Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bezrobotny rodzic dostanie 1000 zl

Polecane posty

Gość Kasia 85
Co do bezrobotnych to nie zawsze ich wybor ja np w kwietniu stracilam prace a w maju zaszlam w ciaze Chcielismy tego dziecka ale myslelismy ze uda sie jak jeszcze pracowalam wyszlo inaczej i co wedlug niektorych bede patologia bo bedac juz bezrobotna zaszlam w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 85 czyli łapiesz się już na to nowe świadczenie rodzicielskie, orientowałaś się może jak to wygląda? z tego co wyczytałam wypłacane będzie przez Gminę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Jeszcze nic sie nie orientowalam poniewaz jeszcze troche mi zostalo do porodu zreszta tak naprawde dopiero dzis czytalam ze ta ustawa wejdzie w zycie i fajnie by bylo jak by sie udalo bo bardzo by sie przydaly te pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co po roku jak świadczenie się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrobotna studentka bez dochodu -ok i dobrze bo może w końcu młode zaczna rodzić ! Ale rolnicy?! Baba ma 50 ha dom za 500 tysięcy terenowe auto za 70 tysięcy i jeszcze państwo ma dokładać ?! k @@@@ mać kiedy oni zaczną placic podatek dochodowy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobi ta studentka bez dochodu po roku, jak się świadczenie skończy? Zęby w ścianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ma 50 ha dom za 500 tysięcy terenowe auto za 70 tysięcy i jeszcze państwo ma dokładać ?! k @@@@ mać kiedy oni zaczną placic podatek dochodowy ?! x To tak samo jak chłop tej bezrobotnej p***y, która dostanie też tysiaka. To cię nie boli już? Albo studentka, która niczego do tego wspólnego wora nie dołożyła i stuknęła soie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop tej bezrobotnej jak pracuje na legalu to podatki płaci. W przeciwieństwie do rolnika zarabiajacego często 20 razy wiecej . Oj zleciały sie tu szczury z pslu . Jakby ktoś w PL miał w polityce jaja to by wam ten KRUS obciął pasożyty jedne ! To skandal by istniała olbrzymia i niebiedna grupa zwolniona z podatku dochodwego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty widzisz tych bogatych rolnikow ? wiekszosc ledwie zipie . Myślicie ze ten tysiac beda rozdawać ot tak ? juz to tak zrobia ze malo komu bedzie sie to nalezalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było podobnie jak u Kasi:-( skonczyła mi sie umowa i nawet nie miałam szans ze mi ja przedłuzą bo bratanica kadrowej skonczyła własnie szkołe srednią i trzeba było jej pilnie etat załatwic:-((( w kazdym razie szukłam nowej pracy i nawet dobrze mi szło a wtedy okazało sie ze jestem w ciazy.A starałam sie o dziecko ponad 5 lat i byłam po poronieniu. Czyli zostałam w domu. nie dostałam ani poł złotówki macierzynskiego. I dałam rade a teraz jak czytam o tym 1000 to watpie zeby dawali kazdemu jak lec****ewnie bedzie ograniczenie ze dochod na osobe nie moze przekraczac iles tak (wiecie o co mi chodzi-ile osob zamieszkuje z bezrobotnym w gospodarstwie domowym i ile maja dochodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×