Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego wiekzos mlodych chlopakow wyglada jakby nie mieli co jesc?

Polecane posty

Gość gość

czemu oni chca wygladac jakby nigdy gimnazjum nie skonczyli? jara ich taki mlodzienczy niemeski wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zauważyłam, że połowa wygląda jak zniewieściałe pedałki, kolorowe obcisłe ciuszki, chude nozki, wymyślne fryzurki a druga połowa to kolesie o twarzy bandyty w dresach i pakerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w przeciwieństwie do was drogie Panie nie chcemy wyglądać jak wieloryby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo w przeciwieństwie do was drogie Panie nie chcemy wyglądać jak wieloryby! x musicie byc bardzo ograniczeni skoro dzielicie ludzi na dwie kategorie. Nie zauwazaz nic pomiedzy leszczem a wielorybem? Mezczyzna powinien wygladac jak mezczyzna, a nie jak dziecko 13 letnie, ktoremu okres dojrzawania przedluzyl sie do 30 roku zycia:O Kobietom rosna piersi, zaokraglaja sie biodra w gimnazjum, a wy macie konary i suchoklaty do 30 roku zycia a potem marszczejecie. Myslicie ze to meski wyglad? Wszyscy tacy dojrzewajacy wiecznie chlopcy sa pedalami gejami czy co z wami nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka czuje się stara przy równolatkach i jest sfrustrowana do jej rówieśnicy wolą młodsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci zwłaszcza młodzi znacznie więcej się ruszają, często uprawiają jakiś sport, itd... Ja sam jestem szczupły, bo raz... takie geny, dwa... nie jadam na mieście, trzy... po pracy zawsze trenuje, więc siłą rzeczy nie odkłada mi się tkanka tłuszczowa. Niestety moje rówieśniczki są cholernie leniwe i mają zerową kondycję, co również przekłada się na seks, a 50% z nich ma problemy z nadwagą. Szczupłe ciało oznacza zdrowego osobnika, nadwaga oznacza marne geny i skłonność do wielu chorób. Chcecie zapuszczonych facetów, to szukajcie wśród tych co po pracy przesiadują przed tv z piwem w ręku i obżerają się kebabami i hamburgerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mężczyzna siedzi przed tv z piwem w ręku i ogląda mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissFit
Inaczej dojrzewają dziewczyny inaczej chłopacy. Dziewczyna w wieku dorastania musi mieć "więcej", w każdym razie być bardziej okrągła, żeby gospodarka hormonalna funkcjonowała jak należy. Trudno, żebyśmy wyglądały jak te płaskod**y biegające teraz po plażach. To nie jest tajemnicą, że chłopcy dojrzewają później. Plus jak ktoś pisał - chłopacy może więcej się ruszają (chociaż patrząc teraz na tych wytapirowanych chłoptasiów w czapeczce NY, których mama zwalnia z wfu to wątpie). Do tego faceci mogą mieć szybszy metabolizm, a jeśli dobrze pamiętam na jakąś tam ilość mięśni przypadało więcej zapotrzebowania na kcal, ale nie pamiętam dokładnie. W każdym razie wychudzone ciało nie jest niczym atrakcyjnym i tak jak piszesz gościu z godziny 12:05, że tłuścioch oznacza słabe geny, tak taki szczudlak może się kojarzyć ze słabą partią, chorowitą (bo ani to nie wiadomo czy raka ma), która nie zapewni bytu i nie przekaże silnych genów :D. Pomijam ciałka umięśnione. Nie chodzi o to, żeby facet był albo Schwarzeneggerem, albo jakimś tucznikiem, ale facet trochę ciała musi mieć i wyglądać jak facet. U mnie w robocie chudzielce to plaga. Nie wiem jak oni by sobie poradzili na budowie. Zawsze śmiejemy się z laskami, że jakby na takiego cycka położyć to by się złamał :). Ale taki teraz to zniewieściały świat się zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, a ja jestem chudy, bo tak po prostu mam i nie jestem w stanie przytyć nawet gdybym chciał i w branży budowlanej radzę sobie bardzo dobrze, jestem chyba jednym z nielicznych w firmie w której pracuję, którzy mogą podnieść sporo więcej niż sami ważą :) Chudy nie zawsze znaczy słaby i wątły. A z kobietami nigdy nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna w wieku dorastania musi mieć "więcej" x Tak to sobie tłumacz, w czasach kiedy chodziłem do liceum na 16 dziewczyn w klasie, tylko jedna była gruba, a reszta to były dziewczyny szczuplutkie, wiec twoja teoria że kobieta MUSI mieć więcej w okresie dojrzewania kupy się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissFit
