Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Moni2w3

Jakie tabletki na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość Moni2w3

Chcesz szybko schudnąć bez efektu jo-jo, ale nic ci nie pomaga? Przedstawiamy zestawienie najlepszych tabletek na odchudzanie na bazie naturalnych składników. http://sieodchudza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franceska1703
ja po ciąży wspomagałam się tabletkami iqgreen, zawierają one m.in. zieloną kawę która świetnie wspomaga spalanie tłuszczu. w 2 miesiące schudłam 12 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaromakk
ooo ja też się odchudzałam i brałam iqgreen))) tylko moja kuracja trwała 3 miesiące bo miałam duuuuży duży nadbagaż ;) ale ostatecznie wygrałam z kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjnadieta
to ajkies nowe tabletki? troche interesuje sie rynkiem takich tabletek i o nich nie slyszalam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sport i rezygnacja z niezdrowych nawyków pomoże, ale niestety nie jest łatwo zrezygnować ze słodyczy, przynajmniej w moim wypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimcea. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaromakk
iqgreen to amerykański produkt. stosunkowo nowy na naszym rynku,wiecej mozna przeczytac na ich stronie wiecej szczegolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli komuś zalęzy na odchudzeniu swoejej osoby, może spokojnie tak jak ja, postawic na Foreverslim nie zawiodłam się na nich, a wręcz przeciwnie przyniosła mi z***biście fajne efekty Ponaglał mnie fakt zbliżających się urlopu, alezdążyłam bo skończyłam już karację do której stosowałam jeszcze dietę i ćwiczyłam, ale opłacało się bo schudłam 11 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki Slimcea. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam stosując prostą diete ( nie podjadanie słodyczy oraz brak kolacji ) a do tego suplement diety Slimcea. Schudłam 11kg chodź zawsze było mi trudno, ze slimcea jest na prawdę łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi się w slimcea podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaH
Ja akurat brałam foreverslim, nie mniej podstawą sukcesu, moim zdaniem to nie są dane tabletki, choć to bardzo ważny i w pewien sposób nieodzowny składnik tego sukcesu, ale podejście do odchudzania jako problemu, na zasadzie, chcę i mogę go rozwiązać, a nie muszę i to w tydzień... Dieta, ćwiczenia, foreverslim, systematycznośc i odpowiedni czas, to 5 składników które pozwoliły mi się cieszyć sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Foreverslim.Do gustu przypadł mi jego skład.Podoba mi się to że w jego składzie są tylko naturalne składniki.Mimo tego że nie ma w nim chemii tabletki działają Już udało mi się na nich schudnąć 6 kg.Oby tak dalej to do lata zrzucę całą nadwagę.Po za tym zamierzam jeszcze rzucić palenie mam nadzieję żę uda mi się zrobić te dwie rzeczy jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka83
Zamiast faszerować się tabletkami zainwestujcie w zdrowe żywienie. To podstawa ******** dieta. Tutaj http://radioklinika.pl/ jest ciekawy audio blog na temat żywienia i diet i właśnie - co warto jeść? jak jeść? które diety są najlepsze? Warto posłuchać i stosować w praktyce, a wówczas macie realną szansę na to by schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Ja akurat stosowałam Foreverslim. Oczywiście jako wspomaganie przy diecie i zestawach ćwiczeń jakie wykonywałam. Ale uważam, ze liczy się efekt końcowy. A ten to 16 kg mniej w 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorek z solą
Ja stosowałam foreverslim. Przez 3 miesiące schudłam 12 kg, co zupełnie mi odpowiada, więc jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Slimcea. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień izaczeła znacznie spadać waga, jak na mnie. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 14kg przez 12 tygodni, czyli 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
Ja się zgodzę z "pomidorkiem" (swoją drogą ktoś ma inwencję twórczą jeżeli chodzi o nicki). Nie mniej wracając do tematu. Też stosowałam Foreverslim i uważam, że faktycznie są to tabletki, które należy bardzo poważnie brać pod uwagę jako środek wspomagający odchudzanie. U mnie spisały się znakomicie. 15 kg mniej. Przy czym 1,5 kg to pierwszy miesiąc na samej diecie, a reszta "dorobiona" w kolejnych trzech, jak dołożyłam Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhehehe. Wystarczy trochę ruchu, czerwona herbata, mineralka i ZERO słodyczy. Do tego ze 2 dni głodówki np przy grypie jelitowej. I w 2 tygodnie minus 4 kg. Jelitowka mi pomogła mieć wstręt do jedzenia - jadłam brudnymi rękoma fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikad
mnie udało się schudnąć dzięki tabletkom iqgreen 13 kg w dwa miesiące:) było to dla mnie bardzo dużym osiągnięciem bo mam już 50 na karku no i w tym wieku nie łatwo zadbać o sylwetkę ze względu na przekwitanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola50
fajnie że są tutaj też kobietki w starszym wieku, ja też mam już 50 na karku i waga za bardzo nie chce spadać więc te tabletki to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikad
oczywiście że tak:) warto o siebie dbac w kazdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością slimcea. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda1114
Piperine Forte plus młody jęczmień to najrozsądniejsze rozwiązanie w walce z kilogramami, mówię to ja, która jeszcze pół roku temu ważyła 120 kilo i mie widziała obiadu bez smażonego. Dziś jestem sporo chudsza i bardzo szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×