Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Moni2w3

Jakie tabletki na odchudzanie ?

Polecane posty

Gość tereska81
Schudłam 8 kilo w ciągu 2 miesięcy dzięki tabletkom z piperyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Foreverslim.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposób na odchudzanie to połaczenie suplementu, ćwiczeń i diety. Ja skakałam dużo na skakance, robiłam brzuszki i ćwiczyłam z ciężarkami. Co do tabletek to brałam Foreverslim . Byłam z nich zadowolona, bo miałam mnóstwo energii i nie chciało mi się wcinać słodyczy. Szybciej chudłam niż przy samej diecie i ćwiczeniach. Odchudzałam się jesienią 2014 i wtedy po trzech miesiącach stosowania zrzuciłam 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Nie bierz żadnych tabletek bo szkoda zdrowia, naprawdę. Lepiej postawić na racjonalne odżywianie, ćwiczenia i pozytywne myślenie. Efekty przyjdą szybko. Ja odchudzam się od kilku dni i czuję się o niebo lepiej. Ostatnio wpadłam na pomysł zakupu wyciskarki z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/Jednoslimakowe/49 Mogłabym w końcu pić świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców. Te kupne niestety mają straszny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ten wątek dotyczy również męskich suplementów ale jeżeli powzolicie to napisze o moim bardzo dobrym suplemencie. Therm line man , firma olimp. Jestem bardzo zadowolony z działać tych tabletek . Wychodzi , ze z nimi chudnę około jednego kilogramu w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Foreverslim to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za odchudzanie zabrałam się dopiero teraz.Ale za cel postawiłam sobie utratę 12 kg do lata.Zdaję sobie sprawę zę mało to realne ale spróbuję.Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę Foreverslimu zamierzam się stosować do waszych wszystkich rad skoro wam się udało to rady muszą być dobre.No i czekam z niecierpliwością na pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzłotko
Również próbuję Foreverslim. Początkowo myślałam, że to pic na wodę, bo przez 10 dni nie straciłam ani 1 kg, ale później przez 3 tygodnie straciłam 5 kg. Chciałabym schudnąć 9 kg, co powinno być wykonalne. Staram się rozsądnie jeść i ćwiczyć wieczorami. Efekty widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie masz dwa sklepy marki www.fbb.pl Ogólnie na spokojnie ci dobiorą pod plan treningowy suplementy. Wiem, że sprzedają zaawansowane, bardzo mocne spalacze tłuszczu praktycznie wszystkich spotykanych na rynku marek. Niedawno się zaopatrzyłem, po dziewięciu dniach na tabsach mam 2 kg już mniej. Ten sklep rekomenduję z bardzo prostego powodu. Tam pracują ludzie, którzy wiedzą dokładnie, co sprzedają i nie wciskają marketingowego kitu. To w moim odczuciu największy wyznacznik jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie w rewelacyjny sposób zadziałały tabletki Foreverslim.Skład to tylko składnik pochodzenia naturalnego.Schudłam dzięki niemu dużo ale w zdrowy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka12
jak dla mnie najlepsze tabletki to iqgreen. pomogły mi schudnąć 7kg w dwa miesiące i w koncu mogę smialo pokzać się w bikini. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala127
Ja nigdy nie pokazywałam się w bikini dodam iż mam 26lat;) nigdy ponieważ zawsze się wstydziłam;/ po prostu ważyłam za dużo by założyć bikini... Ale schudłam i to dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl udało mi się zgubić 22kg w 3 miesiące;) teraz gdy byłam na wakacjach w końcu założyłam bikini i już się nie wstydziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta839
