Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Weterynarz z tatuażem.

Polecane posty

Gość gość
Nigdy nie mieszam nikogo z błotem i tak, zawsze tak piszę ;) Co do gustu i ubioru - tatuaż po latach staje się po prostu częścią ciała. Nie dopasowujesz do niego strojów, nie myślisz o nim tak intensywnie jak to przedstawiłaś w tym opisie. To po prostu coś co jest na Twojej skórze przez lata. Co więcej, jeżeli ktoś dba o skórę to tatuaż nie zamienia się w rozmytą plamę. Widywałam już tatuaze mające 20 lat które nadal wyglądały bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że temat skasowano, ale któryś z trolli założył wątek w którym było coś o klasie. Opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat już trochę przedawniony ale poczułam wewnętrzna potrzebę wypowiedzenia się na ten temat. Też jestem studentką medycyny weterynaryjnej i mam tatuaż, zastanawiając się czy go zrobić przez myśl mi nie przeszło żeby się zastanawiać jak odbiorą mnie właściciele pacjentów. Moje ciało jest moją indywidualną sprawą i sama o nim decyduje. Jeśli ktoś jest dobry w swoim fachu, będzie miał klientów, a jeśli ci nie przyjdą do załóżmy mojego gabinetu ze względu na wizerunek to niech nie przychodzą. Tyle w temacie tego co ja o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie powinno mieć to żadnego znaczenia! Liczy się fach i kompetencja! Ja mam właśnie bardzo kompetentnego weterynarza chodzę do melwet w Krakowie, i ejstem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że weterynarz mojego pieska z kliniki www.weterynarz-szczecin.info ma w sobie dużo więcej empatii niż mój 'tradycyjny' lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×