Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneta Krawczyk Puszczalska

Misio1 to kawał buca atakuje porządnych ludzi

Polecane posty

>>>misio jeden niekoniecznie PRYWATNYCH... nawet na wiki jest dość sugestywnie napisane.<<< x Jakby to delikatnie powiedzieć... Na węglu, stali itp. wiele osób robiło wtedy przekręty. Ja nie neguję, że osoba śp.Blidy pojawiła się w śledztwie (zresztą wyłącznie w zeznaniach jej "przyjaciółki"), ale wiem też, jak na siłę, wiązano wtedy osoby niechętne PiS, z aferami kryminalnymi. Osobiście znam człowieka, który był do takich matactw zmuszany. x >>>ale to nie oznacza że to PiS jest odpowiedzialny za owe morderstwo.<<< x Nigdzie tego nie napisałem. Wg obiektywnych informacji, do mieszkania śp.Blidy, wkroczyło nad ranem ABW i doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła Barbara Blida. ABW przez kilka godzin UNIEMOŻLIWIAŁO policji i prokuraturze, zbadanie śladów i zbadanie oraz przesłuchanie funkcjonariuszki, która była z Blidą w łazience, gdy padł strzał. Komu podlegało wtedy ABW nie muszę Ci chyba wyjaśniać ? Z ciekawostek przypomnę jeszcze, że biegły sadowy, nie znalazł w nadgarstku zmarłej, mikrouszkodzeń występujących po rodzaju strzału, który wg ABW nastąpił. Tak więc popełniła samobójstwo, nie trzymając w dłoni, strzelającej broni. Wszystko w temacie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 x mozesz nam powiedziec jakie sa twoje domysly w tym temacie?<<< x Takie same, jak wszystkich policjantów. Ktoś zaspany wyjął ze schowka ukrytą LEGALNĄ broń, a pilnujący go idiota spanikował, zaczął się szarpać i broń wypaliła. Tyle, że w tym momencie, broni nie trzymała już osoba zdająca. To wyjaśnia kilkugodzinne zablokowanie śledztwa policji, zmianę munduru osoby kontrolującej łazienkę i uniemożliwienie policji, zbadania rąk tej osoby, na obecność śladów prochu strzelniczego. Te fakty były wtedy wszystkim znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio wróciłeś dziś z akcji w guantanamo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!Ratunku!Na kogo teraz głosować? Nie chcę niczego od nikogo za darmo.Głupi, roszczeniowi ludzie to jest największy problem.Ja tylko chcę żeby ktoś zrobił trochę porządku w tym kraju,bo jest tragedia.Wszystko felerne jak leci,oświata, służba zdrowia,system emerytalny,a ludzie się mnożą i hodują te dzieci jak jakieś bydło bez wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio jeden ... jednakże zwróć uwagę, że PiS się nastawił na rozliczenie z wszelkimi aferami<<< x Fałszując dokumenty (wg niektórych). x >>>więc po co miałby łapami ABW odstrzelić Blidę? (jeśli to masz na myśli oczywiście)<<< x W żadnym wypadku nie uważam, że ABW miało wtedy zamiar zamordować Blidę. Wprawdzie niektórzy, do dzisiaj usiłują wyjaśnić udział tej instytucji, w zamachu na Millera i likwidacji Geremka, ale to są z pewnością niczym nie poparte domniemania ;). x >>>to jeszcze wyszłaby niekompetencja agencji co uderzałoby w rzetelność tych którym podlegało ABW<<< x Prokuratura nazywała wtedy zachowanie ABW nieco dosadniej :P. x >>>i przy okazji wyeliminować ewentualnego świadka przekrętów<<< x Z całym szacunkiem, ale nigdy nie zobaczyłem wiarygodnych dokumentów, obciążających śp. Blidę. Wiem za to, na podstawie jakich dokumentów, aresztowano wtedy na Śląsku kilka (niewygodnych) osób i na podstawie czego, je potem (z przeprosinami) zwolniono. Pamiętam też, kto i w czyim imieniu, wymuszał wtedy łapówki, i bandyckimi środkami niszczył osoby, które tej presji nie uległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten frajer kiedyś pisał, że jest na zachód od Mojego miasta czyli pewnie ruda śląska, albo zabrze tfuuu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgsdfgsdfg

ch/u/j/ z misiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×