Oj tak African Mango z tej stronki http://szczupla-kobieta.pl naprawdę działa jest rewelacyjne wręcz wiem co mówię bo dzięki niemu moje życie zmieniło się ;) schudłam 40kg w 5 miesięcy więc wyobraźcie sobie jak się zmieniłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Foreverslim.To dzięki tym tabletką w końcu zaczęłam wyglądać jak człowiek.Pierwsze większe zmiany zauważyłam po miesiącu.A po trzech wchodziłam bez problemy w spodnie z liceum.Dla mnie Foreverslim to rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mogę w końcu powiedzieć że udało mi się znaleźć tabletki które naprawdę skutkują.Było to moje czwarte podejście do tabletek i w końcu bingo Foreverslim działa mam tylko nadzieję że efektu jo-jo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzcie właśnie be light plus, też czytałam sporo na ich temat i dużo pozytywnych opinii i zdjęć z przemian, ale wiadomo tylko to nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka_888
Mi udało się schudnąć 10 kg dzięki diecie Karolci. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Przestałam jeść fast foody i inne tłuste potrawy oraz słodycze. Jem teraz dużo zielonych warzyw i owoców. Więcej zaczęłam się ruszać i efekty wszyscy zauważyli :) http://dietakarolci.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie. .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tasiemca i do tej pory nie wiem jakim cudem się zaraziłam. Zaczęłam źle oddychać, jakieś przerwy miałam dziwne. Trafiłam całe szczęście na dobrego lekarza, który wiedział praktycznie od razu, że to pasożyt, a nie zwykła choroba. Wyleczyłam się standardowymi metodami, ale później strasznie słabo się czułam. Pasożyt mocno wyniszcza organizm, bo przyjmuje do siebie składniki odżywcze, a ty otrzymujesz ledwie dawkę „na dożycie”. Pomógł mi w regeneracji bardzo Amla Slim Max. Po miesiącu kuracji wróciłam do formy, a dodatkowo schudłam 5 kg z normalną dietą. O tym suplemencie dowiedziałam się przez www.medicalfakt.pl . Stosuję teraz rotacyjnie dwa razy do roku, bo ten preparat ma też działanie prewencyjne przed pasożytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Foreverslimu lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhjhj
Na oczyszczenie organizmu z toksyn pomaga agrest indyjski, czyli amla. Polecam brać amlę z gorzką pomarańczą, bo wtedy masz działanie oczyszczające organizm z toksyn i odchudzanie. Z tych lepszych, zagranicznych produktów to na pewno AmlaSlimMax. Możesz poczytać na medicalfakt.pl. Wiele przykładów rzeczywistych od ludzi, którzy zastosowali składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie nie stosuję tabletek zamawianych w sieci, ale z czystej ciekawości zajrzałam na ta amlaslimmax... Boże ludzie czy wy na prawdę tego nie widzicie? Stworzone do wyciągania z ludzi pieniędzy, żadej firmy nie ma, numer telefonu - infolinia. Gwarantowany zwrot hahahah ciekawe do kogo. Dałbyś sobie spokój z tą reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam się odchudzać stosując dietę i biegając trzy razy w tygodniu po 30 minut.Efekt w ciągu miesiąca schudłam tylko 3 kg według mnie trochę mało.Zaczęłam zażywać Foreverslim i kolejny miesiąc to 5 kg mniej.Łącznie udało mi się schudnąć 15 kg ale biega do dzisiaj i uważam na to co jem.Nie chcę więcej męczyć się z nadprogramowymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałam się na Slimunox i nie żałuję tej decyzji. W końcu pokonałam moją nadwagę i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariot
Zamówiłem tabletki Amla Slim Max i zobaczymy co z tego wyjdzie, jeszcze nie dotarły, jak będą i minie jakiś tydzień stosowania to napiszę więcej. Moja znajoma mi ten suplement polecała i bardzo zachwalała, faktycznie jej się udało sporo zrzucić, wygląda jak zupełnie inna osoba, nawet jej w sklepie ostatnio nie poznałem ;-) Co do zamawiania tabletek to opłaciło mi się przez stronę http://medicalfakt.pl kupować, przekierowało mnie od razu do sklepu z rabatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×