Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamSwojePoglady

Czy są tu normalni ludzie?

Polecane posty

Misio1 twój ostatni post rozśmieszył mnie do łez.:-) Panie i panowie oto uniwersalny detektor dewiantów wersja kafe.:-D Już cie lubię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio1 twój ostatni post rozśmieszył mnie do łez. Panie i panowie oto uniwersalny detektor dewiantów wersja kafe. Już cie lubię<<< x Nigdy nie masz tak, że od samego początku, czujesz do kogoś rezerwę i potem okazuje się ona w pełni uzasadniona :) ? x To taki żeński element mojej osobowości. x Podobno mam lepszą intuicję i związaną z nią empatię od niejednej kobiety :). Na codzień wykorzystuję to, do omijania korków i wrednych urzędniczek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest z tą kafe. Jak licznik postów dobija di 30 lub 60 to temat się zawiesza i nie widać odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tylko na ogólnym czy całym forum misio1?<<< x Nie mam czasu, by zaglądać gdzie indziej niż na ogólne. x Teraz jesteście dla mnie alternatywą dla prowadzonej aktualizacji smartfona i piosenek Bułata Okudżawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często tak mam że nie lubię kogoś "od pierwszego wejrzenia" a potem tylko upewniam się w przekonaniu że nie jest to osoba godna mojego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Bardzo często tak mam że nie lubię kogoś "od pierwszego wejrzenia" a potem tylko upewniam się w przekonaniu że nie jest to osoba godna mojego zainteresowania.<<< x Kiedyś przez 15 lat pewien facet uważał się za mojego przyjaciela. Zawsze miałem do niego rezerwę. W krytycznym dla mnie momencie, zgłosił się do sądu, by złożyć przeciwko mnie fałszywe, obciążające zeznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jak to mówią " nieprzyjacielowi ganiącemu i przyjacielowi chwalącemu nigdy nie należy ufać do końca" I coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe: mój kolejny post został usunięty przez moderację x Wnioskuję, że tutejsza moderacja świadomie popiera DEBILI x lub sama się do nich zalicza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona22
Autorze nie odpowiedziałeś a zapytałam o Twoje zainteresowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu usunięty post. x Rzeczywiście moderacja wygląda na mocno ograniczoną intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz misiu1 najwyraźniej niebezpiecznie zawyżasz im poziom. A jednak prości zjadacze chleba wola hejtować niż prowadzić rozmowę na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>No wiesz misiu1 najwyraźniej niebezpiecznie zawyżasz im poziom. A jednak prości zjadacze chleba wola hejtować niż prowadzić rozmowę na poziomie.<<< x Jak widać: poziom tego forum dno osiągnął już dawno x i ktoś świadomie stara się ten poziom zachować. x Jeszcze im się przyśni Comandante Che Guevara :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już przestałam nawet zakładać tematy bo zaraz litry szamba wylewają. W ogóle rzadko się tu udzielam ostatnio.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona22: Fotografią, prowadzę swój fotoblog. Lubie wszelakie sporty. Interesuje sie również odnawialnymi źródłami energii, co jest pokrewne z moim zawodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj pedofilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×