Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
nie ma już nic nie ma już prawd nie ma już kłamstw nie ma już krzywd nie ma już zdrad nie ma tęsknoty nie ma już nic nie już nas nie ma gdzie iść nie ma powrotu nie ma już słońc nie ma już gwiazd nie ma już wyjść jest tylko popiół nie ma już nic.. nie ma już nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlatego nie sypiam teraz z pierwszą lepszą tylko myślę o niej". A co ty k***a starcze łaskę robisz że innych nie ****asz? Też mi poświęcenie. Jak się kocha to się nie myśli o nikim innym a ty wyjesz na forum cały czas jaki ty bohaterskich że trzymasz fiuta w gaciach z miłości. A sorry, nie trzymales. Musiałeś spuscic się do jej zaciążonej c**y z rozpaczy. Istny romans. Oh tak ci zależy oh bardzo... Miałeś ją w d***e to teraz szykuj hajs na alimenty. Nawet jak to nie będzie twój bękart to i tak ona wydoi cię z kasy bo jesteś ostatnim frajerem. Twój kolezka powinien nssrac ci do mordy, a twoja idealna dziunia powinna mu ssać druta z widocznym brzuchem ciążowym na twoich oczach, a ty i tak byś nie wiedzialal co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogoś poniosło chyba.... Po przeczytaniu twojego tematu "leila" nie dziwię się temu wpisowi, poziom inteligencji ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgarnie napisane, ale niestety prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła prowokacja,a jeśli nie prowokacja to patologia. Polazl do łóżka z ciężarna d***** która dawała duży koledze a może i paru innym.popytaj kolegów, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Marcin nie przejmuj się, dziś sobota. Ludzie samotni piją z rozpaczy w domu a potem szukają zaczepki i obrażają kogo się da żeby się wyżyć za to jak bardzo skrzywdzeni są przez los. Inteligentny i trzeźwy człowiek by czegoś takiego nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "leila" to jest troll, założyła tu wopik o młodej, ładnej stażystce klasą, w której zakochał się szef. Proponuję ignorować trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza dorwala się do komputerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "leila" to jest troll, założyła tu wopik o młodej, ładnej stażystce klasą, w której zakochał się szef. Proponuję ignorować trolla. X Dziewczyna się podszywa pod autorkę topiku, zupełnie inny sposób wypowiedzi. Ale to nieważne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja założyłam tamten temat. Po prostu miałam beke z tej laski która ciągle pisała te same tematy i nie przyjmowała do wiadomości, że jej szef ma ją w d***e. Musiałam się pod nią podszywac. Specjalnie robiłam to tak żeby było to widać a wy macie ból d**y no nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj stąd dzieciaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leila23 dziś Nie ja założyłam tamten temat. Po prostu miałam beke z tej laski która ciągle pisała te same tematy i nie przyjmowała do wiadomości, że jej szef ma ją w d***e. Musiałam się pod nią podszywac. Specjalnie robiłam to tak żeby było to widać a wy macie ból d**y no nie mogę xD x Co mamy??? Po kwadransie zostałaś zdemaskowana jako przygłupia trollica. Trollowanie zdeydowanie przekracza twoje możliwości intelektualne dziecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leila, spierniczaj matole :) Ja uważam, że facet nie zawinił. Jestem wychowana w rodzinie pełnej miłości, zrozumienia, czasem też są zagonieni i zmęczeni, nie mają czasu. Ale nikt tu nigdy nie zdradzał z tego poduu, czekał cierpliwie na moment aż dana osoba znajdzie czas, wyrwie się z nawału pracy i realizacji marzeń po to by porozmawiać, spędzić razem czas. Tak jestem wychowana, by okazać zrozumienie a nie zdradzać kogoś, bo jeśli jej nie było z tobą dobrze, to mogła z tobą zerwać a nie zdradzić. DLatego autorze nie widzę w tobie winy a jedynie w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w związku z kimś i gdy przestało mi być z tobą osobą dobrze, to z nią się rozstałam, a nie zdradzałam na boku, bo bałam się samotności. Autorze ta dziewczyna jest cholernym tchórzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin odezwij się w tygodniu jak matoły pójdą do szkoły. trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 15 min? Wow trollowalam od południa specjalnie żeby było wiadomo że to nie autorka a wy kapneliscie się po kwadransie. No super. Zamiast to zignorować to macie ból d**y jakich mało. Ale mam ubaw xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leila23 dziś To jeszcze nam opowiedz jak puste i samotne trzeba mieć życie, żeby bawić się w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,jak nieszczęśliwym trzeba być żeby tak się zachowywać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak puste jak mózgi tych którzy lykaja to prowo :D facet bzykajacy byłą w ciąży? Rak,.najlepszy kumpel,.niepełna rodzina, testy DNA. Nie wierzę, że ktoś w to uwierzył, a już wgl ta Lena która opowiada na kafe historie swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leila urzekła mnie twoja historia. Jeszcze chcesz nam coś opowiedzieć, czy już idziesz spać? Zaistniałaś przez kwadrans na kafeterii, masz życiowy sukces, możesz chyba udać się na odpoczynek. Jutro mama do lekcji będzie gonić i znowu będziesz płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leila skoro tak naśmiewasz się z opowieści autora to opowiedz nam o swoim życiu. Na pewno jest ekscytujące i pełne przygód. Słuchamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×