Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Na wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość

W końcu przestały mi wypadać włosy, a było już niewesoło, wychodziły mi całe pasma. Wyczytałam gdzieś o zbawiennym wpływie naparu z kozieradki i zaczęłam go stosować. Już po 2 tygodniach włosy przestały wypadać a po 2 miesiącach pojawiły się kępy nowych. Szybciej rosną i są grubsze więc mogę śmiało polecić. Kozieradkę kupuję naturalną i mielę sama w młynku 1 łyżkę zalewam 1/2 kubka wrzątku http://hh-life.pl/produkt/kozieradka-dn-60g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi po kozieradce jeszcze bardziej wypadały niestety i to dużo bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale SPAM nieudolny... pseudo reklama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj znajomy opowiedział mi o fajnym produkcie 3DHair . Podobno rewelacja, oglądałem dużo filmików na internecie, poczytałem ulotki i powiem że wygląda to zachęcająco, ale szukam teraz opinii od Was. On korzysta z kliniki włosów w Krakowie. Tu znalazłem opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/ Znajomy ma faktycznie fajne włosy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygląda na blondach. Macie jakieś zdjęcia, opinie? Chętnie się dowiem więcej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra na wypadanie włosów jest mezoetarpai igłowa lub mikroigłowa skóry głowy. Wystarczy kilka zabiegów, a włosy przestają wypadać i widać odrost nowych. Polecam zabiegi w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu, którego jestem klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Biotyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bez zabiegów to można kupić jakiś olejek lub szampon na wypadanie włosów. Vivese Senso Duo się niedawno w Polsce pokazał i myślę że jest warty zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaPawelek
zgadzam się, wielu ludziom już to pomogło, nawet znane blogerki rekomendują ten olejek, a one raczej nie polecały by nam jakiegoś badziewia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem warto zaryzykować i spróbować czegoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Follixin. Jest to rekomendowany przez lekarzy w terapii odbudowującej włosy preparat do codziennego stosowania, który pozwala odzyskać naturalne włosy. Follixin poszerza cebulki włosa, wzmacnia korzeń i pogrubia pochewkę każdego włosa aby odbudować utracone włosy i chronić pozostałe od środka. Poprzez skórę głowy wzmacniane są także zdrowe cebulki. www.AptekaZdrowia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś próbował tej kuracji olejek + szampon Senso Duo? Brzmi to ciekawie i zastanawiam się nad kupnem takiej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie wiedziałam że oprócz olejku maja jeszcze szampon tego senso duo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szampon jest całkiem niezły .... może to placebo ale jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie chyba bardziej przemawia ten olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałem ostatnio ten Senso Duo i jest całkiem niezły. Jakoś bardziej przekonuje mnie ten ich olejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jakaś nowość bo ja o tym nie słyszałem jeszcze a staram się ten temat na bieżąco obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak włosy zaczynają wypadać, szybka reakcja jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek7713
Tak szczerze mówiąc to miałem straszne problemy z wypadaniem włosów,koledzy zawsze mieli śmiechy,że wyglądam jak facet 60 letni, a nie 22 letni;) i że czują się jak przy swoim tacie;) takie tak żarty ale niestety dotykały mnie coraz bardziej bo przecież ślepy nie byłem i widziałem co się działo na mojej głowie. Codziennie przeglądałem setki for na temat tej mojej łysizny i tak wpadł mi w oko Profolan http://wypadaniewlosow.mileji.pl w cenie jak dla mnie bardzo przystępnej,a że chciałem żeby coś mi pomogło to nie patrzyłem tak na to.I tak w 1 miesiącu już widziałem różnicę, a i koledzy po woli przestawali się śmiać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś słusznie pod tym artykułem zauważył, dobra dieta sporo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JodieJodie
Osobiście mi najbardziej pomogła kuracja prosalon med od Chantal. Włosy narodziły mi się od nowa, jak feniks z popiołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragging
Bardzo fajnie działają szampony z serii Elastabion od Flosleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby rozpocząć walkę z wypadaniem włosów, najlepiej poznać jego przyczynę> https://portal.abczdrowie.pl/wypadanie-wlosow A potem to konsekwentne działanie - suplementacja i pielęgnacja włosów, jak i skóry głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak nie eksperymentowała z ziołami, bo na każdego działają inaczej. Tu przyda się konsultacja z dobrym trychologiem. Polecam Miraflores, maja tam świetna trycholożkę - Elwirę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dobry salon fryzjerski In Harmony, Tam na miejscu mają sprzęt do usg włosa, więc od razu można sprawdzić w jakiej kondycji są włosy i dobrac odpowiednią kurację wzmacniającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Senso duo wydaje sie być obiecujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to znalazłem na allegro normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×