Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego wiekzos mlodych chlopakow wyglada jakby nie mieli co jesc?

Polecane posty

Gość gość
Sylwia, niech zgadnę, facet cie zostawił, co? :) A wieczorami pewnie wyobrażasz sobie, że synek cie posuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Pedałek?.ok nie .Nic na to nie wskazuje.Swiadczą o tym chociażby stronki ktore polubił na fb.Nie pozwalam tak na niego pisać .On nie ma odmiennej orientacji zresztą ma dopiero 17 lat więc o czym tu mowa.?To jest jego czas-czas na sporty i pasje.Dziewczyny go jeszcze nie interesują ale chłopcy też nie.!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skejt w rurkach i wystylizowanej fryzurce Biebera i okularkach na pół twarzy no i oczywiście pewnie z mamusią pożyczają sobie ciuszki :P Jakby wychowujecie synów?! Czasem współczuje młodym dziewczynom i nie dziwie się czemu wolą spotykać się z 30 albo 40 lat starszym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasi synkowie powinni iść do wojska bo takie pipki teraz chodzą po ulicy jak synek Sylwii. Mamusia puszcza like na fb do swojego syneczka :P Płakać się chce nad losem tego świata jak takie pokraki będą nazywani mężczyznami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
15.18.o co Ci chodzi?.On ma prawo uprawiać sporty i ma prawo mieć pasje ,jak również ma prawo ubierać się tak jak..lubi i tak jak ubierają się jego koledzy skateowcy a ma ich sporo.Ubrań sobie nie pożyczamy bo ja preferuję sukienki i spódniczki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
synek sylwi to jakaś pipa dajcie spokój wracajmy do tematu a nie zajmujmy się jaką pseudo c***owatą kopią mężczyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
15.24.tylko tak sie składa ze ten ktorego nazywasz pipką ma o wiele więcej rozumu niż Ty i przynajmniej coś robi.Ma pasje...Ma talent do mechaniki ,co rozkręci to naprawi.Wszyscy znajomi naprawiają u niego motory...a Ty ?co ty potrafisz.?Pewnie lezeć w fotelu i żłopać piwsko albo wóde a do tego wtryniać te swoje orzeszki solone bo na tym polega cała Twoja egzystencja.Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orzeszki są bardzo zdrowe! wara od orzeszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia szmato wy/pie/rdalaj z tym swoim maminsynkiem i nie rozwalaj tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
O ile orzeszko w normalnych ilosciach są zdrowe o tyle siedzenie pierdzenie w fotel i opychanie się nimi od rana do wieczora już nie!.Proponuję warzywa i owoce .Sol zatrzymuje wodę w organizmie ..wiec siłąrzeczy zdrowe nie są zwłaszcza w takich ilosciach.To samo chipsy i cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia jestes toksyczna matkaa kiedys bedziesz okropna tesciowa. Swiat na synie sie nie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć to w sprzedaży są również orzeszki BEZ SOLI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sylwia jestes toksyczna matkaa kiedys bedziesz okropna tesciowa. Swiat na synie sie nie konczy x Myślisz, że jakaś zechce taką ciotę jak jej syn? chłopak maminsynek a matka toksyczna zapatrzona w synka żadnej go nie odda. Niezła patologia pewnie też DDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
16.40 ej ej ! Co to ma znaczyć?.zachowuj się.!wyzywać i kląć to sobie możesz do swoich koleżkow albo matce skoro nie umiała Cię wychować!.Licz się ze słowami..bo szmate to ty mozesz mieć ale do podłogi.Nie chciej zebym to ja Cie okresliła bo mozesz sie lekko zdziwić.Poki co kląc nie mam zamiaru bo tego nienawidzę jak zresztą wilgaryzmow też.Widać ze twoja kultura to dno.!Radze zadbać o kulturę języka albo przestać pisać bo aż w oczy razi ta wiązanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa, ale co to was obchodzi że niektórzy faceci są chudzi i noszą sobie ciuchy które wam nie pasują? To ich sprawa!!! Mi się nie podobają typowe blachary z toną tapety na twarzy, po solarce i z cyckami na wierzchu, więc po prostu nie zwracam na takie na uwagi i nie zakładam idiotycznych tematów. Autorka chyba zabujała się w takim gościu, dostała kosza i stąd te żale, bo gdyby tak nie było i gdyby była normalna, to nawet nie zwróciłaby na takiego faceta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Nie jestem toksyczną mayką tylko kochającą matką.Matką ktora akceptuje..wspiera rozumie i pomaga.Matką tolerancyjną..anie zabraniającą.Lubi skate ok.ja to akceptuję ,ma prawo robić to co lubi.Nie widzę tu niczego toksycznego.Pod kluczem go nie trzymam.Chce jechać na skoki to jedzie zabraniać mu nie będę..tak samo na skałkę .Chce chodzić w rurkach-niech chodzi ja mu je jeszcze kupię skoro to.ma sprawić mu radosć.Kazda mam ta kocha swoje dziecko a dziecko odrzucone przez ojca o pokrzywdzone to nawet podwójnie się kocha.Na mnie może liczyć ,na ojca nigdy .I kto tu jest toksyczny.Mi przynajmniej ufa i to do mnie przychodzi z jazdym problemem.Jemu nie ufa bo on nawet nie potrafi ani nie chce z nim rozmawiać.Co wy możecie wiedzieć o rodzicielstwie.Jesli bede miała kiedys sunową to będę wobec niej tak samo tolerancyjna jak wobec syna i bedę ją tak samo wspirrać,jak wspieram syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Sorry za literówkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Na koniec dodam że autorem jest zazdrosny odrzucony idiota. A ten temat to jego zemsta.Ja tak to odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie chudzielcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsi lubia mlodych a mlodzi starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj prawdziwych facetow juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadłem
Duży koleś jest spasiony i bez formy? To może Was sprostuje szanowni metro zniewieściali chłopcy.... przy 97kg przebiegam 20 km jem co chcę i nie liczę żadnych kalorii pierdół itp nie spędzam pół dnia ani na biegach ani na siłowni sylwetke kształtuję od 10 lat częściowo nie bojąc się pracy fizycznej ;) Potrafię zbudować dom dać w ryj obronić kobietę zawsze ją szanując, nie tylko trzaskać selfiki jak większość tych fejszbukowych przychlaścików z dziubkami i rurkami. Pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maminsynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w rurkach chodza tylko nastolatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:15 pobiegnij do szkoły, bo widać że ją omijałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mają co jeść taką prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ano właśnie zapomniałabym..moj syn majsterkował od n a jmłodszych lat.W wieku 15 lat sam zbudował mi w ogrodzie altanę.Potrafi porąbać drewno na zimę i umie posługiwać się piłą motorową.Sam zbudował kojec dla psów i szopę na swoje dwa motory kosiarki.Przy domu wybudował skocznie..a młotek deski i gwozdzie to kolejna jego pasja.Stale coś robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice im żałują jedzenia to wyglądają jak szczapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia czyli juz zdazylas przerobic syna w swojego partnera. Za rok nie zapomnij wygonic dzieciaka do pracy zeby zarobil na twoje waciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×