no widzisz, słabe geny, krówki wolą jurne byki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chca albo pakera albo grubasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Wysportowaną sylwetkę z daleka widać..a tłucioch to leniwiec i szybciej się męczy i nic nie potrafi zrobić.bo o sile nie swiadczy tusza..Ja jestem szczupła mam tylko 50 kg.a potrafię dzwignąć i przełożyc na wozek inwalidzki.dziadka o wadze ponad 90.kg.Uprawiam bieganie bo sport to zdrowie.Moj syn regularnie ćwiczy bmx..hulajnoga..narty i też ma super sylwetkę.Stale jest w ruchu a nie siedzi przed tv.z piwskiem w ręce.Zjesć potrafi za dwóch i nie tyje bo spala .Szczupłą sylwetkę ma w genach.Sport to zdrowie.Ja wolę mieć figurę niz być nazywana wielorybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to autorko interesuje, to ich sprawa i nie masz prawa wpieprzać się w cudze życie. Nie pasuje ci to, to poszukaj sobie zatłuszczonego i śmierdzącego potem dresa, albo idź na kiepską lokalną siłownię, tak pełno jest koksów, tylko uważaj bo połowa z nich to geje, choć próbują pozować na gangsterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jak zwykle nie ogarneliscie tematu. Wysportowany i szczuply mezczyzna to zupelnie co innego niz ma autorka na mysli. Wiekszosc chlopcow jak i mlodych mezczyzn ma nozki jak ja rece. To nie jest wysporowanie,a wyglodzenie. Zapadla klata raczej nie jest skutkiem treningow. Wciaskacie swoje 5 groszy,zlote mysli nie rozumiejac tematu na jaki sie wypowiadacie. Eksperci kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze śmiejemy się z laskami, że jakby na takiego cycka położyć to by się złamał x Już po tym zdaniu można stwierdzić że musicie być nieźle zapuszczone, skoro wasze cyce mogą kogoś uszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to debilka1 uważa wysportowanych szczupłych mężczyzn za niemęskich! Szuka grubego faceta z otyłością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
A odżywiać sie trzeba zdrowo!.Domowe obiady..zdrowe nie przetworzone bez konserwantow i sztucznych barwników..plus soki i owoce. najlepiej takie swoje z ogródka prosto,a nie fastfoody..czipsy piwsko papierosy i wóda.!Waga musi być proporcjonalna do wzrostu.Niedowaga też jest niezdrowa.Ją tacy co żrą bez przesady i są tacy co jedzą.We wszystkim trzeba zachowac proporcje .plus ****** witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anorektyczny koles z 4 niewyksztaltowanymi odnurzami nie wyglada mesko i zdrowo, wiekszosc mlodych chlopakow nie jest wysportowana, to ze nie maja miesni tylko anorektyczne cialo nie swiadczy o dobrych genach, zdrowiu, bo zdrowo wyglada umiesniony meczyzna, silny, wiec jest cos pomiedzy patykami i zapadnietymi klatami a otylym spasionym kolesiem pijacym piwo przed tv, a nie 4 patyki prawie lamiace sie przy wiekszym wietrze na dworze, taki patyczak nawet sily nie ma do pracy i idzie pracowac sprzedajac kobice staniki bo do fizycznej pracy sie nie nadaje, wiec gdzie wy tu dobre geny widzicie??? gdzie meskosc?? nie osmieszajcie sie pedaly, nastala jakas smieszna moda na pedalstwo i spotkac prawdziwego mezczyzne silnego i normalnie wygladajego jest coraz bardziej z roku na rok niemozliwe, zapanowala moda na anorektyczne pedaly ktore stroja sie jak panienki, zachowuja jak panienki i sa slabsze od normalnych kobiet to jest zenujace, bo smieszyc juz przestalo, jakie geny beda przekazywane dzieciom, spoleczestwo zmienia sie z roku na rok i niedlugo beda na swiecie same kobiety, naturalne i pseudo kobiety z penisami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgadzam z autorką bo wiem o co chodzi, chodzi o ten styl zachodni,chudzi, ubrani jak pajace, niezidentyfikowana płeć, też mnie to zastanawia :D ale na szczęście nadal nie stanowią większości. Nie zgadzam się jednak, że szczupły facet = słaby facet.Mój dziadek był baaardzo szczupły, niski, mieśnie miał, ale nie wyglądały one tak hmm. atrakcyjnie, a silny był bardzo, walczył w armii na wojnie, pływał rewelacyjnie, kondycja super, wysportowany do samej starości, pracował jako rzeźnik przez pewien czas, ale jakby na niego spojrzeć to wyglądał na chucherko. Faceci generalnie są silniejsi od kobiet, silni, choćby nawet i chudzi, a niektórzy też mają takie geny i nie należy tego lekceważyć. Nadal nie mówię tutaj o tych transseksualnych cosiach, którzy coraz więcej cech biorą od kobiet i tłumaczą to sobie postępem świata, mnie tonie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Bzdura .Moj syn nie dość że cały dzień cwiczy to jeszcze ma siłę chodzić na praktyki gdzie jedna felga waży kilkadziesiat kilo nie mowiąc juz o silnikach.Wczoraj na plecach przeniósł mi tapczan..a na wiosne sam zrył mi ogródek.Pomijam już nawet to że w ubiegłe wakacje cięzko pracował na czesci do hulajnogi(1.300.zł).a dwa lata temu na tartaku od 5-tejdo17 tej..na zakup motora i kasku.Ma tylko 65.kg.a siły i checi więcej niż niejeden wieprz leniwy.Ubiera sie w rurki bo to moda skate-towcow.Przyznam ze nawet mu to pasuje.Fryz na Bibera też mu pasuje.:-)zresztą to jego wybór.Pamiętam jak ja sama z wagą 39.kg.pracowałam cieżko przy budowie. naszego domu i jestem z siebie dumna...bo mam duuużo siły a moj syn jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chłopaków z zachodu też takich wychudzonych to byście tak nie opisały! Moda na chudość, rurki i metro właśnie przyszła z zachodu od mężczyzn, których lecicie i których wywyższacie nad Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś, żeby faceci wyglądali jak faceci. A co to konkretnie dla Ciebie znaczy? Jak wygląda dla Ciebie taki męski facet? Wysportowany, umięśniony, nie chuderlak, tak? Coś jeszcze? http://www.nvc.zgora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rurki moda skejtów buahahahahahahahhaa syn ci dobre zioło dał skoro tak bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 11:36 Ty jestes debilem czy jak??:o ona mowi o chlopcach chudych,niedozywionych a nie wysportowanych :o nie wierze co za tepak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczupli faceci są niemęscy wolę takiego z otyłością i sadłem. Facet ma wyglądać jak facet a nie jak dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę umięśniony, postawny, szeroki w barkach. Za moich czasów skejt miał na sobie zwykłą luźną koszulkę, spodnie troszkę szersze niż zazwyczaj, sportowe buty i czapkę z daszkiem na bok, ale bardziej do tyłu, ale co ja tam wiem :D. Przecież w rurkach niewygodnie i w sprzęt ciasno, rurki tyo w ogóle idiotyczna moda jest bo uwydatnia słabe strony, krzywe nogi (większośc facetów ma, zresztą to dziwne jakby nóżki miał smukłe jak panienka;/) kolana wystające a oni uparcie noszą i wyglądają jak pokraki. Najlepsze są proste spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
14.23.zapamiętaj sobie że zaden sportowiec nie pali zioła!.ani nie bierze.Nie znasz środowiska skateowcow a ja znam ,więc się nie wypowiadaj.Na BNX robi triki 180 i 360..i do tego odpowiednie i najwygodniejsze są rurki.Na hulajnodze zresztą robi to samo.Deska już mu przeszła.Nart to inna para kaloszy...choć do nart i prządnego wynicia muszą być mocne nogi.Jeszcze nigdy nie miał tak umięsnionego ciała jak teraz zwłaszcza umięsnione nogi.Wszystko to dzięki bmxowi i hulajnodze.On sie z tą hulajnogą nie rozstaje ma ka nawet przy łóżku jak śpi .Gdziekolwiel jedziemy -hulajnoga jedzie z nami .Nazywa ją swoją Paulinką a jego kolega skejt nazywa swoj bmx Majlą.Razem ćwiczą po poł dnia na roznych skate -parkach.Ostatnio zabrałam go nawet na skate park do Katowic.A niech ma frajdę.:-)Czapeczkę z daszkiem do tyłu oczywiscie nosi..i okularki..pod kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Sorry miało być "wybicia"oraz"Majkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość sylwia twój syn to niezły metro pedałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×