Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym żeby mój facet tak wyglądał FOTO

Polecane posty

Gość gość
Amaterasu 226 dziś Ciało z******te (nie wiadomo co w spodniach oczko.gif ) a twarz wole bardziej męskie. Nie mój typ ... xxxx A to co w spodniach dla mnie mało ważne heh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost tresci nad forma dziś a siano w jego głowie też chcesz aby miał twój facet ? xxx A skąd wiesz, że ma siano w głowie? Ból d**y chyba masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w spodniach chyba nie jest zle, na jednej z fotce widac mu pale w bokserkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, no ideał - śliczna buźka, fajna sylwetka i sprzęt niczego sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wiem Brunetos hehe, a niech hejtują janusze-cebulaki i prawiczki lapka.gifsmiech.gif to Włoch jest x No właśnie wiedziałam, że już gdzieś widziałam tą gębę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xen i jak podoba się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x antrypa
Jego twarz jest po op.plastycznej, wiem bo sama mialam, zobaczcie na ilu fotach ma idealna linie na nosie, a nos jest zbyt wysoki i za maly jak na faceta dlatego wyglada na twarzy jak panienka, jestem za tym ze to pedzio, a ta stara baba to sponsorka tej bandy pedziow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet MA SIANO W GŁOWIE, ma tytuł profesora i wykłada na uniwersytecie, jest matematykiem, a sport i fitness to jego pasja. Ideał :) nie to co polaczki obrzydliwe zapuszczone głupie wstrętne których mijam codziennie na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nos jest zbyt wysoki i za maly jak na faceta x andrzej duda ma podobny nos i tez wyglada jak po nieudanym wstrzyknięciu botoxu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten facet MA SIANO W GŁOWIE, ma tytuł profesora i wykłada na uniwersytecie, jest matematykiem, a sport i fitness to jego pasja. Ideał usmiech.gif nie to co polaczki obrzydliwe zapuszczone głupie wstrętne których mijam codziennie na ulicy... xxxx Jak to MA SIANO W GŁOWIE? Będąc profesorem na uniwersytecie jest na pewno inteligenty. Zresztą po jego opisach zdjęć na instagramie nie widać żeby był chamem. Też czytałam o nim, że siłownia i fitness to jego pasja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym twarz młokosa wyklucza jak dla mnie męskość :) dodam, że mam 23 lata i ten koleś nie jest ciekawy - owszem jest milion gorszych mężczyzn od niego ale tez tyle samo lepszych :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrobi się dzieciak, nabierze męskości będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amaterasu 226 dziś Ja mijam na ulicy tez boskich mężczyzn - autorko może źle widzisz lub masz obsesje na punkcie Polskich mężczyzn jezyk.gif xxxxx Nie no wiesz, ja na ulicy też mijam takich przystojniaków, że potem jestem zadowolona do końca dnia ahh :-) też jest dużo na ulicach przystojnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amaterasu 226 dziś Poza tym twarz młokosa wyklucza jak dla mnie męskość usmiech.gif dodam, że mam 23 lata i ten koleś nie jest ciekawy - owszem jest milion gorszych mężczyzn od niego ale tez tyle samo lepszych x xen dziś Wyrobi się dzieciak, nabierze męskości będzie ok. xxxx No jak uważacie dziewczyny, ja lubię takich :-) Każdy ma inny gust :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma fajny kolor włosów taki bardzo ciemny blond, brąz fajny. Nie jak więkoszść facetów czarny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
A skąd wiesz, że ma siano w głowie? Ból d**y chyba masz >>ma konto na instyagramie to wystarczający objaw siana w głowie to jaki ma tytuł niewiele mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerost treści nad formą -> haha nie no, to mnie rozbawileś. Jak ktoś ma konto na insta to jest pustakiem wg Ciebie? No nie no... :-D ty to pewnie fejsa nawet nie masz bo jestes taki szpetny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 21:50 To super! :-) a ile masz lat jak można wiedzieć? Jak jestes podobny do mojego ideału to zapewne przystojny jesteś :-) trzymaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z twarzy jestem o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
haha nie no, to mnie rozbawileś. Jak ktoś ma konto na insta to jest pustakiem wg Ciebie? No nie no... smiech.gif ty to pewnie fejsa nawet nie masz bo jestes taki szpetny >>dokładnie w całości masz racje. zwłaszcza w przypadku facetów mam zdanie jakie mam jeśli ktoś zakłada konto aby wrzucać swoje słitfocie to jest zdrowo p*****lniety. w jego przypadku to zapewne jakieś żeńskie hormony bo widać ewidentnie że to towarzystwo gejow pewnie w zwiazku z ktoryms z tych chlopcow jest kobieta :D i napisz sobie ze zazdrosny jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 00:35 Po 1 twoim zdaniu widać, że jesteś znowu zbyt pewny siebie. Pozatym mi się podobają takie buźki u facetów jak ma ten cukiereczek 🖐️ Xxxxx Przerost formy nad treścia: Jest przystojny facet, to dlaczego ma nie wrzucać swoich fot na insta? A nawet jesli jest gejem to co Cie to obchodzi? A jak nie i nie ma dziewczyny, bo zapewne chce kobiete inteligentną która jego by pokochała, a nie jego wyglad i zapewne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x antrypa wczoraj Jego twarz jest po op.plastycznej, wiem bo sama mialam, zobaczcie na ilu fotach ma idealna linie na nosie, a nos jest zbyt wysoki i za maly jak na faceta dlatego wyglada na twarzy jak panienka, jestem za tym ze to pedzio, a ta stara baba to sponsorka tej bandy pedziow. Xxxxx No nie wiem, może i z tą operacją plastyczną masz racje bo sama miałaś i wiesz jak to wyglada. Ja i tak uważam, że nie wygląda jak panienka tylko jak chłopak, ale mi się własnie tacy podobają. Pozatym zobaczcie więcej jego zdjęć, bo mówicie, że twarz porażka a na niekórych niekorzystnie wyszedł po prostu, no ale jak już uważacie :-) może i rzeczywiście jest gejem, dużo osób mówiło jak czytałam angielskie komentarze. Ale z tym, że ta stara baba to sponsorka tej bandy pedziów nieźle mnie rozśmieszylaś haha :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz mi co robi na fotce stara baba z tyloma mlodymi facetami ?- przeciez nie przechodzila przypadkiem aby "wskoczyc"do wody i strzelic fote,po wesolych minach widac ze towarzystwo jest zgrane,nie jedna spedzila by mile czas z tyloma fajnymi byczkami, pewno ty tez, a co myle sie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy facet? Raczej prawdziwe spedalone sztuczne mięso. Porażka -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ją pierdołe nic wam się nie podoba ani znuewiescialy ani normalny ani neandertal polskie księżniczka z****** radze spojrzeć w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X antrypa dziś To powiedz mi co robi na fotce stara baba z tyloma mlodymi facetami ?- przeciez nie przechodzila przypadkiem aby "wskoczyc"do wody i strzelic fote,po wesolych minach widac ze towarzystwo jest zgrane,nie jedna spedzila by mile czas z tyloma fajnymi byczkami, pewno ty tez, a co myle sie moze.. Xxxxx Nie wiem kim ona jest, na instagramie w opisie pod zdjęciem napisał, że była fajna impreza u jakiejś Anny. No ja też bym chętnie była na jej miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 11:05 Jakby co to nie ja (autorka topiku) pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×