Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
Przeniesmy się na inne forum bo tu się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nareszcie się odblokowalo to gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo gość z 21:52! Racja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami to zapychacie. Więcej postów które mają go odepchac niz treści. Dziwne bo są wieksze tematy i takich problemów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Zaproponowałem kontynuację tematu z nowego wątku - temat "dać szanse? part II". Pod tym samym Nickiem Ale chyba nikt nie reflektował. Widzę , że coraz więcej osób irytuje ten wątek. Może faktycznie czas na śmietnik z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin nie zwracaj na nich uwagi. na każdym wątku znajdą się tacy którym nic nie pasuje. niech nie czytają,niech nie wchodzą na ten temat,proste. pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie tej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Dziękuję gościu z 22.47 za miłe słowa. Ale w tej historii nie będzie happy endu. Żadne rozwiązanie z możliwych nie bedzie dobre. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że będzie dobre rozwiązanie, jak dziecko nie będzie twoje... To najlepsze co może być, będziesz pewnie rozczarowany ale ułożysz sobie życie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Proszę nie wmawiajcie mi usilnie, że ułożę sobie życie. Błagam. Nie zrobię tego bo NIE CHCĘ. Miałem taki plan na życie, ale już go nie mam. Nie chce już randek, poznawania się , odkrywania i tego wszystkiego co potem. Nie każdy musi być szczęśliwy w miłości. Ja widocznie mam inną drogę przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Dla Marcina może i najlepsze będzie to jeśli dziecko okaże się nie jego, dla dziecka niekoniecznie. Dziecko nie jest winne, dlaczego ma cierpieć i być niekochane jeszcze przed samym swym urodzeniem? Oby było Marcina!! Ja nie widziałam, że zaproponowałes kontynuację, ale może ja juz ślepa jestem. To dobry pomysl, może będzie się łatwiej czytało i odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Dzień dobry wszystkim:) Słońce świeci więc może dziś będzie dobry dzień. Pozdrawiam, M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Marcin, z psychiatra chodzi jedynie o to zeby wypisal Ci leki, ktore wycisza to co sie teraz w Tobie dzieje. To zaden wstyd. Ten moj znajomy mowil ze leki badzo mu pomogly usmierzyc ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Greto wiem, że to jest pewien sposób. Ale spróbuje poradzić sobie sam. MUSZĘ. Dla siebie samego. Muszę sobie udowodnić , że dam radę sam i bez chemicznych wspomagaczy. Przetrwałem wiele to i przetrwam i to. I tak za dużo już chemii było w moim życiu żeby się jeszcze otępiać. Powiedziałem wczoraj mojej matce. Pojechałem do niej żeby nie pić i musiałem powiedzieć prawdę. Zresztą i tak się domyśliła że coś jest nie tak bo podobno źle wyglądam. Popłakała sie, bo myślała że mam nawrót choroby. A po tym co usłyszała byla w ogromnym szoku. Nie wiedziała co ma mi powiedzieć. Długi czas milczeliśmy. Powiedziała tylko, że życie nie jest takie czarno białe jak nam się wydaje i że ona zaakceptuje każdą moją decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgonia
Przeczytałem temat od początku do końca. Nie będę Cię pocieszał, nie będę pieprzył o ułożeniu życia. Ja też straciłem kogoś kogo kochałem, aczkolwiek mnie ją po prostu zabrano. Internet to internet, nie przejmuj się debilami. Są tu ludzie, dla których istnieją inne wartości niż zimna kalkulacja. Najgłośniej krzyczą ci, którzy nigdy nie przeżyli czegoś takiego. Podziwiam Twój upór, Panie Marcinie. Nie miałeś lekkiego życia. Wyszedłeś na ludzi. Wiesz co to szacunek, ale co najważniejsze, potrafisz kochać. To jest deficyt. Jeśli mogę Ci jakoś pomóc, powiedz. Pozdrawiam i nie rezygnuj z ludzi. Są jeszcze normalni, którzy potrafią i chcą zrozumieć innego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Marcin, masz bardzo madra mame, poplakalam sie czytajac Twoj wpis. Cieszy mnie ze masz takie wsparcie w bliskich. Nie upieram sie przy lekach, zlozylam tylko propozycje, ale wierze ze bedzie tak jak mowisz, sam sobie dasz rade. Zobacz ilu ludzi Ciebie tu wspiera i zyczy jak najlepszego zakonczenia. Moze teraz slowa pocieszenia i gadanie ze bedzie lepiej denerwuja Cie, ale czas powoli wszystko pouklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Wszyscy przeniesli sie na nowy temat, ktory Marcin zalozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszę przeczytać co tu jest napisane :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde no przeskocz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że nie będzie tam lenki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego Marcin nawet słowem nie wspominał ze założył nowy temat. Nie każdy siedzi i czyta wszystkie zęby patrzeć czy aby nie ma nowego. Tak się ma w d***e stałych bywalców. Dobrze ze Greta napisała jedna madra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Marcin ma w d***e mnie to ja mam jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0000000000000
KKKM wczoraj Zaproponowałem kontynuację tematu z nowego wątku - temat "dać szanse? part II". Pod tym samym Nickiem Ale chyba nikt nie reflektował. Widzę , że coraz więcej osób irytuje ten wątek. Może faktycznie czas na śmietnik z nim. tu Marcin napisał, że założył nowy wątek. czytaj uważnie zanim będziesz mieć pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj uważnie debilu. Zaproponowałem a założyłem to dwie różne rzeczy! Ale jesteś zbyt tępy żeby to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Hahaha!!!! Marcin, naraziles sie i to bardzo :) Nie wiesz ze najgorsza rzecza jest powiedziac durnemu ze jest glupi? Napiszesz, co i jak, zle bo nie uzyles wlasciwych slow, hehehe Ja juz tu nie bede wchodzila i Tobie Marcin to radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×