Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
nnnnnnmmnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasmiewam się bo to jest fikcja. Fikcja mojej kumpeli. Pozdrawiam stałych bywalców którzy uwierzyli w taką historię. Za dużo ukrytej prawdy się naogladaliscie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasmiewam się bo to jest fikcja. Fikcja mojej kumpeli. Pozdrawiam stałych bywalców którzy uwierzyli w taką historię. Za dużo ukrytej prawdy się naogladaliscie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasmiewam się bo to jest fikcja. Fikcja mojej kumpeli. Pozdrawiam stałych bywalców którzy uwierzyli w taką historię. Za dużo ukrytej prawdy się naogladaliscie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to fikcja czy nie, ale zastanawiam się jak psychicznym trzeba być człowiekiem by radość sprawiało zakładanie zmyślonych tematów i granie na uczuciach innych ludzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chorzy psychicznie uwierzyli w taką historię. A wasz zdradzony Marcinek to tak naprawdę Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś naprawdę chora :) Albo jakaś schizofreniczka, która jak wyjdzie do ludzi to trzęsą jej sie ze strachu ręce, a tu udaje super pewną siebie, znam takie "kozak w necie, p***a w świecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leila, ta monika to twoja koleżanka? Rozumiem, że z razem z przyjaciółką macie taki sposób na spędzenie wolnego czasu w sobotnie wieczory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ty znasz takich ludzi nie znaczy, że ja taka jestem. Nie oceniaj mnie przez pryzmat twoich znajomych. Przykro Ci, że uwierzyłas w historię o facecie który wygrał walkę z rakiem, a jego idealna dziewczyna się puściła z jego najlepszym kumplem, niewiadomo z kim jest w ciąży, a on wiedząc to i tak się pokusił na jej d**e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, to jest jakaś wariatka. Zero w realu kozaczy w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dzisiaj. Ona odkąd założyła tu ten temat :) wcześniej nie znałam tego forum. Nawet nie wiedziałam że tyle ludzi tu przesiaduje tak na poważnie i wierzy w takie bajeczki. Miałyśmy zakład. Szczerze nie wierzyłam, że ktoś to łyknie. Jeden gość zauważył tylko że "autor" za szybko przechodził z jednego stanu w drugi i że akcja za szybko się toczy z początku. Jeszcze ta niezgodność zeznań między "jego była" a "najlepszym kumplem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie pociagnelysmy tego dalej to zdradzę Wam zakończenie. To nie było jego dziecko, ale on do niej wrócil bo kumpel się na nią wypial i było mu szkoda dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wyjaśnienia. A teraz możesz iść już spać, w poniedziałek szkoła. W pierwszym swoim dniu na kafeterii zaistniałaś przez chwilkę, masz sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to prawda to biedna lena. Tak się wdzięczyła do autora, a tu klapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę "istnieć" na takim forum bo mam swoje życie, ale dziękuję :) Trochę mi szkoda ludzi którzy w to się wkrecili i dzielnie doradzali no ale cóż...jeśli ktoś miał ubaw taki jak ja to podziękujcie Monice. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps mogę dać namiary na wrażliwego faceta dla lenki jeśli jest z Trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leila, jeśli to prawda, to przekaż koleżance, ze zepsułaś jej projekt i bezmyślnie się wygadałaś. W sumie to zrozumiałe, bo masz niski poziom inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, "masz swoje życie". Spędziłaś sobotę od południa do późnej nocy na podszywaniu się pod kogoś, a twoja pryjaciółka ciągnie prowokację od 2 tygodni. Nic tylko podziwiać i gratulować tak ciekawego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Cię rozczarować bo Monia o wszystkim wie i nie chciała już tego dłużej ciągnąć. Zanim byłyby wyniki dna to minęłaby kupa czasu a dzisiaj mija koniec zakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę to, że ty i kolezanka przesiadujecie tu całymi dniami, tygodniami podszywając się i zmyślając, to twierdzę, że musisz mieć naprawdę fajne i atrakcyjne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, ale wy tu siedzicie cały czas :D my to robilysmy dla żartów a wy tym żyjecie! I Jeszcze ta próba pocisku na poziom inteligencji. Naprawdę myślisz, że teraz mi przykro bo randomowa laska z neta do mnie napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ty i koleżanka musicicie być z tych szarych myszy stojących pod ścianą, na które nikt nie zwraca uwagi i które chcą zaistnieć gdzieś w końcu - np. tu na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Leila23 dzieciaku naprawde wróć do lekcji to przynajmniej jakiś pożytek bedzie. Może i masz jakąś koleżankę Monikę i pozdrów ją ciepło ode mnie, ale niestety ja nią nie jestem. Mnie w przeciwieństwie do Ciebie nie chciałoby sie wymyślać żadnej historii a nawet jeśli to nie poświęciłbym na to aż tyle czasu. No ale cóż są i tacy ludzie jak Ty. Zajmij sie pożyteczniejszymi rzeczami albo idź jątrzyć swój jad gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×