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Uwielbiam takie tematy. Odc 5749. :D A serio...Kobiety (w tym Want) nie dają, bo kobiet sie nie bierze. Brać to można towar z pòłki, a dawać to można prezent. Kobiety uprawiają seks...świadomy...z kim same chcą...i kiedy same chcą 😠. A tutaj to możesz sobie autorze tylko konia zwalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Widmo to Koke:/ przeczytał że want coś wspominała o Opowiadaniu erotomanki I podrywa wandzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może autor też uprawia seks, a tu chce się tylko ponabijać z kretynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde jakie miłostki. Złamane serca, odrzuceni kochankowie, zazdrość... prawie jak w prawdziwym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Jezeli ktos traktuje wirtualna rozmowe Want z kims jako sprawe zycia i s/m/i/e/r/c/i to nie ma w ogole dystansu do tego miejsca. Want ma pelne prawo ignorowac, badz nagradzac swoim towarzystwem wg. swojego uznania. Do popelniania bledow rowniez ma pelne prawo i jezeli ktos tego nie rozumie, to nie zna zycia bo nie pojmuje ze ten/ta ktory/a nic nie robi nie popelnia bledow. Same J/e/z/u/s/k/i, no tak przeciez w PL 80-90% stanowia k/a/t/o/l/i/c/y i ci bez winy z nieskazitelnie czystym sumieniem rzucaja kamieniami. buhahahahahaha &&& "Samczyki" (pewna grupa)z ero urzadzily sobie imbe na weekendzie przed kompem z fiutami w reku pod sciana placzu bo dziewczyna im pokazala srodkowy palec swojej prawej dloni zamiast cos im "DAĆ" w ich uznaniu. A co ty manekinie pomaranczowy jeden z drugim masz do zaoferowania kobiecie hmm ? -parskanie zazdroscia/zawiscia co ci cos "nie dała "? Wymagasz od kogos, zacznij wymagac od siebie a stanie sie cud. Kwiat storczyka (gonady) Want, to jej prywatnosc, a wam снuj do tego jak bedzie rozporzadzac swoim kwiatem i komu pozwoli podlac ow płatki aby rozwinely skrzydla do lotu. Strasznie tepe brzytwy manekinow, brak fantazji polotu i gestu. Takie kamyki bezbarwne wystajace z ziemniaka. hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie miałeś niewinnie siedzieć na swoim temacie i nie szukać rozgłosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za frajer przyjepał się do następnej kobiety? Impotencie przecież nawet konia se nie zwalisz, bo za miętki... Niszczysz wszystkie po kolei. To jest jedyny pomysł na życie starego nieudacznika? Zniszczyć to czego nie można mieć... Ale powiadam Wam, jeszcze przyjdzie taki dzień kiedy kobiety się zjednoczą i wszystkim homodziadom i impotentom zrobią tu taką jazdę że to się w tych waszych zakutych pałach nie mieści. Będziecie mendy błagać o litość i spiertalać jak najdalej stąd. I w końcu będzie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jeszcze ciekawego powiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że mam dziurę w kaloszu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przerąbane. Masz moje wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat dziś mam sandały. Fakt, dziurawe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomachaj do mnie prawym malym palcem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czekam z niecierpliwością na ten dzień. Na razie musicie słuchać się swojego Pana, który jak powie do kuchni, to z pokorą i z siłą błyskawicy wykonujecie polecenie. Jak pan mówi: kucasz, to już jesteś na kolanach i ciągniesz jak odkurzacz a po wszystkim, nie uroniwszy ani kropelki, grzecznie podziękujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Się musisz zdecydować konkretnie, bo kucasz to kucasz, nie klękasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxx Kozieł to Ty? Masz rozdwojenie jaźni? Udajesz pana i odkurzacz? Pamiętaj jak zatkasz se wszystkie dziurki to Ci sperma pójdzie uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wandzia głupio broni się z pomaranczy :D Wandzia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
11:21 Nie wiem w którym zdaniu gość z fantazją robi z siebie odkurzacz? Ja odebrałam to jako tekst m.in. do mnie:o pomijając, mężczyzna, który w kwestii takiej dominacji pisze o sobie pan przez małe p...nie jest przekonujący bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to pan psikut/as bez kutka. Stąd to małe p.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dwa zdania? hahah Widać konkretna dziewczyna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want to want me 2015.07.20 Dobra naprawdę mam gdzieś co goście o mnie myślą. Napiszę tyle, że tym tematem staram się walczyć, mogę tylko tyle dodać, że zależy mi cholernie na drugiej szansie, jeśli ja dostanę nigdy jej nie zmarnuje ani nawet na sekundę. Bardzo dziękuję czerwonej want za mile słowa do nas obojga i wiarę w nas - no tylko przez moją głupotę tych nas cokolwiek miałoby to znaczyć juz raczej nie będzie smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Widmo, Ty to tak sam z siebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kolego krążysz, coś bełkoczesz pod nosem. Ewidentnie szukasz zaczepki. Przyznaj się, lubisz tutaj dostawać wpieṛdol. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo a co Ty tak bronisz want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy że z tego bełkotu jakaś want wyłowi dwa zdania "ładnego pisania" i sobie chłopak zakisi ogóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, nic nie daje szukanie zaczepki? Boli cię to że jesteś ignorowany? o tak, boli. Myslę, że ten temat to sie też "sam nie założył" U Wilka duszno, co? Nikt nie hejtuje, nikt nie odwiedza, nuda :P A gdzies pisać trzeba, co nie? :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmusiu. Czemu już nie piszesz z Samansarą i Imperium? Takie same teksty macie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat o tobie Widmo. Nie gwiazdorz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×