Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym żeby mój facet tak wyglądał FOTO

Polecane posty

Gość blondhairblueeyes
Uroda południowa u faceta jest the best. Wpiszcie sobie Gokhan Ozen ten to dopiero mega przystojniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondhairblueeyes
Przystojny jest trzeba przyznać ale wpiszcie sobie Gokhan Ozen ten to dopiero mega przystojniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dla polskich zakompleksione szmnat z wiosek, jakichś ukrainek ruskich reszta świata ma lepszy gust i woli Syryjczyków od obleśnych turasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Gokhan Ozen to w ogóle nie w moim typie jest. Nie mówię, ze brzydki bo na pewno dużo kobiet uważa go za przystojnego. Ja nie lubię takiego arabskiego typu faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarkan jest przystojniejszy od tego Włocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tarkan jest przystojniejszy od tego Włocha. xxxxx Nie jest :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż panie. Podobają się wam faceci o rysach gejów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnie bardzo przystojny i atrakcyjny ale w ogóle na mnie nie działa. Wolę swojego faceta, który nie jest napakowany ale jest za to inteligentny, nie robi sobie gejowskich fotek i nie pręży się przed lustereczkiem, a męskość jest w umyśle a nie w wyglądzie. Ten koleś na zdjęciach wygląda jak mężczyzna, ma piękne ciało, ale psychika narcyza zakochanego w sobie, nie pociąga mnie w ogóle. Wolę brzydala, który jest męski, zachowuje się jak facet a nie jak baba i nie podnieca się swoim ciałem przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo ten Pietro jest piekny, inteligentny, napewno duzo wklada w siebie. Troche jest przez to przerazajacy, zbyt idealny :P czy on ma jakas wade? Nie wytrzymalabym przy kims bez wad:P podoba mi sie, ale nie chcialabym kogos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 12:26 Taki sobie, są od niego brzydsi i dużo lepszych. Nie jest najgorszy, ale jakoś super przystojny to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie powiedziałabym, że jak ktoś robi sobie fotki w lustrze to zaraz jest zadufany w sobie. No ale jak uważasz. x gość dziś Każdy ma jakieś wady :-) no ale on jest idealny, przebija wszystkich facetów których do tej pory widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazipęk dziś Tak pieprzycie o tym gościu, a przecież żaden z takich w życiu nie połasiłby się na was poleczki brzydulki hahaha XD xxxx Wypowiedział się przystojniak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wg mnie jak facet robi sobie fotki w lustrze to coś z nim nie tak... Nie wyobrażam sobie mojego faceta w samych gaciach przed lustrem robiącego sobie fotki i podniecającego się swoim wyglądem. Mój facet jara się moim ciałem, a nie swoim. Dlatego taki gościu robiący sobie fotki to wg mnie zwykły narcyz, zadufany w sobie albo pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on jest modelem, dlatego robi sobie te fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próżny zakochany w sobie narcyz... Ale jak wy gustujecie w takich facetach no to cóż, może kiedyś zmądrzejecie. Ja bym nie chciała być z facetem, który jest ładniejszy ode mnie (sama jestem atrakcyjna ale nie chciałabym takiego napakowanego lalusia co się w lustrze ogląda godzinami). Kiedyś zrozumiecie że ładna miska jeść nie daje. Próżność u kobiet jest czymś normalnym i akceptowanym, nikogo nie dziwi jak kobieta ogląda się w lustrze godzinami i stroi, ale u faceta to coś nie tak. Nie zdziwcie się potem jak gościu o takim wyglądzie będzie chciał od was sexu analnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz rez
trzeba byc totalna miernota i nieudacznikiem zeby celem zycia bylo cyt.:"przypakowywanie cialka i modelowanie buzki". To trzeba juz naprawde upasc i moralnie i intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biektywnie bardzo przystojny i atrakcyjny ale w ogóle na mnie nie działa. Wolę swojego faceta, który nie jest napakowany ale jest za to inteligentny, nie robi sobie gejowskich fotek i nie pręży się przed lustereczkiem, a męskość jest w umyśle a nie w wyglądzie. Ten koleś na zdjęciach wygląda jak mężczyzna, ma piękne ciało, ale psychika narcyza zakochanego w sobie, nie pociąga mnie w ogóle. Wolę brzydala, który jest męski, zachowuje się jak facet a nie jak baba i nie podnieca się swoim ciałem przed lustrem. XXX Lepiej bym tego nie napisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Josef Mengele był narcyzem i był zarazem okrutnikiem. I co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi i tak się podoba, sama jestem atrakcyjna więc nie wyobrażam sobie mieć jakiegoś brzydala u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skąd wiecie, że zaraz jest zadufany w sobie? To, że robi sobie fotki w lustrze i wrzuca do internetu nie świadczy, że jest narcyzem. Oglądałam jakiś filmik o nim, to jak się wypowiadał był bardzo miły i uśmiechnięty, wesoły. Narcyz by się inaczej zachowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazipęk dziś Ja też robie sobie foty przed lustrem i wrzucam do neta i nie jestem pustakiem. xxxxxxxxx Ty akurat jesteś debilem, ale nie świadczy o tym robienie fotek i wrzucanie do neta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazipęk dziś Gość 13:18 x debila masz w spodniach XD xxxx Co? xD jestem kobietą jak już :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam nie wklejajcie tych zdjęć i nie spamujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pazipęk dziś Marta, prawika warta x nie jesteś śmieszna xxx To akurat prawda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówcie co chcecie, dla mnie i tak jest śliczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, żaden normalny facet nie robi sobie słitfoci w lusterku. Nie chciałabym takiego narcyza-lalusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×