Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam problem z mężem.co robić?

Polecane posty

Gość gość
Trudno wam uwierzyć że istnieje seks bez miłości bo to tylko przywilej facetów'a jeśli kobieta też ma takie zdanie to co? Jest nie normalną-mi nie chodzi o nagminne zdradzanie się ale jak się jakiś romans zdarzy czysto seksualny to nie koniec świata-zdrada mentalna jest dużo gorsza bo wtedy kobieta czy facet zdradza cię nie tylko przez te krótką chwilę z innym w łóżku ale cały czas jak leżąc obok ciebie myśli o innej-tego bym nie zniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.17oczywiście nie powiem nawet nie wspomnę że zdradziłam-też wolałabym nie wiedzieć ale cóż wiem i czasu nie cofnę-i wam też radzę gdybyście byli w takiej sytuacji buzia na kłódkę-sobie oczyścićie sumienie ale obciążyćie tym osobę która kochaćie-był seks trudno to tylko seks-zdążą się-zaraz się zleca ci co myślą-liczy się szczerość-to wam odpowiem-W D***E MAM TAKA SZCZEROŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wierności mu nie slubowałas? Jest się w związku to jest się wiernym. To co piszesz to jakieś niepoważne jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często niestety zdrada fizyczna idzie w parze z tą mentalną. Niestety wydaje mi sie, ze nie zakochujemy sie raz na całe życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kocha to się jest szczerym. Ten facet do ciebie nie wróci, blagalby o wybaczenie, nieważne czy otwarty w sobie czy zamknięty. Nie chciałby stracić ukochanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka już jest formuła przysięgi małżeńskiej-ja nie bardzo miałam ochotę ślubować wierność rozmawiałam o tym z księdzem to się taka afera zrobiła że prawie by do ślubu nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wroci
Ona tez go zdradzila, co ma sie kalac przed nia teraz? 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety gdzie wasza solidarność jajników bierzcie przykład z facetów zawsze sie kryją i bronią. A my jedna drugiej oko by wydrapala jakby mogła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że on tego nie wie.facet wije sobie gniazdko z nową a ona się głupio zastanawia jak go odzyskać. I najlepiej niech się płaszczy, błaga, skamle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że z czasem zdrada fizyczna szczególnie u nas kobiet z czasem przeradza się w zdradę mentalna-więc jak zauważyłam że zaczynam myśleć coraz częściej o moim kochanku to zakończyłam to żeby się nie zaangażować. Udało się przerwać w odpowiednio momencie i mam nadzieję że z moim mężem będzie tak samo-że nie jest jeszcze za puźno-mam taka nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. Nie wierzę ze taka baba by tu pisała i jeszcze się dziwiła czemu po niej jadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wyżej jest scenariusz może sie udać jak to dobrze rozegra . Sorry on tez gra nieczysto i tyle w temacie biedny Misiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wroci
Tez ciezko mi w to uwierzyc, co ta baba sobie wyobraza, ale moze to nie byc niestety prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po prostu musi... Jestem zbyt nawalony, by przeczytać trzy strony, ale zapewne czegoś zabrakło mu w Waszym związku... Jesteś w stanie mu to dać ? Jak nie - odpuść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony jeśli to nie prowo to lepiej niech już będzie z tym gościem. Bo jeszcze później trafi na jakiegoś biedaka, ktorego też będzie zdradzać nie widzac w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż już ma taki charakter że jak coś się sypie to milczy i ucieka od problemu-musi swoje przemyśleć w spokoju-ja nie żebym mu się narzucała ale po tym sms co mi napisał-napisałam że go kocham a on na to muszę przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie naciskaj zbyt mocno zero konfrontacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:43 Co musi facet jestem bardzo ciekawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położę się już-napisze jutro jak się udał obiad u teściowej-trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa nie wierzę w to co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,a mozwe by tak na leczenie do psychiatry,jestes idiotką do potęgi a tej dobrej tesciowej to sie dziwie ze cie nie pogoniła,nieroba bez szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradził bo pewnie jesteś oziębła i go odtrąciłaś od waszej sypialni. Biedak musiał szukać pocieszenia u innej x O, Rescatorek - czeski siurek szaleje po forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej jaki biedak. Fiutek go swędział tak, że musiał koniecznie do innej dziury wsadzić? Przecież miał z żoną seks kiedy chciał, nie odmawiała mu. Pomijając fakt że go zdradziła, bo on tego nie wie. Jest 1:1 a facet i tak jest górą. Ma intercyzę i może ją wykopać, więc ona musi się płaszczyć i znosić całe kopy kolejnych kochanek. Oczywiście jak on ją złapie na zdradzie, to ma przewalone, bo rozwód z jej winy odwali, by nie płacić alimentów. Jeżeli to prawda co autorka tu wypisuje to z każdej strony ma rękę w nocniku. Mogła by jedynie załatwić rozwód z jego winy i alimenty, to jeszcze by coś ugrała ale jak nie chce, to jej głupota. I taka mała dygresja na koniec. Nie rozumiem tylko co niektórych co to tak bronią faceta że prawie same by mu się nadstawiły. Jak żałosnym trzeba być, żeby się tak facetom podkładać, ja p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko seks piszesz no przyznam ostre słowa jak na kobietę-szkoda że moja żona nie ma takich poglądów-Mi żona zdrady nie wybaczyła choć to był tylko jednorazowy incydent na delegacji-niestety ja głupi przyznałem się do tego i teraz wiem że popełniłem błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka spotkanie z mężem przebiegło lepiej niż myślałam -przyjechałam taksówką za która on zapłacił-czyli jednak mu na mnie zależy skoro zapłacił-po obiedzie poszliśmy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz nie wiem co robić?inicjować następne spotkanie czy czekać aż on się odezwie.? Na końcu naszego spotkania powiedział dozobaczenia więc pewnie liczy na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płonący_korzeń
zrób mu loda,zabaw się z nim w czoko loco,i wróci :DDniesskończonone źródełko miłości$$:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×